Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Задължително обучение по религия

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Задължително обучение по религия

    Уважаеми колеги, напомням ви МНОГО НАСТОЯТЕЛНО че тук религиозни дискусии няма и няма да има. Всяка обида към религия или хора които я проповядват или изповядват е религиозна дискусия и ще санкционирам!
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #77
      До: Задължително обучение по религия

      Преди двадесет години, когато аз бях дете в училищата имаше задължително военно дело - учеха ни как се действа при земтресение, пожар, въздушна атака и как да оказваме първа помощ

      Искам да кажа, че едно такова обучение беше някак си по подготвящо за живота отколкото едно обучение по религия, в което ще учат че като ти завъртят шамар освен да обърнеш другата буза може и гащите да си свалиш, защото така препоръчват хипотетичните християнски ценности.

      Аз не отричам морала, но в моята ценностна система на първо място е честта и на второ място човешкия живот.

      В заключение искам само да кажа че Министъра на образованието е по добре да помисли как да подготви бъдещи учени, инженери и военни, а не една еднородона овчедушна маса, която да работи от 9 до 17, да не протестира и винаги да обръща другата буза

      Амин!

      Коментар


      • #78
        До: Задължително обучение по религия

        Не му беше мястото тук.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X