Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Репелент!

    Здравейте.

    Мен и сина ми много ни тормозят комарите... Ако има все още наличност, може ли да поръчам 1л. от репелента (за предпочитане не-ароматизиран, но ако има само ароматизиран, пак е ОК), за Стоян Генов, 0878179996, до офиса на "Еконт" "София - Раковски" с адрес гр. София, ул. "Св.Св. Кирил и Методий" 40?

    Благодаря предварително!

    --sdg

    Коментар


    • От: Репелент!

      Един литър (без значение ароматизиран или не) до Балчик, офис Еконт за Георги Георгиев. тел 0895 637 027
      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

      Коментар


      • От: Репелент!

        Бях писал на лично с молба за вашият сайт ако мога да си взема и нещо друго но няма време за чудене, че за Нова Черна ще ми трябва.
        1 литър с аромат и 1 литър без аромат /за тест/ гр. Силистра офис Еконт бул. Македония Калоян Кирилов 089 879 6543
        Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
        Калоян Кирилов
        LZ2ZGT

        Коментар


        • От: Репелент!


          Ако има от репелента -1 литър, без значение с аромат или без.

          офис на ЕКОНТ


          гр. Пловдив, кв. Съдийски, ул. Георги Груев №6

          Красимир Недев
          тел.0887869493

          Коментар


          • От: Репелент!

            Здравеи.

            Един литър(без значение с аромат или без) офис на Еконт Горна Оряховица

            Стелиян Лазаров тел.0887 627 396
            Благодаря.
            Трагичното не е смъртта, а животът, който
            хората живеят или не изживяват до смъртта си.
            Чарлз Буковски

            Коментар


            • От: Репелент!

              Репелентът получен; комари, beware! Благодаря!

              Коментар


              • От: Репелент!

                И аз си получих пратката днес. Благодаря !
                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                Коментар


                • От: Репелент!

                  Репелента пристигна и при мен.Благодаря!

                  Коментар


                  • От: Репелент!

                    И аз го получих.Благодаря!
                    Трагичното не е смъртта, а животът, който
                    хората живеят или не изживяват до смъртта си.
                    Чарлз Буковски

                    Коментар


                    • От: Репелент!

                      Здравейте,ако може 1 литър и за мен, без аромат- София, офис Еконт-бул."Цар Борис 3"№245.Иван Христов(0899867700)

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        И за мен 1 кг. ако е възможно. Няма значение аромата.
                        По Еконт с наложен платеж. Пловдив, офис Капана, ул. "Георги Бенковски" 36. Иван Петров, 0899974731

                        Благодаря предварително.
                        Иван
                        ivanp98[at]mail.бг

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          И за мен 1 кг. ако е възможно. Предпочитам без аромат.
                          По Еконт с наложен платеж. Хасково Еконт Офис XXI век. Иван Йорданов Запрянов 0889 523 532

                          Благодаря предварително.
                          LZ5ZI qth HASKOVO
                          Pajero II GLS 3000 V6

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            Да споделя мнение добре се бори с Бургаските комари и мухи. Има ли някаква опция да е в течно състояние , че е по удобно когато съм на заведение ?

                            Коментар


                            • От: Репелент!

                              Ако го оставиш на слънце или на топло става доста течен, но тогава не покрива добре, стича се и не попива. Ефекта е минимален!
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • От: Репелент!

                                Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                                Ако го оставиш на слънце или на топло става доста течен, но тогава не покрива добре, стича се и не попива. Ефекта е минимален!
                                Аааа не ефекта така ми е добър ще си го ползвам така срам не срам важното е комарите да са далеч

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X