Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

    Да, капака (тоя дето съм го показал), е скъп,много скъп - 245$. Страничния монтаж дето го показва Бенца е 50$ (не оригиналния).

    Теглото им е идентично - малко над 200гр.

    А да - и капака ти осигурява релса с няколко сантима по-дълга от страничния монтаж.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • #92
      От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
      Сигурно е SAM
      104,но по сьщия начин стои и на 7R и по сьщия начин,ще стои на тия в питанката

      Неоригиналния не го знам колко е,оригинала е около 100 долара,може и 105 да е което е двойно и половина по-евтино от капака.

      При наличието на повече от един Калаш ти предлагам страничния за пестене на някой лев макар,че монтажа е някакви си проценти в сравнение с оптики и техните монтажи ако се олееш как аз сьм се олял.
      Последно редактирано от BENZBOSS; 05-01-17, 21:28.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #93
        От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение

        При наличието на повече от един Калаш ти предлагам страничния за пестене на някой лев макар,че монтажа е някакви си проценти в сравнение с оптики и техните монтажи ако се олееш как аз сьм се олял.
        Глей ся, не са малко парите. Начи тоя капак е на цената на руска азото-НЕнапълнена оптика, като я сложиш и нея и като сложиш още поне 150 кинта за някакъв бърз монтаж (компромисен) към релсата и то стана примерно 1200-300 лева. А при конфигурацията със страничния монтаж си под 900. Та разликата си е коджа, това при пушка за 800-900лв. А и наистина бързия монтаж страничния си е по-бърз. Друг е въпроса като я туриш тая оптика, кога ще я сваляш да цъкаш на механични.
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • #94
          От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
          Глей ся, не са малко парите. Начи тоя капак е на цената на руска азото-НЕнапълнена оптика, като я сложиш и нея и като сложиш още поне 150 кинта за някакъв бърз монтаж (компромисен) към релсата и то стана примерно 1200-300 лева. А при конфигурацията със страничния монтаж си под 900. Та разликата си е коджа, това при пушка за 800-900лв. А и наистина бързия монтаж страничния си е по-бърз. Друг е въпроса като я туриш тая оптика, кога ще я сваляш да цъкаш на механични.

          Да де,и аз така.Всичките бьрзи монтажи са Бобро за СКАР по 300 и малко кинта бройката,това монтажа само.Като сметна и капака 250 долара капака и БЕЗ ОПТИКА си на 600 долара.На далавера оптиката на снимката SWFA 1-4 е 250 долара и ме досьрбя на оптика за 250 да слагам монтаж за 300 и малко та му пернах ниски рингове.
          Другите оптики са си с БОБРОта и скачат от пушка на пушка за секунди еле ако се пита за дистанции като тая питанка.Ако говорим обаче само за бюджетен вариант то е го горе на снимките - МИ страничен за 100 кинта,монтаж ниски рингове Уейвьр за около 35,оптика 1-4 за около 250 и за парите си готов да биеш на 150 метра и с големия калибьр и с малкия.За сьщите пари получаваш един капак само пьк аз сьм скрьндза и на,карам си по тьнката лайсна,че и пушката толко си може.


          И са ви евтинки тия пушки там,това аз с КЕФ го платих над 1300 ДОЛАРА,ако е само 500 то сьвсем ще ме досьрби да му катеря капак за половината му пари.
          Виж обаче спуськ за 55 кинта бих му сложил ВЕДНАГА / друга тема доработки / както и варио приклад,че оригинала е лек ма едно е да прикладвам по фанелка и сьвсем друго с елек и 2 якета.
          Последно редактирано от BENZBOSS; 05-01-17, 21:47.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #95
            От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

            Спусък не знам, оригиналния ми е добър. Обаче все се замислям за затворна задръжка, дай некоя идея.

            Аз с оригиналния приклад (сгъваем е) зимата съм добре.Лятото ми идва малко къс, ама пак не е зле.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • #96
              От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

              Оригиналния спуськ пасти да яде пред АКТ,онова става мааааазно та мазно ма няма как да го опиша или покажа по нета.За някакви си 50 и малко кинта си заслужава,че и 2 каси бира давам.За момента на 4 цеви между мен и брата и грам проблем пьк и не сьм чул някой да се е оплакьл от тоя спуськ за разлика от оригинала който може да е добре за военен,но за дистанция ич го няма / пак лично мнение от моите /.

              Задрьжката е показана преди няколко страници ма му обьркаха май дупката за какво е.



              На това имате ли право,доработка на пьлнителя?

              Последно редактирано от BENZBOSS; 05-01-17, 23:18.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #97
                От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                Абе лесно ви е по щатите - тия неща тука са малко по-трудно достъпни...

                Ето няколко думи за плюсовете и минусите на различните монтажи: http://www.luckygunner.com/lounge/mo...tics-ak-rifle/

                п.п. Това с модификацията на пълнителя каква му е идеята? Остава за твора отворен, но като извадиш празният пълнител, той пак си се затваря... само идикира, че са свършили патронители?!?
                Последно редактирано от bushiDO; 05-01-17, 23:16.
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар


                • #98
                  От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                  Е за това се включвам кьде не ми е работа,не сьм ловец даже.

                  Мога да ти покажа малка точка над газовата,но това до стотина метра.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #99
                    От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                    Това с рязаната планка на предпазителя не ме кефи, тука търся нещо по-технологично.
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                      Не сьм срещал нищо което да е яко,да е лесно за монтаж без да трябва рязане или без да се пьха между пьлнителя и пушката.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                        Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                        п.п. Това с модификацията на пълнителя каква му е идеята? Остава за твора отворен, но като извадиш празният пълнител, той пак си се затваря... само идикира, че са свършили патронители?!?
                        Да и е много удобно ако си свикнал на АРка при която има бутон за освобождаване на затвора или при Брен кьдето пак остава в задно положение и си сваля като го дрьпнеш,че не са му сложили бутон.
                        На някои стрелбища искат затвора в крайно задно пьк това Калаша не го може,главно обаче е точно индикацията,че си празен.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                          BENZBOSS, българската какалашка как изглежда на живо в срвнение с AR-подобните (тегло, ергономика - не че очаквам изненади де...)? Примерно конкретно с Ruger AR556 (aко си пипал точно това де, че в БГ е единственото AR подобно на приемлива цена...)?
                          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                          Коментар


                          • От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                            Да ти кажа аз понеже съм пипал - ар-клонинг някакъв не се сещам марката: лека, удобна с по-добри (на мен са ми по-удобни) мерни прибори. Това при пряко сравнение с сар м9ф, сгъваемия приклад, сар-а със мерни прибори мепролайт.
                            Сигурен ли си за приемливата цена на рюгера?
                            Последно редактирано от Самодържец; 13-02-17, 22:24.
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                              Да ти кажа аз понеже съм пипал - ар-клонинг някакъв не се сещам марката: лека, удобна с по-добри (на мен са ми по-удобни) мерни прибори. Това при пряко сравнение с сар м9ф, сгъваемия приклад, сар-а със мерни прибори мепролайт.
                              Сигурен ли си за приемливата цена на рюгера?
                              Е, приемлива с уговорки - 1800 лв. и готов за оптика. SAR-a е почти 900 кинта, но с нужда от доста ъпгрейди за да се доближи до рюгера....
                              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                              Коментар


                              • От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                                А, за тия пари, мислех че е много повече. Къв калибър?
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X