Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Търся на цената на почерпка.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Търся на цената на почерпка.

    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
    Кво му е, освен ако не го ползва за боядисване ?!
    Ва ли го, като го пуснеш и почва да мирише на сяра. Иначе е и с регулиране на оборотите, но съм го отписал тотално за ползване.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • От: Търся на цената на почерпка.

      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
      Ва ли го, като го пуснеш и почва да мирише на сяра. Иначе е и с регулиране на оборотите, но съм го отписал тотално за ползване.
      Предполагам, че не си ръсил свидливо сярата, та проблем никакъв.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • От: Търся на цената на почерпка.

        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
        Полуумрял Зелмер имам за подаряване, но на теория е вреден за вашето здраве. Събирах на времето живак поръсен със сяра след счупването на един термометър. Ако не те притеснява тази подробност е твой.
        Е ся де. Опасно ли е?
        Не разбирам.
        Ако не и може да се отмирише го отнасям
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Търся на цената на почерпка.

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Е ся де. Опасно ли е?
          Не разбирам.
          Ако не и може да се отмирише го отнасям
          Ами понеже и аз не разбирам, затова не го и ползвам. Да обади някой по-запознат. По принцип е с хартиени торбички.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • От: Търся на цената на почерпка.

            Ако яко си наръсил сяра в/у живака, проблем никакъв, особено щом е и с хартиени торбички.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • От: Търся на цената на почерпка.

              Е яко, колко да е яко - 3-4 пакетчета за един термометър. Ама аз насила нищо не давам. Само предлагам със съответните пояснения. Отдавна съм я отписал.
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • От: Търся на цената на почерпка.

                Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                Е яко, колко да е яко - 3-4 пакетчета за един термометър. Ама аз насила нищо не давам. Само предлагам със съответните пояснения. Отдавна съм я отписал.
                Аз толкова сложих на 5-6 шишенца от тези които ползваха зъболекарите за амалгама преди 30-40г.
                Един глупендер ги разсипа на пътеката м/у дворната и входната ми врата, та трябваше бая да се постарая да не го разнасям и у нас, като много трудно щях да обясня на песа ми да внимава за същото.

                Яко сяра и размесване с метла докато спре да блЯщи.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • От: Търся на цената на почерпка.

                  Е щом е с торбичка-кво го мислите!!! Все едно си купил кисело мляко за детето!!!!
                  088пет722пет99
                  http://www.hydropompi.com/

                  Коментар


                  • От: Търся на цената на почерпка.

                    Няма проблеми със сярата. Ще се отмирише с ползване.

                    Коментар


                    • От: Търся на цената на почерпка.

                      Търсят се 4 стари захранвания от персонален компютър. Няма значение дали работят или не- стига да са си в кутиите.
                      За предпочитане от София, че Еконта обезмисля проекта.
                      Контакти: нула87 89 двеста 89,
                      Николай
                      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                      Коментар


                      • От: Търся на цената на почерпка.

                        Дедо горе имах едно - две ако не съм ги метнал във варела за скрап твои са . Звънни ми днес .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Търся на цената на почерпка.

                          И аз търся някакво компирско захранване
                          Без значение колко е "яко". Трябвами за хладилната чанта да я захраня в гаража. Всичко над 5-6 ампера ще свърши работа. За сега го търкалям с едно лаптопско на 15 волта ама мноооого грее.
                          Благодаря предварително.
                          Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                          freelander 1,8 2001g.

                          Коментар


                          • От: Търся на цената на почерпка.

                            В предвид очертаващата се почивка на морето си търся някакъв рекламен плажен чадър . Не държа на какво е рекламен
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Търся на цената на почерпка.

                              Търся голям сак. Някъде 120-130 см дължина.
                              Без колелца
                              Въшния вид не е водещ, но хубаво да е здрав
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Търся на цената на почерпка.

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                Търся голям сак. Някъде 120-130 см дължина.
                                Без колелца
                                Въшния вид не е водещ, но хубаво да е здрав
                                Малко лирично отклонение - да ти казвам ли при нас на какво се казва сак, да не ти прати някой . Кажи, че ти трябва пътна чанта, въпреки че само в Габрово това понятие сак има друго значение.
                                Ford Maverick II 2.3 XLT
                                Ford Mondeo MK5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X