Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За лова,дивите прасета и големите п..шки

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: За лова,дивите прасета и големите пушки

    Нямаше да е груба ако някой не си бе позволил да нарича Българските ловци сган, колегата с АТВ дебела свиня, а мен смешник щото е решил че гората е място за ендурото му докато някой са на законен лов !!!
    Идеята не ми бе да се карам с някого, а да му обясня на дебелата глава че е изключително опасно приключение това в което кара по малките моторджий да повярват !!! И понеже не му се иска неква си там "пияна сган" да му спира карането го обърна на друго...

    ей некой Трапери ма мноо ги е яд че има лов в БГ имало е, има и ще има

    ама като го поканих да кове хранилки с мен трае като...като го поканих да види неще...що така бе ? приканих го фазанчета да купи и пусне...пак тишинка...иначе е пръв по плюенето - цена няма !!! Е те това се нарича популизъм в комсомолски стил да понаплюеш някои и да го посочиш после назидателно с пръст

    ша трае я кво му остава....снимки му пуснах да види кви ги вършиме...гледам нема ги май идейката е друга, а не реалната истина ?
    S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
    или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
    пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

    Коментар


    • #92
      До: За лова,дивите прасета и големите пушки

      Първоначално публикуван от Митко/fulda/ Преглед на мнение
      Към ловенето на прашки , или към лова с прашки ...
      Все едно. Все правилни посоки...
      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

      Коментар


      • #93
        До: За лова,дивите прасета и големите пушки

        Странна тема. Имам чувството че Бриджит Бардо е избила повече комари от трапера. Странен ник наистина Моралът и философията на истинският ловец са нещо трудно обяснимо. Всеки може да си дотавя кеф по какъвто и да било начин...стига да не го хванат. Но да се защитава образът на ловеца от човек, който във всяко второ мнение има думи като карабина, АК, нарезно, използва термини като законно регламентиран, подборен...си е смешно..."убочението" ми е ясно. Не ми е ясно как с ловен автомат се разпознава пола на прасето? Може би се чака да минат приплодите?Ако не минат значи е изтървал нерез или ялова свиня годна за подборен? А какъв е проблема за всичко различно от нерез и приплод - сиреч ендурист? Та нали се стреля самопри пряка видимост до целта...и след разпознаване на пола? Един възрастен нерез отдавна би трябвало да е разбрал ползата от прашките. Още по времето когато е бил приплод 60 кила....Все пак и на него не му е лесно - жената на глигана е хем свиня, хем дива...

        Коментар


        • #94
          До: За лова,дивите прасета и големите пушки

          Първоначално публикуван от simeon Преглед на мнение
          Странна тема. Имам чувството че Бриджит Бардо е избила повече комари от трапера. Странен ник наистина
          И ти ли се хващаш за ник-аНик-а не е интересен,мога да си избера какъвто си искам никТова си е мой проблем и последна твоя грижа.Има си Администратор(собственник) на сайта-който ако намери че ник-а ми не е правилен-ще каже и ще го промени.Не си ти човека който ще ми държи сметка за ник-аНадявам се бях достатъчно ясен.

          Коментар


          • #95
            До: За лова,дивите прасета и големите пушки

            Схемата е ясна, всеки поглежда във форума да види какво е казано по негов адрес, ако е обидно, дори и не чете и мисли, а бърза да върне обидата, защото е направена пред голяма публика и както казва Венци по друг повод " за вечни времена"....

            Бъдете силни колеги!

            Усмихни се на обидата и сваляш "противника" няколко нива надолу!

            Коментар


            • #96
              До: За лова,дивите прасета и големите пушки

              Не се връзвай де! Домързя ме да слагам емотикони, за да покажа че се бъзикам и сега ще ме застреляте...Всъщност все още съм в безопасност. Докато онези, излезли на неподборен с нарезно не се появят

              Коментар


              • #97
                До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                нищо лично ама тая тема що не я премести модератора в Лов и риболов, така само подлъгвате че има нови мнения в АТВ форума така или иначе ще продължите да си мерите на кой свинята му е по дебела и колко пушки и е ударил щото и аз мойта я държа постоянно на прицел, ама напоследък не съм я отстрелвал
                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                Коментар


                • #98
                  До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                  супер странна тема даже не ми е интересна имам чувството че съм си пуснал предизборни дебати по телевизията всеки е прав за себе си и дърпа чергата към себе си и има своя истина като в добавка дори започнал с добър тон и намерения да доказва на другите че е прав в даден момент почва да мята компромати и обиди направо съм втрещен мисля че е време да се заключи темата защото се изражда
                  Николай Гогов 0898676912

                  НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

                  Коментар


                  • #99
                    До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                    Отдавна нещата отидоха твърде далеч, едва ли нещо смислено повече ще се появи тук, така че наистина ще е по-добре да я заключат.

                    Коментар


                    • До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                      Първоначално публикуван от simeon Преглед на мнение
                      Не ми е ясно как с ловен автомат се разпознава пола на прасето?
                      Ами много лесно се разпознава пола на всяко мъжко диво животно,като не го уцелиш ,преди да влезе в гъсталака се спира обръща се и вика:
                      -Хваниме за т....ките. те по тва се познава.



                      п.п Майтап да не се засегнеш.
                      В лова има принципи който се спазват.За съжаление има изключения. Наистина темата не е за тука или е за заключване.
                      Land Rover Discovery:
                      - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                      Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                      Коментар


                      • До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                        Аз да питам, защо има БАН на 4х4. Мисля че не той се държеше грубо в темата и подържаше дълго време добрия тон на разговор за разлика от други хора?
                        99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                        It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                        Коментар


                        • До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                          Знаете ли, тази тема се разгръща - и то много бързо, по класическата схема на невъзможния спор. (Той, за разлика от възможния, никога няма да роди истина, а само още по-бурен спор и в крайна сметка кавга.) Сигурен белег за невъзможен спор е, че в него са възможни само два-три аргумента от едната и другата страна, и те неизбежно се повтарят в незначителни варианти и в огромен инат.

                          Защо? Защото това е тип спорове, в които логическите доводи са неизбежно оплетени с емоционалните нагласи на нас, хората, които слава Богу сме много разнообразни.

                          Ето ви още невъзможни спорове:

                          Какво да правим с уличните кучета?
                          Кой отбор е по-велик - "Левски" или ЦСКА?
                          "За" или "против" смъртното наказание?

                          И преди всичко, особено и главно:

                          КОЯ БИРА Е ПО-ДОБРА - В ЗЕЛЕНИ ИЛИ В КАФЯВИ БУТИЛКИ?

                          Струва ли си да навираме подобни дискусии в чудесния форум?

                          Поздрави!
                          Искам България чиста!

                          Коментар


                          • До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                            Първоначално публикуван от 5-ракиев Преглед на мнение
                            Ами много лесно се разпознава пола на всяко мъжко диво животно,като не го уцелиш ,преди да влезе в гъсталака се спира обръща се и вика:
                            -Хваниме за т....ките. те по тва се познава.



                            п.п Майтап да не се засегнеш.
                            В лова има принципи който се спазват.За съжаление има изключения. Наистина темата не е за тука или е за заключване.
                            А вечерта на вечеря в царевичака ще разправя на другите от сюрията:" Вървя си аз и хоп...ловец! Всъщност май не беше ловец - някакъв пиян сватбар с ловен автомат...Ако всички са като него - ще искам по кило царевица за всеки десети патрон издумкан по мен - от собственика на оръжейния магазин!"

                            Не съм рибар но от варианта да хвърля една пръчка или да източа язовира за килограм каракуда - ще избера първото

                            Коментар


                            • До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                              Според мен също нещата излязоха от добрия тон и нормалното общуване.Всеки си избира начина на разтоварване и на вдигане на адреналина.
                              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=17227

                              Вижте тази тема и според мен беше правилно заключена.

                              Участници има и от нея които тогава не им дадоха възможността да напишат това което тогава не успяха.

                              Наслука на риболовците и ловците и приятно каране на всички останали,четене на книга или всичко това което им харесва.

                              П.П. По принцип ходя на лов заради хората с които се виждам там просто ми е приятно да общувам с тях,това е.На риболов за да няма хора край мен за малко.
                              Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                              "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                              "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                              Коментар


                              • До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                                С какво разполага едно животно, срешу оптичните мерници, автоматичното дългоцевно оръжие, организираните ХАЙКИ - дружинки, кучета, гончии, че и ATV та, Джипове, фарове - с нищо. Как да защити живота си, продължението на рода си.
                                200 000 ловци. Вандалска работа.
                                Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X