Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За лова,дивите прасета и големите п..шки

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: За лова,дивите прасета и големите пушки

    Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
    лека му пръст ама нека е за урок на всички завиращи се в съботен и неделен ден в ловно поле !
    Бреййй и от кога планината е собственост на някой !!!

    По си мисля ,че ловците трябва да се съобразяват.

    ПС. Що не ловувате през седмицата, така има по малък шанс за туристи,мотористи и т.н.

    Коментар


    • #62
      До: За лова,дивите прасета и големите пушки

      Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
      .

      ПС. Що не ловувате през седмицата, така има по малък шанс за туристи,мотористи и т.н.
      Щото не е законно....
      Nissan Patrol Y61

      Коментар


      • #63
        До: За лова,дивите прасета и големите пушки

        Волк,наистина тръпката да предвидиш поведението на дивеча е несравнима.Всичко опира до липсата на култура.Искам да ви споделя наблюдението си върху една група ловци от моята дружинка.Та тартор на тяхната групичка е един бизнесмен,чиито са половината консерви в Метро и къде ли не.Има поне 100 човека работници,та тоз хубавец,заедно с няколко селски момчета,всеки уикенд правят на мармалад дивеча.Няма бележки,няма забрана,правят по 100 кила луканка от сърнешко и се питам аз.Този човек,за какво ходи по лов,че той може да си купи месо за сто човешки живота?А другото момче от групата има стадо от незнам колко ,но има двама пастири,поне 100-на овче,20 крави,2-3 прасета.За какво е това месарство ?И най интересното е,че се крият шушукат си и почти никога не са били на организиран лов.Абе кво да разправя човек,и понеже горският е редовно с тях,на разпиване и джигри сещай се за какво иде реч.
        TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
        Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
        Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
        Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

        Коментар


        • #64
          До: За лова,дивите прасета и големите пушки

          Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
          Няма ловджия за малко...има ловджия в сърцето или си или не !

          Тяхна е драги момко на тяхното ЛРД е дадена а ти си гост там !!!!!!!!!!!!!!!

          Убаво че верно не си попаднал на пиян ловджия да ти играе едни 10ки да видиш колко бързо ша се уметеш с мотора и иди се жали на ерменския поп после...

          Вдена ли ?
          Ти ли си сърцатия ловджия бе смешник
          Тва ли ти е мечтата , да се напиеш и да стреляш по някой
          Смешник , на тъкъв пияндурник за къвто говориш му взех пушката и го излматих с нея два три пъти.Щото стреляше пияното говедо на посоки из гората , и за една бройка да ни утрепе с жена ми.Тогава бях с джипката не с мотора, ма то разлика няма.
          0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
          Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
          Суперскан България www.decbg.com
          Машинно почистване на DPF/FAP филтър

          Коментар


          • #65
            До: За лова,дивите прасета и големите пушки

            Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
            Бреййй и от кога планината е собственост на някой !!!

            По си мисля ,че ловците трябва да се съобразяват.

            ПС. Що не ловувате през седмицата, така има по малък шанс за туристи,мотористи и т.н.
            Да не е някой Цар Симеончо от Вас да се е конспирирал с някай ник, че гората да е негова. Какво е това отвоюване и маркиране на територия с гнусни екскременти? Аз като си карам из гората внимавам и на никого не плавя лошо /така си мисля де/. Защо трябва да търся табели ЛРД и да обикалям, за да не влезна в обсега на ловците?
            Според Вас ловците не трябва да минаваме на пътя след глигана, защото като сте некадърни ще ни гътнете. Така май излиза... Дай да си стоим в къщи събота и неделя щото некадърни ловци ходят в гората, пият и гърмят без цел и посока, а и през седмицата също и нощем щото те са и бракониери. Е много силно развито чувство за собственост имате колеги!!!
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #66
              До: За лова,дивите прасета и големите пушки

              Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
              Смешник , на тъкъв пияндурник за къвто говориш му взех пушката и го излматих с нея два три пъти.
              Ела го повтори при нас... в събота сме на лов...заповядай...да не си ходиш и пеш само... пробвай !

              мноо еркеци съм виждал да знаеш !!!!!!!!!!

              СЪБОТЕН И НЕДЕЛЕН ден са ЗАКОННО регламентирани дни в РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ за лов и ловните полета се стопанисват от ЛРД за всяко населено място.

              Гората не е писта има си такива ако няма си направи регламентирана такава! Там няма да се стреля.

              Вдена ли...
              S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
              или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
              пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

              Коментар


              • #67
                До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                Ей като го чуя това "при нас" и откачам!

                Лице в лице, един на един, и с човека и с хищника, а не "при нас" или "при вас"!
                Съжалявам колега, от тази груповост винаги бягам, дано не ме изключат от дружинката, ще им изора няколко ниви да ми простят липсата на "колективизъм"!

                И стига сте се хабили с тия клавиатури!

                Предлагам, другата неделя да се срещнете на импровизиран ринг, с боксови ръкавици...
                Работата ще се изясни набързо!
                Ние ще сме журито, някъде из ливадите....

                Коментар


                • #68
                  До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                  Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
                  Ела го повтори при нас... в събота сме на лов...заповядай...да не си ходиш и пеш само... пробвай !

                  мноо еркеци съм виждал да знаеш !!!!!!!!!!
                  Абе на тебе верно ли ти е толкова акъла?И то на 48 години.
                  Та да говориш че некой си пияндурник щял да стреля с пушката ,и аз как бързо съм щял да се омета.Ми нали как го вида че вдига пушка срещу мене ше му продупча главата с един 9 пара бе.Напълно законна самоотбрана при това.
                  Много сте велики с тия пушки , малко повече внимавайте обаче
                  За да не съм голословен , утре ще караме около връх Издремец и Чукава.
                  Заповядайте
                  0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                  Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                  Суперскан България www.decbg.com
                  Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                  Коментар


                  • #69
                    До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                    Що бе волк...той няма да провали само моя лов а на всички ни ? Ще му се израдваме с кеф...

                    голем го извади другарю тарикат...

                    фанал бил ловца и го бил измлатил щото си стрелял у гората...

                    тва пак ли на дечицата го говориш...

                    а къде у вас ли да дойде да стреля бе г-н тарикат ?

                    тия 9 те пара не ми ги и вади щото оптиката те вижда от огромна дистанция...анадъмо ?



                    Никой няма идеята теб да стреля, а ти казвам да не се завираш у гората в ловен ден !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    мноо бързо ша палнеш джапанките...ама мноо мноо бързичко !

                    а да не говорим за АК...

                    белята е ставала и ще става точно от такива герой...да си жив и здрав

                    и то го казвам точно с акъла си....за да няма беля !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! а ти си карай като те перне някой от 400м ще реве жена ти и децата ти...за героиството ти!

                    на колегата ловец никой и нищо няма да му каже...вдена ли ?

                    дано правилно си ме разбрал......
                    Последно редактирано от 4x4; 19-10-07, 17:36.
                    S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
                    или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
                    пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

                    Коментар


                    • #70
                      До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                      Дръжте се като мъже!

                      Много лично ги прихте нещата, напомням ви че се намирате във виртуално измислено пространство!
                      Убеден съм, че ако утре застанете лице в лице, ще се чудите какво да кажете на другия...

                      Айде, само силния мъж може да подмине провокация, защо се дъните в тая посока!

                      Да не говорим, че имате и оръжие, а то се дава на хора които се владеят! Срам ....

                      Коментар


                      • #71
                        До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                        Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
                        Що бе волк...той няма да провали само моя лов а на всички ни ? Ще му се израдваме с кеф...

                        голем го извади другарю тарикат...

                        фанал бил ловца и го бил измлатил щото си стрелял у гората...

                        тва пак ли на дечицата го говориш...

                        а къде у вас ли да дойде да стреля бе г-н тарикат ?

                        тия 9 те пара не ми ги и вади щото оптиката те вижда от огромна дистанция...анадъмо ?

                        а да не говорим за АК...
                        Верно ти е малко акълаНе знам кой зе да говори за вдигане на пушки и други такива дивотий.Самия факт че така лекомислено говориш за насочване на оръжие срещу човек е достатъчен.На такива като тебе оръжие не трябва да се дава
                        Е , разговора доби селскостопански характер .Поканих те на лов , нямам кво да добавя по темата
                        0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                        Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                        Суперскан България www.decbg.com
                        Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                        Коментар


                        • #72
                          До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                          Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                          Дръжте се като мъже!

                          Много лично ги прихте нещата, напомням ви че се намирате във виртуално измислено пространство!
                          Убеден съм, че ако утре застанете лице в лице, ще се чудите какво да кажете на другия...

                          Айде, само силния мъж може да подмине провокация, защо се дъните в тая посока!

                          Да не говорим, че имате и оръжие, а то се дава на хора които се владеят! Срам ....
                          Взимам си бележка и млъквам.Само да добавя , не трепете животинките , поне от жал ако не от друго.
                          0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                          Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                          Суперскан България www.decbg.com
                          Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                          Коментар


                          • #73
                            До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                            колега пръв те поканих и аз си взимам бележка и млъквам !

                            Добавям : в подборния лов е записано че мелези опорочаващи и изкривяващи породите се изтребват до крак !!! такъв е закона !!! знаеш ли колко прасета вече не са черни ?

                            не вероятно...

                            аз лично по майка свиня не стрелям !!! По елен също !!! Но нерези, прасета приплоди, чакали и лисици - любимци са ми !!! Забравих патките бре... тях по 2-3 на изстрел свалям.
                            S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
                            или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
                            пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

                            Коментар


                            • #74
                              До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                              Е това вече е друго нещо!

                              Защото някои от нас ходят и с едните и с другите, а никой не иска някой въоръжен и изнервен да му се върти зад гърба...

                              Коментар


                              • #75
                                До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                                Ще пожелая на всички смелчаци влизащи в гора по време на лов: "бог да ги пази" и никога куршум да не ги стига !!!

                                че на бели се нагледах за 27 ловни години...

                                и никога не забравяйте че не ловците са на гости в гората, а вие останалите....
                                S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
                                или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
                                пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X