Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ямболски регион?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ямболски регион?

    Колеги някой от вас имали някаква информация за Ямболският регион за сполучлив риболов или някакви блиски села примерно?

  • #2
    До: Ямболски регион?

    язовир Малко Щарково,Гърлата,Факийската река,старото корито наТунджа,някои наопоителни канали в Мамарчево,Бояджик,Веселиново,големи зъбати гадини има там-истински "ШЧУКИ"

    Коментар


    • #3
      До: Ямболски регион?

      Първоначално публикуван от tuni Преглед на мнение
      язовир Малко Щарково,Гърлата,Факийската река,старото корито наТунджа,някои наопоителни канали в Мамарчево,Бояджик,Веселиново,големи зъбати гадини има там-истински "ШЧУКИ"
      Колега то има много места ама никъде не излизат като изключим платените язовири там има и то само на някои.
      Чух че на малко шарково на воденския ръкав дава хубав костур, но не съм ходил мисля да ходя този уикенд.
      Dimitar Dyakov

      Коментар


      • #4
        До: Ямболски регион?

        По река Тунджа преди влизането в Елхово има много хубави дълбоки места.
        По-далече от Ямбол, но също много добро място е язовира между селата Княжево и Синапово (от Елхово посока към Тополовград, като стигнеш до Синапово е от лявата страна на пътя - около 1 км се кара по черно), има риба и хубави сенки с място за скарата
        Последно редактирано от Димитър Желязков; 17-06-09, 19:44. Причина: недоглеждане
        www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
        0898777327

        Коментар


        • #5
          До: Ямболски регион?

          Първоначално публикуван от stroil Преглед на мнение
          Колеги някой от вас имали някаква информация за Ямболският регион за сполучлив риболов или някакви блиски села примерно?
          Село Могила преди да влезеш в селото надясно. Платен язовир е и има много хубав шаран и толстлоб.
          Dimitar Dyakov

          Коментар


          • #6
            До: Ямболски регион?

            Първоначално публикуван от dijel Преглед на мнение
            По река Тунджа преди влизането в Елхово има много хубави дълбоки места.
            Колега там не са ли старите свинарници?Минава се през прелеза,и на р.тунджа в дясно

            Коментар


            • #7
              До: Ямболски регион?

              На яз.Малко Шарково ми казаха,че и на воденският и горско полянският дава таранки много рядко.Друго нямало.А на гърлата трябва да се караме с пазачите на М.Т.(собственик на обекта).Отделно в гърлата е пълно със сетки собственост на работниците на М.Т. и никой нищо не прави(ИАРА)
              Някъде в с.Крошаре вадели пясък?От колега разбрах,че вадел едикойси много сом и шаран,но не се сещам за това място.
              Последно редактирано от STROIL; 18-06-09, 06:07. Причина: Допълнение

              Коментар


              • #8
                До: Ямболски регион?

                Първоначално публикуван от stroil Преглед на мнение
                Колега там не са ли старите свинарници?Минава се през прелеза,и на р.тунджа в дясно
                Да, точно така е. От прелеза е на около 600-700 метра. Там реката прави завой.
                www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                0898777327

                Коментар


                • #9
                  До: Ямболски регион?

                  Първоначално публикуван от stroil Преглед на мнение
                  На яз.Малко Шарково ми казаха,че и на воденският и горско полянският дава таранки много рядко.Друго нямало.А на гърлата трябва да се караме с пазачите на М.Т.(собственик на обекта).Отделно в гърлата е пълно със сетки собственост на работниците на М.Т. и никой нищо не прави(ИАРА)
                  Някъде в с.Крошаре вадели пясък?От колега разбрах,че вадел едикойси много сом и шаран,но не се сещам за това място.
                  здравей колега това е тъй наречената крушарска гърла,преди селото завиваш на ляво след около км два и си там ,но чак пък много шаран и сом
                  не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ямболски регион?

                    Първоначално публикуван от dijel Преглед на мнение
                    Да, точно така е. От прелеза е на около 600-700 метра. Там реката прави завой.
                    привет,там прелези има няколкоа реката е завой след завой
                    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ямболски регион?

                      Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                      здравей колега това е тъй наречената крушарска гърла,преди селото завиваш на ляво след около км два и си там ,но чак пък много шаран и сом
                      Преди крошаре пътя за чокуба и след това в дясно,но дали е само това.Друго място имали нямали?Това го знам.Днес ми казаха друго място в Ямбол на реката сом и щука.Видях само щуката,намира се .......май да не казвам поради многото браконери

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ямболски регион?

                        Ааааааа аэ го энам това място

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ямболски регион?

                          Момчета,хубаво си пишете тука,ама не се ли сещате,че и тия с МРЕЖИТЕ и те четат
                          SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
                          0878299791

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ямболски регион?

                            Първоначално публикуван от zloto69 Преглед на мнение
                            Момчета,хубаво си пишете тука,ама не се ли сещате,че и тия с МРЕЖИТЕ и те четат
                            Правилно коега кажи ни какво да направим.Няма никакво спасение от тях.ИАРА малоумниците тръгнали да глобяват за две пръчки,звъниш им елате опъват мрежи а те кой се обаждал каде се намирам глупости имали ограничен лимит в бензина глупости.Имали ограничен лимит в горивото пък си вършат техните работи със служебните си коли.Е как ще стане тази работа.Тръгнали те да ми говорят за закони

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ямболски регион?

                              по-абсурдното е че мен ме питаха за имената на мрежарите
                              и то в забранения сезон сигурно трябваше да им кажа и къде живеят и какво работят
                              п.п. така и никой не се отзова и от тогава не съм се обаждал повече

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X