Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ямболски регион?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Ямболски регион?

    как е колеги, предколедното настроение май е убило риболовните излети. За съжаление и при мен е така. Само приказки бла бла бла.


    Получих инфо че на р. Тунджа до с. Желю Войвода тръгнала гърбавицата на манисто и бял червей на изтичане. Моя познат за 3 часа хванал 20-на рибки, но каза че чакал още малко да застуди/ което вече е факт/ за да се вдигне бройката. Аз за съжаление съм зает тука с едни смъртни случаи/ на прасета и телета/ и не мога да отида да пробвам
    -------Honda CR-V 128к.с.--------
    "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

    Коментар


    • #77
      До: Ямболски регион?

      Първоначално публикуван от madmaximus Преглед на мнение
      как е колеги, предколедното настроение май е убило риболовните излети. За съжаление и при мен е така. Само приказки бла бла бла.


      Получих инфо че на р. Тунджа до с. Желю Войвода тръгнала гърбавицата на манисто и бял червей на изтичане. Моя познат за 3 часа хванал 20-на рибки, но каза че чакал още малко да застуди/ което вече е факт/ за да се вдигне бройката. Аз за съжаление съм зает тука с едни смъртни случаи/ на прасета и телета/ и не мога да отида да пробвам
      Предколедното настроение засега е добре!Що се отнася за гърбавицата това застудяване ще я качи към Поповска река,след Елхово.Там ще закрия годината!За смъртните случаи няма какво да съжеляваш при положение,че имаш комбинация от прасенце и теленце.В този случей и аз не бих отишъл за рибка!

      Коментар


      • #78
        До: Ямболски регион?

        От Бургас тръгнаха вече на Елхово и Коневец-риба има
        SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
        0878299791

        Коментар


        • #79
          До: Ямболски регион?

          Първоначално публикуван от Златко Илев Преглед на мнение
          От Бургас тръгнаха вече на Елхово и Коневец-риба има
          А някакво инфо за Грудово?Тези големи белювици,червенорерки каде се подвизават?

          Коментар


          • #80
            До: Ямболски регион?

            Първоначално публикуван от stroil Преглед на мнение
            А някакво инфо за Грудово?Тези големи белювици,червенорерки каде се подвизават?
            Ми....около Грудово
            Събота и неделя доста народ отиде,обаче днес в магазина,дет'се вика няма кой да те напсува,та още нямам инфо
            SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
            0878299791

            Коментар


            • #81
              До: Ямболски регион?

              Аз разбрах, че на Грудовска Бургаската група са хванали рибичка - добри брияни, тук-таме бабушки, абе обичайните заподозрени от Грудовската река. Рибата се е разшавала също и на Елхово (Родопа), откъдето са хващали и добри скобари, но и на мен ми се струва, че трябва да се задържи студено времето, тогава край Елхово ще бъде весело

              Не съм бил там лично, познати са ходили и от тях разбрах за тези излети. Аз преди да успея да направя излетче за закриване на годината, трябва да тръшна (тръшнем) едно теле и да го напълним в черъвца - така по-кадемлийски се закрива годината

              Коментар


              • #82
                До: Ямболски регион?

                Първоначално публикуван от _Mitaka Преглед на мнение
                ............Рибата се е разшавала също и на Елхово (Родопа), откъдето са хващали и добри скобари, но и на мен ми се струва, че трябва да се задържи студено времето, тогава край Елхово ще бъде весело

                Не съм бил там лично, познати са ходили и от тях разбрах за тези излети. Аз преди да успея да направя излетче за закриване на годината, трябва да тръшна (тръшнем) едно теле и да го напълним в черъвца - така по-кадемлийски се закрива годината
                Митак за Елхово знам лично,че на Поповска река сега е голям Оффроуд(кал,кал,кал,коловози пак кал)....там без кола с два дифа не се минаваПробвах с две леки коли,НЕ минахме.Дай след трагичната гибел на теленцето да закрием годината там(примерно)с комбинация от свинско+пикантина+барбекю,алкохол в умерени количества!

                Коментар


                • #83
                  До: Ямболски регион?

                  Първоначално публикуван от stroil Преглед на мнение
                  Митак за Елхово знам лично,че на Поповска река сега е голям Оффроуд(кал,кал,кал,коловози пак кал)....там без кола с два дифа не се минаваПробвах с две леки коли,НЕ минахме.Дай след трагичната гибел на теленцето да закрием годината там(примерно)с комбинация от свинско+пикантина+барбекю,алкохол в умерени количества!
                  С най-голямо удоволствие, очертава се един достоен излет за закриване на годината

                  Коментар


                  • #84
                    До: Ямболски регион?

                    Първоначално публикуван от _Mitaka Преглед на мнение
                    С най-голямо удоволствие, очертава се един достоен излет за закриване на годината
                    Блазя ви пък аз къпя бебето
                    Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                    На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                    Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                    Коментар


                    • #85
                      До: Ямболски регион?

                      Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
                      Блазя ви пък аз къпя бебето
                      Да ви е здраво и послушно бебчето, колега! И да стане достоен рибар (или рибарка), кефил съм се на макс като гледам 6-7 годишни дечица как направо светят от мерак докато са до бащите си по бреговете

                      Коментар


                      • #86
                        До: Ямболски регион?

                        Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
                        Блазя ви пък аз къпя бебето
                        Да ти е живо и здраво,но бебе цял ден несе къпе!Трябва и малко разтоварване!

                        Първоначално публикуван от _Mitaka Преглед на мнение
                        Да ви е здраво и послушно бебчето, колега! И да стане достоен рибар (или рибарка), кефил съм се на макс като гледам 6-7 годишни дечица как направо светят от мерак докато са до бащите си по бреговете
                        Митак,датите са приемливи за закриване,но за слука на риба не отговарям!Може да ни остане само масата с мрънкането за безрибие.Въпрос на организация!

                        Коментар


                        • #87
                          До: Ямболски регион?

                          Първоначално публикуван от stroil Преглед на мнение
                          Митак,датите са приемливи за закриване,но за слука на риба не отговарям!Може да ни остане само масата с мрънкането за безрибие.Въпрос на организация!
                          Е то масата и лафчето покрай нея малко ли е, бре Слуката си е Божа работа, важното е ние да си спретнем едно хубаво излетче с добра масичка, па другото - каквото сабя покаже

                          Коментар


                          • #88
                            До: Ямболски регион?

                            Да посъбудя малко леко задрямалата темичка за Ямболския регион. В тази люта зима, навред всичко сковано с дебел лед и много сняг, май друго освен реката няма - единствен избор. А тя милата, милозлива и радва замръзналите рибарски души, дето все към Елховския парк ги тегли. Абе, имало защо, чувам руйно вино се лее денонощно там, огньове вият пламъци и цвърчат свински мръвки... че и като капак на това скобара е полудял на реката .. за съжаление и бракониерите покрай него, тъпчат кални и кървясали чували ...

                            Коментар


                            • #89
                              От: До: Ямболски регион?

                              Абе колеги няма ли риба около Ямбол и Сливен, нищо не казвате. Аз за съжаление цяло лято ремонти по къщата правя и никъде не съм ходил. Ама сега нещо ме яде крастата много. Въпроса е къде?
                              -------Honda CR-V 128к.с.--------
                              "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

                              Коментар


                              • #90
                                От: До: Ямболски регион?

                                Първоначално публикуван от madmaximus Преглед на мнение
                                Въпроса е къде?
                                Жребчево,устието.Около разклона за Гурково.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X