Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За дългия живот на вещите

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За дългия живот на вещите

    ”Марковите„-ментета точно толкова карат.
    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

    Коментар


    • От: За дългия живот на вещите

      Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
      ”Марковите„-ментета точно толкова карат.
      Е там вече не знам,руса с черни вежди па не може мусака да прави.

      Не че нещо ма ревюта на обувки ползвани по чукарите има колко искаш,с месеци над тия 4.Е и те не правят мусака ма не минаваш на галоши в края на Април.

      Терзиев кажи друго,това ми прилича на заговор срещу тебе - плащаш като пич па те си те клатят с маркови ментета май,педераси значи та чак и на работниците заплатки дават.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: За дългия живот на вещите

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        Терзиев кажи друго,това ми прилича на заговор срещу тебе - плащаш като пич па те си те клатят с маркови ментета май,педераси значи та чак и на работниците заплатки дават.
        Ясно, очевидно не четеш, ами си доизмисляш. "Марково" НЕ купувам, та няма как да ме изклатят. Няколко пъти го написах. Кавичките на "марково" е заради марката в главите и джобовете ви. И Райдер са марка, щото тъй се казва името на фирмата. Няма ясно дефинирани критерии кое е "марково", освен скъпотията.

        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
        Глей, ся! Дори за форумните нужди, трябва първо да си избистриш концепцията, която защитаваш. Не е задължително да вярваш в нея, но трябва да е логична, последователна, недвусмислена... нещо като алгоритъм (демонстрираш, че си запознат с основните операции И, ИЛИ, АКО, ТО...) После се мятай и покосявай всички инакомислещи с огън и жупел, ама първо седни и помисли. Защитавайки различни, а често и противоположни, "опорни точки" с "мрънкане и реване" и без грам "конструктивност и идея" се превръщаш в камъче, хвърлено в локвата. Просто потъваш. С малко плясъци и вълнички, ама потъваш. За да излезеш два пръста над локвата или да слезеш от дървото, трябва да имаш наистина сериозна причина и поне бегъл план. Това за форумни нужди. Иначе, животът си го прави, какъвто решиш.
        Рядко се случва някой да избълва толкова думи, без да каже нещо конкретно. Айде аз концепция нямам, ами твоята каква е?

        Газя с обувки за 20 лева, и дори нямат време да се измърлят, преди да отидат в контейнера или за работни.
        Бръмча с техника средно ниво цена, не от баш най-евтините. По-скоро проверени и с поддръжка, както и ремонто пригодни.
        Дрелка за 25 лева бачка безотказно вече трета година.
        Засега нямам оплаквания от избора си.
        Вие се оплаквате от моя избор!
        Хай пък за Епъл да не си отварям устата, че верно ще стане буря!
        "Марково" е само в рекламите, сляпата мода и в главите ви. За цената се разбрахме.
        Категорично не очаквам "марковото" да ми обяснява, че в мен е проблемът, че не съм чел форумите баш как се пали. Там смукачите, припукванията и връщанията по слух и чалъм. Не си струва 4 пъти по-високата цена, а за капак китаецът няма тия грижи.
        Последно редактирано от Ivan Terziev; 23-08-18, 19:55.

        Коментар


        • От: За дългия живот на вещите

          Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение

          Просто не робувам на марки, защото каквото марково ми е минало през ръцете не си е струвало пъти по-високата цена.
          Е па на кой марковите обувки си носил 4 месеца,че така яко се ръсиш?Или не знаеш как е ма и така не е- не купуваш маркови ма знаеш,че след 4 месеца са като АдиБас?

          Хахахаха,а вземи накарай някой да ти подари нещо качествено та ега прогледнеш
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: За дългия живот на вещите

            Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
            е?

            Газя с обувки за 20 лева, и дори нямат време да се измърлят, преди да отидат в контейнера или за работни.
            Бръмча с техника средно ниво менте, не от баш най-евтините. По-скоро проверени и с поддръжка, както и ремонто пригодни.
            Засега нямам оплаквания от избора си.
            Вие се оплаквате от моя избор!
            Хай пък за Епъл да не си отварям устата, че верно ще стане буря!
            "Марково" е само в рекламите, сляпата мода и в главите ви. За цената се разбрахме.
            А ние се оплакваме от ТВОЯ избор?Верно ли?Баш ме боли курец за твоите галоши,за последен път ти го пиша,с галошите да обясняваш обаче как марковото не държи мммммммалко тъпо а?

            За главите ни пропускам,чакам ти следващото изречение
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: За дългия живот на вещите

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              А ние се оплакваме от ТВОЯ избор?Верно ли?Баш ме боли курец за твоите галоши,за последен път ти го пиша,с галошите да обясняваш обаче как марковото не държи мммммммалко тъпо а?

              За главите ни пропускам,чакам ти следващото изречение
              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Е па на кой марковите обувки си носил 4 месеца,че така яко се ръсиш?Или не знаеш как е ма и така не е- не купуваш маркови ма знаеш,че след 4 месеца са като АдиБас?

              Хахахаха,а вземи накарай някой да ти подари нещо качествено та ега прогледнеш
              Да не дава Господ да проглеждам на "марково", особено в България. При вас може да е по-друго.
              И аз за пореден път ти пиша, че около мен яко реват от "маркови" патъци от мол-а. Може и ментета да са, не им разбирам. И не ме интересува.
              Воят с/у начина ми на мислене е очевиден. Тъй както пишеш - баш те боли куреца, че не правя метани на Епъл, Щил и Верту ако щеш! Аз като видя някой с Верту и инстинктивно вече си имам 2 наум! Нокия с фенерче у титанов корпус, на цена на нова Дачия Дъстър!
              Диви милиони наливат у реклама. После ми разправяй, че не ви действа, и че не вземат решение вместо вас!

              У МК Станция бичат на ThinkPad, тука на Земята сте много специални с титан и брониран дисплей!
              Последно редактирано от Ivan Terziev; 23-08-18, 20:05.

              Коментар


              • От: За дългия живот на вещите

                [QUOTE=Ivan Terziev;3359567]Да не дава Господ да проглеждам на "марково", особено в България. При вас може да е по-друго.
                И аз за пореден път ти пиша, че около мен яко реват от "маркови" патъци от мол-а. Може и ментета да са, не им разбирам. И не ме интересува.[/QUOTE]


                Ааааа ма даваш компетентни мнения или поне се напъваш.

                Дай друго,че това го изяснихме,поне едно 5-10 часа съм целия твойръсни нЕкоя друга глупост.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: За дългия живот на вещите

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Дай друго,че това го изяснихме,поне едно 5-10 часа съм целия твойръсни нЕкоя друга глупост.
                  Изтеглих 2 бързи кредита за последния Айфон. Тука някой спомена, че за ново работно място гледат дали си се увъртял у заеми. Сериозен си един вид.
                  Ей ти глупост, щом искаш!
                  Още по-модно е, че след някоя годинка ще ми уморят изстрадалото Айфонче през ъпдейтите, щото шут в ГЗ да отида за нов кредит и нов Айфон.
                  Ето, написах и още по-тъпо!
                  Хем марково, хем го спъват от централата, хем и батерията му не се сменя. Като на еднодневка, ама за 1800 лева.
                  Дивите китайци поддържат смяна на батерия.
                  Ей ти най-тъпо!

                  Коментар


                  • От: За дългия живот на вещите

                    Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                    , хем и батерията му не се сменя.
                    И откога това?
                    יעבור
                    «И това ще мине»

                    Коментар


                    • От: За дългия живот на вещите

                      Оооо ма ти и лъжеш?

                      Нали не купуваше марково,какво стана?Кредити нещо,това онова,не помниш ли какво си писал предните 2-3 страници?

                      20 кинта обувки ма 1800 кинта телефон - измисли си наименование на това,какво хванеш това да е.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: За дългия живот на вещите

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Оооо ма ти и лъжеш?

                        Нали не купуваше марково,какво стана?Кредити нещо,това онова,не помниш ли какво си писал предните 2-3 страници?

                        20 кинта обувки ма 1800 кинта телефон - измисли си наименование на това,какво хванеш това да е.
                        И от ирония като не вдяваш - безнадеждно е. Естествено, че няма да си купя Айфон на кредит.

                        Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                        И откога това?
                        Е па само на сервиз. Дивият китаец е направил юзерът да си сменя сам батерията, като на едновремешните Нокия с фенерче. Щото не е марково, нали!

                        Има едно хубаво нещо на "марковите". Отдалеч се надушваме, че не сме от една порода, и кой отде е! Ей го нашия БенцБос вече ме избъзика на евтини галоши. Аз с такъв не бих правил бизнес, както и той с мен.

                        Коментар


                        • От: За дългия живот на вещите

                          Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение

                          Е па само на сервиз.
                          Сигурен ли си?
                          יעבור
                          «И това ще мине»

                          Коментар


                          • От: За дългия живот на вещите

                            Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                            Сигурен ли си?
                            Не. Ако имаш сервиз в къщи - пак може. И умения от ремонтен техник нагоре. Оправданието им дето забавят процесора е свързано баш със старите батерии. Т.е. замазват проблем с още по-голям проблем. "Марково", кво да правиш, гъзарията топли!

                            Коментар


                            • От: За дългия живот на вещите

                              Неработещо Верту с диаманти как ти се струва?
                              Боклук за коша а !
                              Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                              Коментар


                              • От: За дългия живот на вещите

                                Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                                И от ирония като не вдяваш - безнадеждно е. Естествено, че няма да си купя Айфон на кредит.

                                Има едно хубаво нещо на "марковите". Отдалеч се надушваме, че не сме от една порода, и кой отде е! Ей го нашия БенцБос вече ме избъзика на евтини галоши. Аз с такъв не бих правил бизнес, както и той с мен.
                                Много ирония ти се събра,вземи ти казвам намери нещо над 20 лева и пак говори.

                                Тук си прав за бизнеса обаче - аз карам лодки разни,ментета и скапани корита по 5 за лев не е добре,мре се та и двойно да даваш аз не съм твоя човек един вид.

                                Кое му е хубавото на айфона и за какво се ползва няма да ти обяснявам,не е да си затискаш салфетката на масата пред кафето обаче.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X