Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Черно море, много е добре, слънце пече, на тавана дупка, под юргана плюшено мече ?
Свий
X
-
Последно редактирано от Стоян Боюков-Sariones; 24-06-26, 15:43.Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....
тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...
-
Последно редактирано от Стоян Боюков-Sariones; 24-06-26, 15:51.Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....
тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...
Коментар
-
Що ми излиза, че последното мнение е на Стоян Боюков-Sariones, а пък тука не го виждам?
Въоръжете се с тРъмПение, настават интересни времена © Мозъчният тръст Тръмпаняху се е погрижил.
Коментар
-
Снимката е подвеждаща. Това е ресторанта с едно от най-евтиното обедно меню и хубава храна в Несебър. Но това е в новия град.Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
Иначе цените са на ниво от 2024г. когато бях за последно. Може би със 0,25 цента , до евро максимум нагоре.
Затова винаги е пълен и има опашка от чакащи.CR-V 2.0i RVSi 147PS
- 1 like
Коментар
-
Снимката е точно толкова подвеждаща, колкото и таратор за 9€! Не може да се набляга на голяма скъпотия видиш ли, визирайки скъпия таратор. Ми хайде по тази логика да се каже, че е евтино, като в стола на държавно учреждение, визирайки снимката дето качих! В интерес на истината не съм пробвал храната, ма трябва да е И вкусна. Целодневно хора чакат на опашка отвън.
п.п. По-горе съм качил произволни снимки от други места, баш да не се заблуждава народа! На плажното заведение цените са 20-на% нагоре. Намирам го за нормално.Последно редактирано от Стоян Боюков-Sariones; 25-06-26, 06:43.Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....
тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...
- 1 like
Коментар
-
Уау, във форума се е напълнило с визионери които... визират, и визират, и визират...
Истината другарки и другари, пичове и пич... дами е, че трябва да се въведе купонна система, и пред заведенията да се вият денонощни километрични опашки от чакащи за едно тараторче...
Коментар
-
Франция
Менюта
Не намерих снимки с цени в заведенията, но това е сайт с менюта.
Преди две години бях на френско море... Хубаво е , плажовете са много ок.
Хубавите ресторанти , трябва да се запази маса много предварително , няма места. Местата на който името на готвача е написано отпред, цените са на меню- около 150Е на човек - виното около 30-50Е
Да се има в предвид че това е заведение в което самото посещение е събитие ( има и детско меню)
Обикновените ресторантчета - салата (за наяждане) 20, пица-15, спагети 20. Сандвичи - - 10Е Ресторант в центъра 30-50Е на човек. Хубаво , ама хубаво ядене.
Общо взето трудно да попаднеш на лошо, .Принципно като ходя някъде , ползвам гугъл и се ориентирам по отзивите - до сега не ме е подвеждало
Цените са като в София центъра , обаче вкуса нищо общо
За морето не знам , ама София е станал изключително скъп град. Много е скъпо , а мизерията е огромна.
Тази пролет бях в прага , стария град- ресторант вечеря обилна джолан две бири 25 ЕПоследно редактирано от trav; 26-06-26, 06:48.
- 2 likes
Коментар
-
"Пичове, Гърция не е за вас! Ебават се с елита на обществото, деаигърчулята! С цвета на нацията ни! Не разбират от намеци. Не оценяват жалоните на благополучие. Не вият гръб като пъстърви за десет кинта. Тея са тотално скъсали с цивилизацията. Правят се на горди, деаигърчулята.
Искаш да си паркираш колата пред кръчмата и не ти дават. Не дават, бе! Имало било паркинги…представяш ли си? Деаигърчулята!
Не можеш да паркираш на плажа. За кво му плащаш лизинга на това 4х4? Ако държиш на своето свещено право като собственик на джип викат полиция.
След 11 часа се пази тишина!? Съвсем сериозно. Не можеш един път да изпееш „градилилиякилия“ с все сила у центъра докато джапаш у шадравана. Все едно не си на море, а на възпитателен лагер!
Не можеш да си меткаш фасовете по плажа. Чашки, обелки – нищо… Трябва да събереш кочината след себе си? Е, ти да не си чистачка, ебаси? Това, ако не е нарушаване на човешките ти права, то кво? Някой знае ли дали можеш да съдиш деаигърчулята в Страсбург?
На плажа курвите по цици от силикон и с водоустойчив тежък грим се гледат с лошо око. Все едно е нещо срамно?
Имало специални места за джетове. Некви забутани коридори навътре в морето. Е за кво ти е скапания джет ако не го изрежеш до главите на простолюдието? За кво трябва да го влачиш чак дотук, ако не могат да видят как някаква прелестна селянка е сключила маникюрестите си ръце през благополучното ти шкембе, докато ръмжиш като ихтиозавър през главите на хората?
Всяка доказана БГ вип дама след преминаване на южната ни граница се преобразява на нелепа селянка с прекален грим и нелепи претенции. Това е обидно!
Ако си готвил нещо с каймъ в „черешката“ от този сезон, никой не те спира за автограф. Тея телевизия не гледат ли? Деаигърчулята!
За кво си си купил бански за двеста лева, ако не ти отстъпват резервираните маси в таверните? Тези не разбират ли кой е с кинтите?
По-скъпите коли не са с предимство на кръстовищата. Същото важи за тези с еднакви номера. Това е отвратително неспазвне на закона за движение по пътищата.
Ако псуваш полицай, защото караш пиян, ще те арестуват. Представяте ли си какво падение на морала и закона?
Слушането на чалга на отворени прозорци не предизвиква възхищение и покорство. Въобще, слушането на чалга се възприема като лош вкус! Ше откача! Аз на почивка ли съм дошъл или на опера?
Ако номерът на колата ти е с еднакви номера, това не буди респект. Ако щете вярвайте, ама е истина!
Ако караш по шкембе и синджир със златен кръст, подлежиш на глоба. Дори и ако златния кръст е над сто грама. Баси християните?!
Затова, пичове, нека си останем на родното море. Там ситуацията е бетон. Ще получите уважение и респект. Урегулирано е и с ясни правила. А и законът и редът седят зад теб, а не зад всеки сульо. Освен това можеш да си паркираш не джипа, а ако щеш и булдозера където си поискаш.
Кеф? А?"
Въоръжете се с тРъмПение, настават интересни времена © Мозъчният тръст Тръмпаняху се е погрижил.
- 3 likes
Коментар
-
Коментар
-
Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнениеЗатова, пичове, нека си останем на родното море. Там ситуацията е бетон. Ще получите уважение и респект. Урегулирано е и с ясни правила. А и законът и редът седят зад теб, а не зад всеки сульо. Освен това можеш да си паркираш не джипа, а ако щеш и булдозера където си поискаш.
Кеф? А?"
- 2 likes
Коментар
Активност за темата
Свий
Тук са 3 потребители онлайн. 1 потребители и 2 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар