Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Репелент!

    Аз още не мога да мина за тествал надеждно, но мога да ви кажа да не си изхвърляте бутилките от шампоан като свърши. Удобни, та удобни! Става си като магазински продукт.
    В моя случай бутилката е от Clear, от новите, големи и ръбати. Затваря се надеждно, и не протича, а побира доволно количество. Жената го беше сложила обърнат в раницата. Нищичко не е излязло.

    Мирише приятно, и нито на жена ми, нито на малкия имаше отрицателни ефекти по кожата. Аз съм по-дебелокож, обаче жена ми се изприщва от 90% от козметиките по магазините, тъй че в това отношение твърдо няма проблем.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Репелент!

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Мирише приятно, и нито на жена ми, нито на малкия имаше отрицателни ефекти по кожата. Аз съм по-дебелокож, обаче жена ми се изприщва от 90% от козметиките по магазините, тъй че в това отношение твърдо няма проблем.
      Няма как да се изприщи човек от наша козметика, спокойно Жена ти да пробва и други неща, бях ти пратил линк.
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • От: Репелент!

        Да благодаря, макар и със закъснение за 3-те л. . Сшършиха чудесна работа! Вчера се прибрах от ръкавите на о. Козлодуй - хем да направим хубав риболов, хем да посрещнем Юлския изгрев. За 24 ч. имам 2 ухапвания по дланите - бъркам захранка, мия се и т.н. . Използувам стари пръскалки от "Аутан". Лютите Дунавски комари мъркаха, като домашни котета, изразявайки респекта си от Репелента. Ако обичаш дунавска риба, драсни едни лични, да ти се отблагодаря подобаващо. Поздрави.
        Щирлиц вървеше по улицата и видя бояджия, който замазваше всички нецензурни думи по стените.
        “Аха, модератор“, помисли си Щирлиц !!!

        Коментар


        • От: Репелент!

          Първоначално публикуван от Херби Преглед на мнение
          ..Лютите Дунавски комари мъркаха, като домашни котета, изразявайки респекта си от Репелента. ...
          И с Камчатските се справи !

          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
          Суперспам - спама на суперите

          Коментар


          • От: Репелент!

            Предполагам че само са кацали, без да хапят
            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • От: Репелент!

              Първоначално публикуван от Херби Преглед на мнение
              Да благодаря, макар и със закъснение за 3-те л. . Сшършиха чудесна работа! Вчера се прибрах от ръкавите на о. Козлодуй - хем да направим хубав риболов, хем да посрещнем Юлския изгрев. За 24 ч. имам 2 ухапвания по дланите - бъркам захранка, мия се и т.н. . Използувам стари пръскалки от "Аутан". Лютите Дунавски комари мъркаха, като домашни котета, изразявайки респекта си от Репелента. Ако обичаш дунавска риба, драсни едни лични, да ти се отблагодаря подобаващо. Поздрави.
              С голямо удоволствие ще се обадя някой път като имам поне един свободен уикенд по вашия край, все пак съм врачанин
              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

              Коментар


              • От: Репелент!

                Ако има още от репелента, записвам се и аз за едно кило.
                JEEP CHEROKEE '98 XJ. 4.0 190 hp

                Коментар


                • От: Репелент!

                  Поръчал съм още от вълшебната смес, когато пристигне ще забъркам.
                  Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                  Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                  Коментар


                  • От: Репелент!

                    Дано да стане скоро, че и аз съм супер сладък за комарите, а съвсем скоро ще ми се наложи
                    Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                    Коментар


                    • От: Репелент!

                      Искам и аз да поръчам един литър. Ако работите с Еконт - може до техен офис " Кончето " Ако ви е удобно с буса който кара материалите в търговията . Пролета от там си взех крем -пастата. Благоевград Сашо 0878800847.
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        Само да вметна - ако мажете малко дете и то има обриви от нещо друго (в моя случай просто от жегата), първо опитайте дали няма да му щипе. Моя калпазанин орева орталъка. Не му е първо мазане, а може би 10-то вече, и до сега не е имало проблем. Натъртвам че обрива му категорияно не е от репелента. Явно е имал някаква моментна чувствителност.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          Искам и аз едно кило/литър.
                          Офис Еконт Пловдив Коматево.
                          Емил о898 4оо 867
                          0+

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            Само да вметна - ако мажете малко дете и то има обриви от нещо друго (в моя случай просто от жегата), първо опитайте дали няма да му щипе. Моя калпазанин орева орталъка. Не му е първо мазане, а може би 10-то вече, и до сега не е имало проблем. Натъртвам че обрива му категорияно не е от репелента. Явно е имал някаква моментна чувствителност.
                            Затова трябва да се избягва раздразнена кожа да се маже не само с репелент, а с всякакви по-активни кремове и млека. Като ходиш до склада някой път, вземи си Антистрес гел Алое вера. Сърбежи, пъпчици и ранички минават за отрицателно време.
                            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                            Коментар


                            • От: Репелент!

                              Брой ме и мен с две половинки с аромат,да си ги поделим с колега.Имената,телефона и града си има в профила-за предпочитане Еконт-все пак ползваме отстъпки.
                              Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                              Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                              0885 660 613

                              Коментар


                              • От: Репелент!

                                Щом ще забъркваш пак от вълшебната смес, прати и на мене едно килце, че свърши, колкото беше ми останала.
                                Поздрави!

                                гр. Тетевен
                                Офис Еконт
                                Таня Кълева
                                0889 634 448
                                0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X