Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Търся на цената на почерпка.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Търся на цената на почерпка.

    Здравейте,
    Търся за Правец 8:
    Захранване, Флопи карта и флопи.
    Естествено срещу заплащане.

    Поздрави.
    WJ 4.7 Limited
    0889 70 70 42

    Коментар


    • От: Търся на цената на почерпка.

      Здравейте!
      На някой да му се намира някаква газова бутилка(от кола) без значение състоянието и комплектацията? Няма да се ползва по предназначение така че ръждата не ме плаши, може и без клапани и други неща. Хубаво е да е над 25-30литра.
      Благодаря!

      Коментар


      • От: Търся на цената на почерпка.

        Имам няколко се въргалят в сервиза.

        Коментар


        • От: Търся на цената на почерпка.

          Първоначално публикуван от Муцев Преглед на мнение
          Имам няколко се въргалят в сервиза.
          Къде ти е сервиза?Трябва ми една бутилка за барбекю.
          Последно редактирано от kalinntv; 14-01-19, 17:11. Причина: допълване
          Cherokee WJ 4.0L- NP242
          Honda Africa Twin XRV 750

          Коментар


          • От: Търся на цената на почерпка.

            По чекмеджета и кутии някой да има починал смартфон "Леново" (може и с някакво заплащане)?
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • От: Търся на цената на почерпка.

              Мисля, че имам един, ако не съм го изхвърлил, ама е с потрошен дисплей. Ако ти върши работа, ще проверя дали стои.

              Коментар


              • От: Търся на цената на почерпка.

                Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                Къде ти е сервиза?Трябва ми една бутилка за барбекю.
                Мога да те уредя с бойлер?
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Търся на цената на почерпка.

                  Първоначално публикуван от venkabg Преглед на мнение
                  Мисля, че имам един, ако не съм го изхвърлил, ама е с потрошен дисплей. Ако ти върши работа, ще проверя дали стои.
                  Да
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • От: Търся на цената на почерпка.

                    Първоначално публикуван от venkabg Преглед на мнение
                    Здравейте!
                    На някой да му се намира някаква газова бутилка(от кола) без значение състоянието и комплектацията? Няма да се ползва по предназначение така че ръждата не ме плаши, може и без клапани и други неща. Хубаво е да е над 25-30литра.
                    Благодаря!
                    Имам много, подарявам или който има желание да даде някой лев, да ги превежда на Ясен, за някое дарение! Кажи каква точно ти трябва!?
                    мисля, да зема а се замисля...

                    Коментар


                    • От: Търся на цената на почерпка.

                      Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                      Имам много, подарявам или който има желание да даде някой лев, да ги превежда на Ясен, за някое дарение! Кажи каква точно ти трябва!?
                      Далечко си ми. Иначе не бих отказал. С колегата по горе се разбрахме и взех една бутилчица 25литра. Пътуваш ли към София?

                      Коментар


                      • От: Търся на цената на почерпка.

                        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                        По чекмеджета и кутии някой да има починал смартфон "Леново" (може и с някакво заплащане)?
                        Аз имам. Добре, че ме подсети.
                        Купих си едно със спукан дисплей, да си имам за всеки случай, че ми трябваше спешно телефон, а на Леново най-лесно си свалям контактите.
                        Дал съм го на познат да ми смени дисплея, щото беше обявил некви никви пари, но съм забравил да го питам кво става, а явно и той, щото се чуваме по няколко пъти в месеца, но никой не отваря дума за апарата.
                        След едни пържоли време ще му звънна да видя кво се случва с апарата.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • От: Търся на цената на почерпка.

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Мога да те уредя с бойлер?
                          Колко литра е,да не е много голям?
                          Cherokee WJ 4.0L- NP242
                          Honda Africa Twin XRV 750

                          Коментар


                          • От: Търся на цената на почерпка.

                            Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                            Колко литра е,да не е много голям?
                            Балига
                            Бях го взимал преди време точно със същата цел, но така и не стигнах до там.
                            Ама то е елементарно да се намали височината на цилиндъра
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Търся на цената на почерпка.

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Балига
                              Бях го взимал преди време точно със същата цел, но така и не стигнах до там.
                              Ама то е елементарно да се намали височината на цилиндъра
                              Мерси,ама поне някакви размери...
                              Cherokee WJ 4.0L- NP242
                              Honda Africa Twin XRV 750

                              Коментар


                              • От: Търся на цената на почерпка.

                                Ако не забравя ще го премеря днес по късно
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X