Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За лова,дивите прасета и големите п..шки

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: АТВ за лов

    Забелязвам че почти всичките ти постове в форума са все заяждане с някой,нападки и обидиЗащо така не знам-ти си знаеш най добре.Все ми се струва че мястото ти не е в този форум-както искаш така го разбирай

    Коментар


    • #17
      До: АТВ за лов

      а така ...наливай масълце аз ли започнах да се заяждам колега, седях си кротко и си пишех по темата а кой започна да се заяжда...то си го пише !!!!!!!!!!!!!! влезе насра всичко и сега ме посочи с пръст !!!

      абре ти да не си бил комсомолски секретар или партиен член а ? те правеха така...

      вкарай сега и цензура с ножица...
      S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
      или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
      пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

      Коментар


      • #18
        До: АТВ за лов

        Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
        вкарай сега и цензура с ножица...
        В този форум не можеш да пишеш глупости и да ползваш обидни обръщения към участниците му,тука не е демокрацияДори да съм обидил "колегата ти"-ако човекът за когото съм употребил думите "мастита свиня" е от този форум-аз ще му се извиня пред всичкиНо ако не е от форума не ме интересува особенно.

        Коментар


        • #19
          До: АТВ за лов

          Което още един път показва и доказва лицемерното ти отношение. Правото да се изказваме свободно не е определено от теб !!! А от конституцията на Република България колега, форума е място където можеш гласно и свободно да изкажеш мнението си, но щом за теб това не е демократично...здраве да е

          опита се да ми припишеш обиди...но те бяха само твой..нападките към 200 000 ловци също...към журналсти треторазрядни бракониери също и още и още !

          Качи снимка с пръснат череп където за такова нещо завеждат дело с/у всяка телевизия...

          попитах за машината на снимката, но ти не погледна нея, а "маститата свиня с микроскопичното прасе"...изобщо не ти е било за отговор по темата, а за чисто заяждане!

          още да ти ги изреждам ли или и сам си ги знаеш ?

          Виновен съм...извинявай колега...виновен съм че дишам и въздуха ти...съжалявам колега виновен съм че застанах гордо зад името БЪЛГАРСКИ ЛОВЕЦ

          Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
          В този форум не можеш да пишеш глупости и да ползваш обидни обръщения към участниците му,тука не е демокрацияДори да съм обидил "колегата ти"-ако човекът за когото съм употребил думите "мастита свиня" е от този форум-аз ще му се извиня пред всичкиНо ако не е от форума не ме интересува особенно.
          ето това ще запомня....то е моето кредо и моя нагледен пример от теб !!! Благодаря ти че те има партио пътеводителко малко стана за смях ма нейсе...

          60 кг прасенце микроскопично...дай боже на всяка трапеза такова
          Последно редактирано от 4x4; 17-10-07, 06:51.
          S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
          или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
          пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

          Коментар


          • #20
            До: АТВ за лов

            Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
            което още един път показва лицемерното ти отношение. правото да се изказваме свободно не е определено от теб !!! А от конституцията на Република България колега, форума е място където можеш гласно и свободно да изкажеш мнението си, но щом за теб това не е демократично...здраве да е

            опита се да ми препишеш обиди...но те бяха само твой..нападките към 200 000 ловци също...към журналсти треторазрядни бракониери също и още и още !

            Качи снимка с пръснат череп където за такова нещо завеждат дело с/у всяка телевизия...

            още да ти ги изреждам ли или и сам си ги знаеш ?

            Виновен съм...извинявай колега...виновен съм че дишам и въздуха ти...съжалявам колега



            ето това ще запомня....то е моето кредо и моя нагледен пример от теб !!!

            Няма никакво лицемерно отношение.Правото ти да се изказваш свободно-си е твое.Но тука в форума не е демокрацияЗащото ако се допусне демокрация-някой като теб ще направят от форума анархияКолкото до това че съм "обидил"200 000 ловци-могат да се чувстват обидени само тези които знаят че съм прав и виждат себе си в това което пиша.Снимката с пръснатият череп не ти харесва нали?Ако искаш да ти кача и някое клипче за да видиш смели мъже които си дават живота за нещо което считат за правилно,а не такива които се чудят къде да дебнат да убият нещо което не е навредило никому.На мен също не ми харесва снимката с малкото прасе което няма и 10 кила.И много други работи не ми харесват включително и криворазбраната ти демокрация.
            Последно редактирано от TRAPERA; 17-10-07, 07:03.

            Коментар


            • #21
              До: АТВ за лов

              Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение

              60 кг прасенце микроскопично...дай боже на всяка трапеза такова
              Колкото това е пале е 60кг толкова и два тона царевица си взел за животните в гората.И стига си говорил некви заучени фразички и неверни твърдения че се грижиш за животните в гората.Щото гори и балкани съм обикалял достатъчно много и съм виждал бая бракониери но не видях някой да пълни хранилки. Нещо май нямаш реална представа от килограми ама хич.Твърденията че можеш да минеш 20км с пълна раница каменна сол на пресечен терен пък са направо за сънчо.Добре че беше ти та да ни спасиш от мечката в симеоново щото не смеех да изляза от вкъщи.За това кой с колко оръжие си е играл няма да обеснявам тук на дълго и на широко само ще ти кажа че си объркал човека.

              Колкото до ника на Трапер вземи и си погледни твоя до там ли ти стигна въображението. Като за детенце от трети клас. Иначе за С-класата знаем всички че е паур та дрънка.Фиданките дето си отгледал с много труд обаче са върха на всички лафове.....В студа бил мръзнал миличкия...

              Пак ти казвам че не защитавам животните нито природата и въобще не ми пука дали ще ги избиете всички. Отдавна съм спрял да се ядосвам за бъдещето на тая държавица....Айде успехи и дай боже на всеки на трапезата такива сукалчета. После почвайте да пуцате по пеперудите че и те ме дразнят. Познавам истински ловджии и ти гарантирам че никой от тях нямаше да реагира като теб и по този начин.Аман от аджамии .........И като разбираш от всички тея работи Що въобще задаваш глупави въпроси.

              Коментар


              • #22
                До: АТВ за лов

                Колега неразбираш от лов и явно го показваш. Заявявам пред всички че най официално те каня за да видиш и хранилки и крупи каменна сол зимата...поемам и разноските ти ! Искам само после да напишеш тук кво си видял? А може и да помогнеш "примерно" като ги правиме зимата, а не само да плюеш по нас! Тия неща се оставят на животинските пътеки, а не къде и да е случайно в гората...и понеже не ги познаваш не си ги и видял !!! Всяка дружинка извършва дейност и дава отчет за нея...абсурд е това да не се случи !!! Защото всяка дружинка не се състои от 2 ма човека а от доста хора и все някои има своето самосъзнание колега !!!
                Приплодите са най предпочитаните за отстрел прасета!!! От всички неразбиращи и недопитали се до Вас двамата ловци... ако бе 10кг прасенцето да е сгънато в раничка. А колкото до 20 те килограма в раница изнасяне на сол за животните, моля те замълчи. Това е редовна практика! Особено при малък брои ловци и ударен голям нерез разчленен на място. 200 кила прасе на 9 човека разделено в доловете на някоя гора някъде на майната си как ли се носи ? Много ми е чудно?
                Именно за това търсех да купя и вседеходчето АРГО, защото минава навсякъде и би било адски полезно и за царевица за изнасяне и за животно за прибиране както и за извличането му от някой дол, така и за превоз на дружинката.
                Мисля че не е редно да се заяждате но щом така сте решили...хайде кефете се и се гаврете с Българските ловци не ви прави чест да знаете !!!
                Последно редактирано от 4x4; 17-10-07, 12:29.
                S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
                или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
                пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

                Коментар


                • #23
                  До: АТВ за лов

                  Гледай сеа пич аз до тука не съм писал за тебе дали как и защо и дали познаваш нещата от живота и тн. Демек не ти правя оценки на качествата като човек. Само ти показвам че някои неща дето си писал са малко измислени неверни или направо грешни.Нито ме е яд че се правиш на велик ловджия може и да си.Благодаря за поканата както и за поемането на разноските от твоя страна но на нагласени мероприятия съм се нагледал още в БА.
                  Бих бил по доволен обаче да направиш един хубав репортаж тук във форума.Примерно как правиш преход с раницата и солтта. Как зареждаш хранилките и други полезни неща за дивеча може пък и нещо ново да видим.Тогава може и хората които не долюбват ловджиите да погледнат по благосклонно на убийството на детето на глигана.Или на малкото на сърната примернно.Е това вече ще е добре за репутацията на хилядите авджии.

                  После ще ти кажа като мине Голямата стъпка в гората как и с кое превозно средство ще преминеш Нали обикаляш горите виждал си следи от голямата стъпка 100%

                  Коментар


                  • #24
                    До: АТВ за лов

                    Голям щоу сте!!! Доста се посмях. Само добавям, че лошото на много от ловците, които познавам е, че не се връщат трезви от лов. Къркат здраво и преди т.е. рано сутрин, и по време и след лова. Стават много сакатлъци, а и отстреляни ловци има...
                    Иначе за АТВто пусни снимки тук, когато дойде от Щатите.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #25
                      До: АТВ за лов

                      http://www.nalov.com/forum/index.php...e=post&id=6347
                      http://www.nalov.com/forum/index.php...e=post&id=6348
                      http://www.nalov.com/forum/index.php...e=post&id=6349
                      http://www.nalov.com/forum/index.php...e=post&id=6350
                      http://www.nalov.com/forum/index.php...e=post&id=6351
                      http://www.nalov.com/forum/index.php...e=post&id=6352

                      ето ти колега снимки това сме ние...виж ги и им се порадвай...това сме ние...това правим !!!

                      дано ти проговори нещо ?
                      S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
                      или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
                      пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

                      Коментар


                      • #26
                        За лова,дивите прасета и големите пушки

                        ...

                        Коментар


                        • #27
                          До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                          Имам приятели ловци и съм ходил понякога на лов с тях и на посията почето спят.Чак като се съберат тогава пият но преди тва си изпразват пушките и съм бил на гости 1 седмица и всеки ден ходихме да захранваме!Има сериозни дружинки има и хора който ходят там само за да се напият!

                          Коментар


                          • #28
                            До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                            Много напрежение в тази тема не разбирам ловците не искам и няма да ги разбера но това не ги прави по-лоши от мен или мен по-добра.

                            Нямам нищо против свинското от магазина , но не ям животно, което познавам а и не би ми хрумнало да си храня котката а после да я гръмна когато ме дебне докато си играем

                            Коментар


                            • #29
                              До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                              Има и ловци и ловци, но надали има ловец който да не е бракониерствал, е може и да има колкото има девствени манекенки над 15 години ...

                              Аз не съм ловец но съм прекарал доста години по горите, с баща ми сме имали пчели от как се помня, та верно хранилки има много, но с едната цел да си сложат някъде наблизо пусия и да пуцат после доволно...

                              Има и хора които захранват, ама са като белите лястовици и намаляват...

                              Преди години всеки уикенд в гората по моя край ми гарантираше да видя поне няколко заека, и поне през уикенд стадо сърни или сръндаци, е сега от 7-8 години не съм виждал сърна, а зайци виждам през 3-4 месеца по 1-2...

                              В Англия зайците и фазаните са повече от уличните кучета тук и котките взети заедно, глобата за убийство на такива не е 100 000 ЕВРо само 300 паунда е за заек или 500 за фазан ако не се лъжа, но не ги пуцат на поразия, защото имат морал и акъл, нещо което липсва на балканеца по балканските региони, де що имам познат по Самоковско и други делиормани всеки има Драгунов или Ак и гърмят по тъмно... както и всеки от тях има по намнайсе бензинопилки за "законен добив на дървесина" ... верно, че има глад ама и прост народ има, народ който не гледа по далеч от носа си, а ако носа му е червен като камба след найстото наздраве от заранта, ето ви реализъм по балкански...

                              Дори и да се овладее бракониерството на растения и животни, пак сума време пари и усилия ще са нужни за възстановяване на загубените популации и вече изтребените видове...

                              Не ругая ловците, дори мисля да стана такъв, ругая реализма...кофтито е, че истината боли и горчи...

                              Тъжно но факт, а засега и по-зле само става...

                              Моите две стотинки

                              Поздрави,
                              Бъдете живи и здрави!

                              Коментар


                              • #30
                                До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                                Софиянитке нормално е да има напрежение темата е малко мъжка. То на мъжете това им е работата да наблъскат /наблъскат напрежение и след това да го освободят рязко.Я ще се сбият я ще се напият и ще станат приятели....Ти да не си помисли друго

                                По принцип нямам лошо отношение към истинските ловци дето знаят как да се държат с уважение към тази страст.И още повече към тези дето се прехранват по този начин.А не да се изтребват носорози тигри и мечки заради некви тъпи твърдения че помпат мъжкото достойнство.Ти се вози по цял ден на С-класата с включено отопление на седалките па после не ставала работата.Не е важна колко ти е хубава пушката важното е в главата какви мисли се въртят. Той иначе и Майкъл Джексън не е лош кво лошо им е направил на дечицата само хубави неща.И пари им даде даже после.

                                А най ме дразни фактът че някои комплексар си купил пушка преди има няма три месеца и тръгнал да трепе наред и да философства за неща от живота дето ги проумяваме напълно почти към края му.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X