Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Търся на цената на почерпка.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Закъсняло благодаря на колегата hunter vl ! Маркучът стана и си имам функционираща работна прахосмукачка.
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • Не знам дали тук е мястото, но, търся корпуса на/в който стои водната помпа на OM602/3/5/6.
      Може и да не е само за почерпка, ако е за помпа ∅72mm.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • Наред с “революцията” живота си върви, та пускам едно прошение. Трябва ми от онези шишета за 2Т масло(виждал съм за резачки), които имат дозатор в горния край. По-възможност дозаторът да е разграфен.

        Коментар


        • veskov
          veskov коментира
          Редактиране на коментар
          Това с дозатора в бутилката за масло е ок (за резачките, но те са 1л). Но съм скептичен за тези по- малките разграфени. На 500мл бензин трябва да добавиш 10-15 мл и ще е точно точно никога. Имам няколко, но ми е чудно как съм ги ползвал, явно по усет

      • Имам едно две шишета за смесване - разграфени с различни пропорции.
        ако ти върши работа такова?
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • venkabg
          venkabg коментира
          Редактиране на коментар
          Ще може ли да ми пратиш снимка, може и примерна, за да придобия представа?

      • Снимката е от нета, но освен че имам и точно такова е идеален пример

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DgAAAgJKuOA-960.jpg
Прегледи:400
Размер:187.8 КБ
ID:6595838
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • venkabg
          venkabg коментира
          Редактиране на коментар
          Благодаря ти много, ама ми се искаше да е шишенце само за маслото. Няма да се ползва за резачка. Виждал съм на Still, стискаш шишето, маслото се качва в дозатора по тръбичката и сипваш маслото само от дозатора.

        • turtey
          turtey коментира
          Редактиране на коментар
          Имат такива всички. Даже и разни измислени китайци. Аз обаче нямам баш такова

      • Такова?
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • venkabg
          venkabg коментира
          Редактиране на коментар
          Да, от този тип. София?

      • Имам шише на хускварна, стискаш и към разграфената отделна част се влива масло за колкото литра ти трябва. Ма съм в Русе и куриера струва ненужно повече от голяма спринцовка и парче силиконов маркуч.

        Коментар


        • сто
          сто коментира
          Редактиране на коментар
          Никакъв проблем. Ходя на работа до обед последните дни, звънни след осем на 0, три осмици, 61, седем 4 седем осем и ела си го вземи

        • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
          ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
          Редактиране на коментар
          Ще звънна ама вече съм селянин Само да измисля как да дойда до града. Там до Чайка нали ?

        • сто
          сто коментира
          Редактиране на коментар
          Ами тогава задължително ми звънни ден преди да решиш да идваш, че няма да го разнасям непрекъснато с мен. Да, там съм. От другата седмица ще опитам по цял ден, ма от сега не обещавам че ще го правя.

      • В София съм, да. Но не е голямо това. Не знам за какви количества ти трябва.
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • venkabg
          venkabg коментира
          Редактиране на коментар
          Всичко над 200-300мл ми върши работа. Трябва ми такава глезотийка за 2т мотор, не че не се справям и с по-домашни методи. Решил съм да си намеря просто.

      • Търся 3 работещи електромерао от старите. Трябват ми за контролни.
        Последно редактирано от targa; 29-04-20, 22:15.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
          Търся 3 работещи електромерао от старите. Трябват ми за контролни.
          Имам трифазен с все протокол от лаборатория в кашона, годен. Ако те устройва казвай. Достъп до форума ще имам чак в Неделя, ако трябва да го пращам.
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
            Търся този детайл от задното окачване на Фиат Дукато , може дори да е и по изгнил от моя, но да мога да му смъкна размерите. Ще го ползвам за мостра за направа на два броя нови. Искам да съм готов като разглобя направо да имам готови за монтаж. Цената на нов е умопомрачителна

            https://t-auto.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE...3-tfvgfg3qsjpm
            Търсенето на носачите отпада. От вчера съм започнал да се занимавам с Дукатото. Преправих стойките за подпиране на леки автомобили, купих малко профил и 5мм ламарина. Разкроих ги и ето резултата. Утре ги съединявам с по една точка за доуточняване на положението им изваряване и боядисване. Предполагам в събота монтаж. Ако някой се интересува направил съм шаблони, мисля и чертеж да направя преди да монтирам всичко.
            Прикачени файлове
            "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

            Коментар


            • #Venkabg, не знам как другите успяват да цитират коментарите, но аз не. Както и да е.

              Имам едно такова шише. Тези дни ще го изровя. Ако те устройва, мисли начин/място на получаване.
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • turtey
                turtey коментира
                Редактиране на коментар
                Ако помня правилно, тоя тип шишета нямат пълнене

            • Е това не съм го пробвал, но има резон....
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                Е това не съм го пробвал, но има резон....
                Е ся погледнАх едно такова от течност за чистачки. Не може да се пълни
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • Първоначално публикуван от venkabg Преглед на мнение
                  Наред с “революцията” живота си върви, та пускам едно прошение. Трябва ми от онези шишета за 2Т масло(виждал съм за резачки), които имат дозатор в горния край. По-възможност дозаторът да е разграфен.
                  Такова ли търсиш http://instra-parts.com/product/4334...-o11-1140.html

                  Коментар


                  • venkabg
                    venkabg коментира
                    Редактиране на коментар
                    Да, същото. София?

                  • ikirov
                    ikirov коментира
                    Редактиране на коментар
                    Имам точно такова празно, и ми е излишно. Само че не съм в София, и с тия простотии не знам кога ще ме пуснат да припаря. Допълва се рахат, имам второ такова и е доста удобно за дозиране.

                Активност за темата

                Свий

                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X