Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Репелент!

    Коле ... аз ползвах едната пратка две поредни лета Действа .
    Съхранявах го на хладно и тъмно място .
    Сега пак си поръчах , даже току що дойде , ама си взех само половин кило , че първия път се бях изхвърлил с едно и остана след сезона , а тук в Русе не че нямаме комарчета ...ма то често ги бъркат с врабчета

    ПоСлепис : извинявам се за спама
    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Да повдигна въпроса си.
    Миналата година така и не ми се наложи да ползвам препарата, и повечето стои неизползван. Сега се каня пак да ходя край Дунава, и да взема бутилката с мен. Да не би да се омажа(нещо което по принцип мразя), и да се окаже, че вече не действа...
    Надали, ама аз да питам
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Репелент!

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Да повдигна въпроса си.
      Миналата година така и не ми се наложи да ползвам препарата, и повечето стои неизползван. Сега се каня пак да ходя край Дунава, и да взема бутилката с мен. Да не би да се омажа(нещо което по принцип мразя), и да се окаже, че вече не действа...
      Надали, ама аз да питам
      Действа, няма проблеми и догодина ще действа .
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • От: Репелент!

        Колеги,без да правя реклама на репелента на Данчо,мога да ви уверя,че ползвам такъв на Дунава и наистина не ме хапят кръвосмучещите огромни гадове.Вчера бяхме по трасето на Нова Черна 2012 и някъде край реката ,при поредното спиране за записване на данни се наложи да бръкна в джапката и да се намажа хубавичко.
        Добре,че не бях забравил препарата в къщи-намазах и джипа,иначе го вдигат във въздуха
        И....репелента,който ползувам е от миналата година.Благодаря Данчо.
        Чавдар Владимиров
        0887/912075
        Ленд Ровър Диско 1
        Самуад в проект

        Коментар


        • От: Репелент!

          Колко време действа след като се намажеш обилно?

          Коментар


          • От: Репелент!

            Първоначално публикуван от Лъчезар Преглед на мнение
            Колко време действа след като се намажеш обилно?
            Ами то обилно не трябва, трябва просто навсякъде, където могат да те ухапят. Аз се мажа веднъж вечер преди да са излезли гадинките. До следващото мазане няма проблем.
            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • От: Репелент!

              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
              -намазах и джипа,иначе го вдигат във въздуха
              Чаро, къртиш! Има ли някаква еволюция в Ново-черненската-подобрена?
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • От: Репелент!

                Мисълта ми беше, примерно сутринта като тръгвам за риба към 4часа, да се намажа навсякъде и така да си изкарам до около 16часа следобед. По този начин няма да го разнасям с мен, нито ще се мажа по време на риболова и да вкарвам излишни миризми в стръвта.
                В момента ползвам един от аптеката, разлива ми се в чантата, налага да се пръскам през час, а и мирише доста силно. Като не хвана нищо обвинявам репелента
                Понеже съм чел за лепенки против комари напоени с витамин B/доколкото си спомням/, дали няма да помага, ако глътвам по един витамин преди риболов, хем ще ми помага и със стреса от неуспешните излети.

                Коментар


                • От: Репелент!

                  Първоначално публикуван от Лъчезар Преглед на мнение
                  Мисълта ми беше, примерно сутринта като тръгвам за риба към 4часа, да се намажа навсякъде и така да си изкарам до около 16часа следобед. По този начин няма да го разнасям с мен, нито ще се мажа по време на риболова и да вкарвам излишни миризми в стръвта.
                  В момента ползвам един от аптеката, разлива ми се в чантата, налага да се пръскам през час, а и мирише доста силно. Като не хвана нищо обвинявам репелента
                  Понеже съм чел за лепенки против комари напоени с витамин B/доколкото си спомням/, дали няма да помага, ако глътвам по един витамин преди риболов, хем ще ми помага и със стреса от неуспешните излети.
                  Благодарение на този решелент оцеляхме(аз и момчетата от отбора) от комарите на Ладога две последователни години -невероятен е и действа по-добре от всички други препарати!!!
                  Миналата седмица използвах малкото останало ми количество от 2010 г. и с радост установих, че още действа. Гадинките само кацаха по откритите части на тялото и веднага отлитаха
                  Ето малко изпитан и споделен опит от употребата на репелента на Ладога:

                  ......Установих, че най-добре действа след повторно нанасяне.Примерно след душ нанасям плътен слой и той действа прекрасно до следващата вечер по закритите с дрехи части от тялото,а и ухаеше страхотно . Сутрин, нанасях плътен слой върху откритите части, изчаквах да попие добре и след около 10-15 минути нанасях още един лек слой. Така забравях за комарите за около 3-4 часа и то в гората. Бягаха от мене като Дявола от тамян.Действа невероятно, намазваш се два пъти и се радваш на свободата да живееш без комари и то на Ладога.

                  Ако има нужда, след 3-4 часа намазваш пак само откритите части на тялото и продължаваш риболова. И не се притеснявай няма да прогониш рибите с аромата. На Ладога колегата, намазан както обикновено с този репелент, хвана и щука !
                  Така че, не се колебай! Този репелент е най-доброто средство за защита от комарите!

                  Ето, още един път ще благодаря на колегата @musovir , че ни забърква и предлага това страхотно мазило! Данчо, благодаря ти, приятелю, че ни спасяваш от комарите! Да си жив и здрав и много успехи! Поздрави!
                  0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                  Коментар


                  • От: Репелент!

                    Първоначално публикуван от Лъчезар Преглед на мнение
                    Мисълта ми беше, примерно сутринта като тръгвам за риба към 4часа, да се намажа навсякъде и така да си изкарам до около 16часа следобед. По този начин няма да го разнасям с мен, нито ще се мажа по време на риболова и да вкарвам излишни миризми в стръвта.
                    В момента ползвам един от аптеката, разлива ми се в чантата, налага да се пръскам през час, а и мирише доста силно. Като не хвана нищо обвинявам репелента
                    Понеже съм чел за лепенки против комари напоени с витамин B/доколкото си спомням/, дали няма да помага, ако глътвам по един витамин преди риболов, хем ще ми помага и със стреса от неуспешните излети.
                    Аз се мажа с този репелент, когато съм за риба или в гората. Ароматът му е фин и няма как да ти се отрази нито на стръвта, нито на захранката. На дунава колегите споделиха, че понякога им се е налагало да се мажат повторно. За злобните ладожски комари вероятно е логично насред блатото да се мажеш 2 пъти. Но в повечето случаи едно мазане вечер на риболов ме пази до другата вечер. Или образно казано, мажеш се сутринта и ако се налага повторно вечерта. Обикновено имам шишенце в раницата, в платформата и в багажника на 2-те коли. Не знам кога ще ми затрябва. Сутрин ако ходиш за риба - правилният метод е да се намажеш и дома, защото иначе на гьола, докато успеш ще са те ръфнали един-два пъти
                    Ако обаче се притесняваш за аромата имам и малко количество без аромат.

                    На всички поръчали - ще изпращам утре. Просто не остана време тия дни.
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • От: Репелент!

                      Дано си ме включил в поръчката, тази сутрин ти бях пратил лично съобщение.
                      Слънцезащитен има ли или да мажа отделно?

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        Първоначално публикуван от Лъчезар Преглед на мнение
                        Дано си ме включил в поръчката, тази сутрин ти бях пратил лично съобщение.
                        Слънцезащитен има ли или да мажа отделно?
                        произвеждаме и слънцезащитни продукти, но тъй като репелента основно се ползва по тъмните часове, не виждам смисъл да го оскъпяваме излишно с UV защити. То е същото, като една конкурентна козметична родна фирма продаваше "нощен крем за лице с УВ защита". То вярно, че луната отразява но нощните кремове обикновено са за преди лягане
                        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          Споменаваше се по напред в темата като опция и затова реших да питам, да не го докарам 60-ти фактор.
                          В крайна сметка включен ли съм в доставката или само се информирам за следващия път

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            Първоначално публикуван от Лъчезар Преглед на мнение
                            Споменаваше се по напред в темата като опция и затова реших да питам, да не го докарам 60-ти фактор.
                            В крайна сметка включен ли съм в доставката или само се информирам за следващия път
                            Днес изпратих!
                            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                            Коментар


                            • От: Репелент!

                              Колега musovir, изпратих заявка на ЛС за доставка на половин литър до Бургас. Не знам дали е получена, тъй като нямам отговор.
                              BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
                              LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
                              Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

                              Коментар


                              • От: Репелент!

                                Първоначално публикуван от Сергей Янков Преглед на мнение
                                Колега musovir, изпратих заявка на ЛС за доставка на половин литър до Бургас. Не знам дали е получена, тъй като нямам отговор.
                                Утре ще изпратя твоята и на още двама колеги.
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X