Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Черно море, много е добре, слънце пече, на тавана дупка, под юргана плюшено мече ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20260623_183412_HDR.jpg Прегледи:0 Размер:652.5 КБ ID:7043904
    Те Слънчев бряг!
    Те от плажно в Несебър!
    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20260619_131833.jpg Прегледи:0 Размер:549.1 КБ ID:7043906
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Стоян Боюков-Sariones; 24-06-26, 15:43.
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #32
      Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20260620_194341_HDR.jpg Прегледи:0 Размер:758.1 КБ ID:7043909

      Те пак от Несебър!


      п.п. Имам чувството, че на някои им става пишката, като видят "дебели цени". Дани е прав ... верно!

      п.п.п. ААА. Царевицата е 4 кинта (разбирайте евро, щото левове няма)!
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от Стоян Боюков-Sariones; 24-06-26, 15:51.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • Urko
        Urko коментира
        Редактиране на коментар
        Баси, това по-евтино от когато аз ходих на времето

      • krassitch
        krassitch коментира
        Редактиране на коментар
        Ако имаш прасе и го пратиш на почивка, само за царевица трябва да му дадеш поне 4000 евро...А за дискотеки отделно

    • #33
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17823095809863039117323151597852.jpg
Прегледи:169
Размер:932.2 КБ
ID:7043912 А даже и водата е чиста да му се не види! Току що снимах!
      Прикачени файлове
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #34
        Що ми излиза, че последното мнение е на Стоян Боюков-Sariones, а пък тука не го виждам?
        Въоръжете се с тРъмПение, настават интересни времена © Мозъчният тръст Тръмпаняху се е погрижил.

        Коментар


        • Стоян Боюков-Sariones
          Стоян Боюков-Sariones коментира
          Редактиране на коментар
          Така е! Ма нямам идея що не го виждаш. Тъкмо снимах и "голямата" вода

        • Bogoljub Gagic
          Bogoljub Gagic коментира
          Редактиране на коментар
          Опрàви се.

      • #35
        Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
        Натиснете снимката за да я уголемите Име:IMG_20260620_194341_HDR.jpg Прегледи:0 Размер:758.1 КБ ID:7043909

        Те пак от Несебър!


        п.п. Имам чувството, че на някои им става пишката, като видят "дебели цени". Дани е прав ... верно!
        Снимката е подвеждаща. Това е ресторанта с едно от най-евтиното обедно меню и хубава храна в Несебър. Но това е в новия град.
        Иначе цените са на ниво от 2024г. когато бях за последно. Може би със 0,25 цента , до евро максимум нагоре.
        Затова винаги е пълен и има опашка от чакащи.
        CR-V 2.0i RVSi 147PS

        Коментар


        • #36
          Снимката е точно толкова подвеждаща, колкото и таратор за 9€! Не може да се набляга на голяма скъпотия видиш ли, визирайки скъпия таратор. Ми хайде по тази логика да се каже, че е евтино, като в стола на държавно учреждение, визирайки снимката дето качих! В интерес на истината не съм пробвал храната, ма трябва да е И вкусна. Целодневно хора чакат на опашка отвън.


          п.п. По-горе съм качил произволни снимки от други места, баш да не се заблуждава народа! На плажното заведение цените са 20-на% нагоре. Намирам го за нормално.
          Последно редактирано от Стоян Боюков-Sariones; Вчера, 06:43.
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • gecata1059
            gecata1059 коментира
            Редактиране на коментар
            Имах предвид подвеждаща за цените в Несебър. Иначе храната е вкусна, поне по моят стандарт.

        • #37
          Уау, във форума се е напълнило с визионери които... визират, и визират, и визират...

          Истината другарки и другари, пичове и пич... дами е, че трябва да се въведе купонна система, и пред заведенията да се вият денонощни километрични опашки от чакащи за едно тараторче...
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • Стоян Боюков-Sariones
            Стоян Боюков-Sariones коментира
            Редактиране на коментар
            Цъ! Палачинката има две страни! Винаги.

          • sparkybg
            sparkybg коментира
            Редактиране на коментар
            Що бре? Според нЕкои другари може да е многополюсна.

          • ивайло
            ивайло коментира
            Редактиране на коментар
            Е то при тях купони вече има, а и ресторантите не работели.

        • #38
          Франция

          Менюта

          Не намерих снимки с цени в заведенията, но това е сайт с менюта.

          Преди две години бях на френско море... Хубаво е , плажовете са много ок.
          Хубавите ресторанти , трябва да се запази маса много предварително , няма места. Местата на който името на готвача е написано отпред, цените са на меню- около 150Е на човек - виното около 30-50Е
          Да се има в предвид че това е заведение в което самото посещение е събитие ( има и детско меню)
          Обикновените ресторантчета - салата (за наяждане) 20, пица-15, спагети 20. Сандвичи - - 10Е Ресторант в центъра 30-50Е на човек. Хубаво , ама хубаво ядене.
          Общо взето трудно да попаднеш на лошо, .Принципно като ходя някъде , ползвам гугъл и се ориентирам по отзивите - до сега не ме е подвеждало
          Цените са като в София центъра , обаче вкуса нищо общо
          За морето не знам , ама София е станал изключително скъп град. Много е скъпо , а мизерията е огромна.
          Тази пролет бях в прага , стария град- ресторант вечеря обилна джолан две бири 25 Е
          Последно редактирано от trav; Днес, 06:48.

          Коментар


          • Bogoljub Gagic
            Bogoljub Gagic коментира
            Редактиране на коментар
            Ми като неимоверно се замогна българският народ по време на БЗВ ® (Бойков Златен Век) - така ще бъде! Туй, което Боеко за 15 години направѝ, Радев за тридесет нимой го съсипà!

        • #39
          Предвид скъпотията по морето, появяват се алтернативни предложения:

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:KaraDere.jpg
Прегледи:0
Размер:36.0 КБ
ID:7044103

          Обявата била от "букинг" и в момента била активна
          Въоръжете се с тРъмПение, настават интересни времена © Мозъчният тръст Тръмпаняху се е погрижил.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

          Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.

          Зареждам...
          X