Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Репелент!

    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
    Русенските комари са мутирали и вече хапят и с третираните с репелента , или миналогодишния е бил по-калпав и се е развалил
    Чакаме новата парида да видим как е , ако ни истане кръвчица до тогава
    Третирам се с миналогодишен, действието му е уникално. Изпитвам душевен оргазъм, като гледам как ме заобикалят без дори да припарват до мен, а около мен народа е в нервна криза.
    Действието му е около два часа, след това трябва повторно мазане.

    Какви са съставките на тоалетното мляко, например има ли парабени, алкохол и други химикали?

    Коментар


    • От: Репелент!

      Първоначално публикуван от Dan7 Преглед на мнение
      Иване , ама ти наистина ли си НЕДОКЛАНОВ.... или това е просто аватарска шега...Ние- една група самодоволни пътешественици си забравихме кило репелент в Лесбос, но докато все още между узото и салатата го пробвах - беше непреодолим!
      Съвсем наистина , даже и повече от наистина , че напоследък имах случки с режещи предмети , ако не вярваш питай познатите ми от форума , има едно село тука покрай Разград, "Недоклан" , ама не сме от там родата, ние сме от Рила ( планина) , а форумския ми ник беше " CANCEL"

      Репелента го ползвам от няколко години , до сега винаги е работил , даже 2 седмици на остров на Дунава бяхме , това изпитание го издържа геройски , но тази година нещо гадините са "уруди"

      Май имаше няква заигравка със студен и топъл , ще го извадя от хладилника и ще видя , дали има промяна

      Първоначално публикуван от Лъчезар Преглед на мнение
      Третирам се с миналогодишен, действието му е уникално. Изпитвам душевен оргазъм, като гледам как ме заобикалят без дори да припарват до мен, а около мен народа е в нервна криза.
      Действието му е около два часа, след това трябва повторно мазане.

      Какви са съставките на тоалетното мляко, например има ли парабени, алкохол и други химикали?
      Ела днес на центъра , към 20:30 да сравним партидите
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • От: Репелент!

        Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
        Съвсем наистина , даже и повече от наистина , че напоследък имах случки с режещи предмети , ако не вярваш питай познатите ми от форума , има едно село тука покрай Разград, "Недоклан" , ама не сме от там родата, ние сме от Рила ( планина) , а форумския ми ник беше " CANCEL"

        Репелента го ползвам от няколко години , до сега винаги е работил , даже 2 седмици на остров на Дунава бяхме , това изпитание го издържа геройски , но тази година нещо гадините са "уруди"

        Май имаше няква заигравка със студен и топъл , ще го извадя от хладилника и ще видя , дали има промяна



        Ела днес на центъра , към 20:30 да сравним партидите
        Най-интересното е. че забравихме двете бутилки - едната с аромат, а другата без в хотела....много ми е интересно какво се е случило с тях! Дали горката Ксения не си е помислила, че е плажно масло...

        Коментар


        • От: Репелент!

          Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
          След 7-май ще изпълнявам заявки.
          Ми пак да помоля. Ако може 1 литър . Стоян Боюков , гр. София, ф-а Еконт, офис Универсиада. Адрес: гр. София, кв.Гео Милев, бул.Шипченси проход 2. Благодаря предварително. С аромат плииз.
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • От: Репелент!

            И аз искам 1 литър с аромат ако може.
            Адреса е : гр.Перник Еконт - офис Пашов Емил Йорданов 0884535414
            Ще помоля само да ми кликнеш когато го пуснеш да знам да го очаквам , че няколко пъти ме пропускат с смс от еконт.

            Коментар


            • От: Репелент!

              От все сърце моля за 4 литра. Гр. Козлодуй, офис Еконт, Николай Дамянов 0888 428 928.
              Щирлиц вървеше по улицата и видя бояджия, който замазваше всички нецензурни думи по стените.
              “Аха, модератор“, помисли си Щирлиц !!!

              Коментар


              • От: Репелент!

                Благодаря колега! Вчера го взех,аромата е много приятен.

                Коментар


                • От: Репелент!

                  Ако може и за мен 1кило без аромат-Николай Папазов(тел. е в подписа), Русе,еконт-офис Градски площад или спиди-офис Муткурова 36
                  Николай Папазов

                  Коментар


                  • От: Репелент!

                    Моля, 1 литър и за мен, без аромат- Свищов, офис Еконт, Борислав Борисов, 0895 445 845.
                    Последно редактирано от bob66; 20-05-13, 18:39. Причина: допълнение
                    Mitsubishi Pajero 2, 2,5 tdi, ss, glx, 95, къса база
                    0895445845

                    Коментар


                    • От: Репелент!

                      Каква е цената на 1литър иска ми се да си поръчам без аромат?

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        Моля да изпратите 1л без аромат - офис Еконт Перник Изток , ул.Клемент Готвалд 2. Тел.за връзка - 0888909394
                        тел. за приятели по всяко време 0888 909394

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          1 литър без аромат ако може Еконт Сливен, бул.6-септември с наложен платеж
                          Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                          Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                          Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            1 литър без аромат - Еконт Кърджали, за Вълчо Тюркеджиев до поискване, наложен платеж , 0877650030
                            First Man, then Machine!
                            Lada Niva
                            Honda XR 400

                            Коментар


                            • От: Репелент!

                              1 литър без аромат - Еконт гр. Бургас , к-с "меден рудник" с наложен платеж да поискване. Получател Атанас Иванов Башов телефон : 0882264810

                              Коментар


                              • От: Репелент!

                                1 литър с аромат Еконт гр.Казанлък с наложен платеж.Получател Васил Марков _0894794850.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X