Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Репелент!

    Пращал си ми от репелента през 2010. Дали още работи или да го хвърлям?
    LZ1DWW

    Коментар


    • От: Репелент!

      Първоначално публикуван от Митко (smile) Преглед на мнение
      Пращал си ми от репелента през 2010. Дали още работи или да го хвърлям?
      Не виждам причина да не работи. Млякото още е в годност, съставката би трябвало да действа. Тя има по-дълъг живот от млякото. Пробвай. Аз съм се мазал с 5 годишен мой и нищо му няма
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • От: Репелент!

        Хайде бе колега, кога ще има от вълшебното мазило, че ни изядоха комарите?

        Коментар


        • От: Репелент!

          И аз искам да се наредя на опашката, че имам сериозен проблем с тези гадинки.
          "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
          А+
          LZ1DRZ

          Коментар


          • От: Репелент!

            Аз също, че моя свърши.
            LZ1PER

            Коментар


            • От: Репелент!

              И аз останах с половинка. Надявам се да успеем да го внесем по-бързо... но иснтитуциите са тъпи и мудни. Опитах и от съседна Румъния да го внеса. Не стана.
              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

              Коментар


              • От: Репелент!

                И аз искам. Гадините тая година ми идват в повече....
                Моля, да ме уведомиш на ЛС, като има готов продукт.

                Коментар


                • От: Репелент!

                  Има ли вече от репелента, че аз го чакам, за да поръчам.
                  Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                  SSang Yong Kyron 2.0xdi
                  Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                  Коментар


                  • От: Репелент!

                    И аз искам да поръчам, когато има наличен.
                    www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                    0898777327

                    Коментар


                    • От: Репелент!

                      Имам остатъци от литър репелент поръчан през 2010 година. Все още си действа перфектно!
                      Дунавските комари, за които се носят легенди, като го помиришат просто изчезват, дори не бръмат около главата ми. Действието му е около 2-3 часа, което мен ме устройва, а и не съм чувал за друг препарат предлаган на пазара в България с по-дълго действие. Благодря за профсионалима!

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        По принцип действа по-дълго, но явно има стареене!
                        Мога като дойде съставката да го направя по-концентриран, но ще излезна от препоръките на производителя, тогава са възможни странични реакции. Не искам да вредя на приятелите и на всеки който си маже дацата. Затова по-добре през 3-4 часа отколкото да стане сакатлък.

                        Първоначално публикуван от Сашо Преглед на мнение
                        Имам остатъци от литър репелент поръчан през 2010 година. Все още си действа перфектно!
                        Дунавските комари, за които се носят легенди, като го помиришат просто изчезват, дори не бръмат около главата ми. Действието му е около 2-3 часа, което мен ме устройва, а и не съм чувал за друг препарат предлаган на пазара в България с по-дълго действие. Благодря за профсионалима!
                        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          Репелента се представи много добре,направо ни спаси от изяждане живи.Изкарахме една седмица на Крепец много близо до Дуранкулашкото езеро,а там комарите са в изобилие.За по-удобно ползване от повече хора (компанията беше от осем човека)използвах бутилката от миналогодишното плажно мляко.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6981.jpg
Прегледи:1
Размер:164.4 КБ
ID:5510860

                          Още веднъж благодаря.


                          П.П. И пастата за измиване на силно замърсени ръце ,която произвеждаш е много добра,всъщност аз по- добра не съм ползвал.
                          Трагичното не е смъртта, а животът, който
                          хората живеят или не изживяват до смъртта си.
                          Чарлз Буковски

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            Искам и аз да си поръчам половин литър репелент и една разфасовка (около 1 кг) каша.
                            Предварително благодаря
                            0889 522 036 Асен Георгиев
                            АИГ-Заваряване ООД
                            Производител на заваръчни апарати "DEL"
                            http://www.aigwelding.com
                            0889 522 036

                            Коментар


                            • От: Репелент!

                              Ей, тези комари в Крапец са страшни. Излизат под часовник в 20:45 и се прибират в 22:00. И следа не остава след това от тях. За този час и малко, обаче могат да те изядат с дрехите. И ние там го ползвахме и беше ОК.
                              LZ1DWW

                              Коментар


                              • От: Репелент!

                                Пробвал ли е някой препарата из тропиците? Маларийни комари? Лоши... Ще ми трябва много скоро препарат с активна съставка подобна на DEET, че досега ползвах OFF, а вече го няма по магазините.
                                Show must go on!
                                LZ1VES

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X