Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Здравейте! За да не отварям нова тема ще използвам да питам в тази. Загледал съм се в SAR M9F ,дължина на цевта 415мм. С цел лов на хищници, защо не и на гонка ,та въпроса ми е някои да каже лични впечатления от въпросното оръжие и евентуално монтирането на бързомер на него.
    Nissan Terrano 2.7tdi

    Коментар


    • Става за всичко, с една условност, че все пак не е ловна карабина. Аз лично не го ползвам точно за лов, но понякога и това правя. Варианти за монтаж на бързомер има много. Ако ще е на страничната планка препоръчвам от българските монтажи. Ако ще е нещо от типа на микро-еди какво си, става и на мястото на мерника. Според зависи какво ти е удобно и дали ще ъпгрейдваш с разни планки и монтажи. Във връзка с удобството обърни внимание на приклада, късичък идва, ако си по-голям.
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • Какво имаш впредвит, че не е ловна карабина? Че не е прецизно и точно ли? С цев 415мм и 7,62х39 мисля ,че ще се справя за стрелба от около 100метра
        Насочих се към това оръжие, поради цената му като чисто ново и евтините патрони
        Nissan Terrano 2.7tdi

        Коментар


        • Самодържец
          Самодържец коментира
          Редактиране на коментар
          Сам виждаш, че не прилича на ловна пушка. Нито е проектирано за такова, ергономия и т.н.

      • Ако имаш познат с нещо АК-подобно вземи гръмни няколко пъти с него и виж дали ти пасва.Познавам хора на които са им удобни и съвсем успешно си ги ползват за лов,познавам и други...

        Коментар


        • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BBB736C9-34F2-41DF-9CA7-919FA7CC7958.jpeg
Прегледи:558
Размер:486.6 КБ
ID:6720821Натиснете снимката за да я уголемите

Име:37D15477-C827-4094-9E7F-C83840079A72.jpeg
Прегледи:573
Размер:486.8 КБ
ID:6720820
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • Чавдар (V93)
            Чавдар (V93) коментира
            Редактиране на коментар
            Това чудо на ръкохватката калифорнийска изгъзица ли?

          • Самодържец
            Самодържец коментира
            Редактиране на коментар
            Е така накичено колко пък да е за лов...
            Иначе, както каза и колегата, има хора които си ходят за прасета с подобни, но все пак предимно са SLR-и и даже по някое прасе гътнат отвреме навреме

          • BENZBOSS
            BENZBOSS коментира
            Редактиране на коментар
            Калифорнийска изгъзица е,имам ФАБ,стои си с все болта на нея,по часовник сменям за под минута ако дрелката е до мен.

            Така накичена става за всичко и същевременно за нищо,избираш си какво ти трябва от това - приклада,монтажа,спуська,бързомера,тапата на цЕвЪта...........или да и сложа двунога и ремък та да ти хареса съвсем за лов? Или е такава 😳 оптика та да скочиш Ма на 100 метра бееееее.
            Живеем да си щастлив,умрем за тебе 🤣

        • Прави сте.Ще се ходи първо по стрелбища да се пробва. Благодаря за съветите 🙂
          Nissan Terrano 2.7tdi

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X