Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Репелент!

    Ще идваме на състезанието във Варна. Може ли да се видим там, за да си купя някакво количество?

    Били имало ефект от него, ако се изпарява във въздуха около нас, чрез свещи, спирали и ел. нагреватели?
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • От: Репелент!

      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      Ще идваме на състезанието във Варна. Може ли да се видим там, за да си купя някакво количество?

      Били имало ефект от него, ако се изпарява във въздуха около нас, чрез свещи, спирали и ел. нагреватели?
      Явно не си чел темата. Ето тук колегата описва, какво е правил.
      А относно срещата да се видим и да купиш няма проблем. Но не съм сигурен все още дали ще съм във Варна през 4-те почивни дни. Има голяма вероятност след манифестацията на 24 да замина за Враца. Иначе имам още малко, даже ми остана от миналата година малко от съставката и мога да дозабъркам около 20 кг.
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • От: Репелент!

        Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
        Явно не си чел темата. Ето тук колегата описва, какво е правил.
        А относно срещата да се видим и да купиш няма проблем. Но не съм сигурен все още дали ще съм във Варна през 4-те почивни дни. Има голяма вероятност след манифестацията на 24 да замина за Враца. Иначе имам още малко, даже ми остана от миналата година малко от съставката и мога да дозабъркам около 20 кг.
        Да, прочетох я вече. А с кого мога да се свържа когато дойда във Варна за да си купя?
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • От: Репелент!

          Eдно кило и за мен.
          За Станимир Дочев до гр.Сливен, офис Клуцохор, Еконт на ул.6-ти септември №49.
          Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
          Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

          Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

          Коментар


          • От: Репелент!

            Колега, ако е останал бих искал от репелента с лекия аромат 1л и още 1л без аромат ако имаш. Ако случайно нямаш от нещо, пусни от което имаш 1л. Моля те пусни го по Еконт, до поискване в офиса на ул. Полтава, Велико Търново, Йордан Бонев, О8869О8573, че не знам кога ще имам път към Варна, а ме притесняват леко комарите около Чаро.

            Коментар


            • От: Репелент!

              Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
              Утре ще изпратя твоята и на още двама колеги.
              До сега нищо не е получено. Моля още веднъж за доставка на половин литър с наложен платеж на адрес: гр.Бургас, офис Еконт - Роял, за Сергей Янков, до поискване, тел.0885 898 058. Ако е проблем просто кажи.
              BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
              LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
              Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

              Коментар


              • От: Репелент!

                Здравейте, бях писал лично съобщение преди 2-3 седмици за 1 литър от репелента, но не съм сигурен дали е получено и съответно не съм получавал репелента. Ако трябва, пак ще изпратя данните за доставка.

                Коментар


                • От: Репелент!

                  Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                  ....Иначе имам още малко, даже ми остана от миналата година малко от съставката и мога да дозабъркам около 20 кг.
                  Прати и на мен 2-3кила в Пловдив до поискване с Еконт, централен офис Валентин Георгиев. С наложен моля.
                  Благодаря предварително.
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • От: Репелент!

                    Здрасти, и аз искам 1кг. Имам въпрос - става ли за бебета? Ако да - ще пратя данните на ЛС

                    Коментар


                    • От: Репелент!

                      Преди време питах приятел аптекар, какво да си купя против комари, за вечер край масата навън в градината. Той ме посъветва да си купя репелента SOS. Много съм доволен, три години беше ефективна опаковката.
                      Освен това помага много при ужилване - комари, оси, пчели. Намазва се около ужиленото и много бързо неутрализира неприятните усещания. Предполагам, че ще е ефективен и срещу змийско ухапване.

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        Бъркай половинка за дедо. Еконт-Костинброд, с наложен, до поискване, Владимир Бързаков, телефона от подписа.
                        П.П.Като се замислих, нека е кило.
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          Да изрекламирам репелента на Данчо-две вечери бяхме подложени на атаките на комари от породата "Новочерненска подобрена", и репелента си свърши отлично работата. А го имам от три години.
                          Важното е, да се омаже цялото тяло, че днес с изненада установих, че съм нахапан по краката, а там бях с панталон...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            Здравейте колеги, понеже репелента не ми е основна дейност, а бях затрупан с доста работа и не съм изпратил на доста хора май. Хайде да ви помоля, драснете по едно лично на когото не съм изпратил за да свърша и тази работа тия дни.
                            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                            Коментар


                            • От: Репелент!

                              Миналата година в Холандия ползвах едни фирмени, прехвалени..изядоха ме гадовете! Моля те musovir-e, прати ми едно кило, а пък аз ще пиша отзиви как действа на чуждоземските гадини..зер не са малко форумците, които ходят по европско. Колеги са го изпитали по Ладога-та, ама ония комари са славянски - наши си, демек.
                              Пловдив
                              ул. "Славееви гори" 5
                              Златко Димитров
                              0893488603
                              пращай, както ти е удобно
                              00359893488603

                              ....нямам си вече LR...

                              Коментар


                              • Re: От: Репелент!

                                Мusovir-e, моля те, помагай! Сега ти пиша от вилата и стотина се опитват да ми свалят тениската, а поне хиляда са наточили ножове и вилици. Хапнаха "Аутана", като разядка и сега си връзват лигавниците. Като разбраха, че ще правим състезание в петък и събота, съвсем се овълчиха.
                                Ще сме ти много благодарни, ако успеем да получим 3 л.(кг.) до петък. Поздрави.
                                Офис "Еконт", гр. Козлодуй, Николай Дамянов, 0888 428 928
                                Щирлиц вървеше по улицата и видя бояджия, който замазваше всички нецензурни думи по стените.
                                “Аха, модератор“, помисли си Щирлиц !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X