Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продължителност на живота

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    не ми е ясно докторите и другите там учени вместо да правят лекарства и екстри, с които да ни улеснят тоя си ни живот, са тръгнали да го удължават....... че то и без това не ни е добър...... поне малкото който ни се полага да си го преживеем добре

    Коментар


    • #32
      Бе какви са тия неща? Не знам как да ги накарам да свирят. И на Булдога обикновенно не виждам картинките, понякога на Йори. Сигурно нещо нямам в компютъра или нещо бъркам?
      Стига бе, Декарт не е измислил как да се размножават. Иначе до сега да ни бяха изяли. Циганите също имат само примитивен разум. Но гетото изяжда градовете. А Нойман ги е измислил за да прекопае Луната, живот и здраве и друго ще свършат ...

      Коментар


      • #33
        Казвам,че Декарт е положил принципите с оприличаването и апроксимирането на живите организми към машинни механизми. А, че фон Нойман освен Луната е искал да изкоруби и Астероидния пояс - евала за мащаба и размаха. Със сигурност е разсъждавал в правилната посока.

        Това са флаш анимации - минималистичният подход в уеб страниците. Дефинираш един обект и после само му задавш параметрите. Затова си дръпни флаш плеъра от http://www.adobe.com/shockwave/downl...ShockwaveFlash

        Коментар


        • #34
          Уф, уж го записа.
          Луната на мене ми е скучна. Обаче Астероидния пояс ... Жалко само че няма да доживея тоя купон. Е те тва е офроуд.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X