Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За дългия живот на вещите

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За дългия живот на вещите

    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
    Колкото по високо платен си, толкова по скъпо ти е и свободното време.
    Сложи в уравнението и някои други променливи.
    Кефа от това, да си направиш нещо, което можеш, и те радва резултата, вероятността след като хвърлиш ключовете на колата на рома с баровското - вънка, вътре и всичко, и да си я получиш като подготвена за боядисване - след гюдерията, измита със струйката на цимента....С неработещо отопление на задния джам - поради същата тая гюдерия, с неработещ подгрев на седалките - щото мангала нагазил с кирливи колена по тях, без някой клавиш на аудиото - щото прахосмукачката много мощна, бате...


    Та не ми е много скъпо свободното време, макар и да ми е малко.

    А инак ми е кеф от ремонта на каквато и да повредена техника, защото мога, имам инструмент, и ми е приятно да се преборя.

    Иначе - знам, какво е рекла тъщата - дъще, не се жени за майстор - нова техника у дома няма да видиш.

    Коментар


    • От: За дългия живот на вещите

      Номера е да не стига до сервиза или ако се наложи да е за нещо просто което евентуално и аз го мога,всичко друго лети на боклука,900 долара ремонт на телевизор за 1500 не давам,не купувам моторен трион за какви да е пари ми си взимам Хускварна примерно и не бера грижи,не я ремонтирам за еди какви си пари и не я плащам двойно след някой друг месец.

      21 век обаче,10 маргарити ти струват 350 долара блендер минимум,гума да напомпиш са и там 250-300 кинта поне,че толкова е свестен компресор на 12 волта,тя гумата по-евтинка баси
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: За дългия живот на вещите

        Правя си спирачния апарат и чета по нета, че се мажело със специална високотемпературна грес. Та питам ги в магазина до сервиза дали имат такова. Пулиха се, мигаха, накрая един се сети, че чувал за медносъдържаща смазка. Та с какъв акъл да си оставя колата на такива, че и да им платя накрая!
        Тука и не смея да пускам тема да питам, щото се води спам. Имам една такава в раздела. Как изобщо съм посмял да хвана ключовете...
        Последно редактирано от Ivan Terziev; 20-08-18, 19:39.

        Коментар


        • От: За дългия живот на вещите

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          ... да, ама толкова по-скъпо (независимо свободно или не) ти е времето за разправия с кретени от сервизи/поддръжка/обслужване.
          Хабсолютно! Нашите им е жега, хванал ги мързела. Карам им я на крака да видят кой амортисьор изпуска въздух. Диагнозата е “ебеш ли му майката, давай да ги сменяме и двата”. $1000.00. И кола дето искам да я махам за $1000.
          Смених си го сам, $175.00 ... Ама си нацапах ръцете за 35 минути. Кофти!
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • От: За дългия живот на вещите

            Билщайн ХД доживотна гаранция,115 кинта предните,ключ 19,става с ключа за гуми.........ма на предния модел кола,тая дето сега караш.

            ЕВем ти въздуха,махай я докато компресора и работи,кой колко даде и е негова,ще останат пари са свестен блендер и кафеварка
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: За дългия живот на вещите

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              ... да, ама толкова по-скъпо (независимо свободно или не) ти е времето за разправия с кретени от сервизи/поддръжка/обслужване.
              Има и друго - някога много отдавна си карам джипа на мастор - викам - това тука го искам квадратна планка. Не се пазарим за пари изобщо. Колкото - толкова.
              Отивам да си го взема - сложил ми кръгла???
              Що бе аланкьоолу?
              Така е по ми харесва
              Абе байхуй, ако съм те питал за твоите виждания за красота - добре. Ма като съм ти казал изрично как го искам???
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: За дългия живот на вещите

                Ми нямаш претенции от самото начало за цената та нямаш претенции и за размера или формата
                Другия път му кажи,че за квадратна даваш 10 лева ма за какво да е даваш 2 и ще стане твоята хахахахха


                Ей аз така ако работя да съм умрял от глад
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: За дългия живот на вещите

                  Е то не е само кога опира до красота, имали сме клиенти искат да се самоубиват. Да им съучаствам ли, щото той цар и има право. Може някой да иска да му махнеш предните спирачки, щото ... абе той си знае. Нема да го направиш. Та е и така и така, и майстори и клиенти - абе всички са маскари.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • От: За дългия живот на вещите

                    Ми не. Никой не те кара да приемаш поръчка. Като ти е против религията да слагаш квадратни , ми откажи.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: За дългия живот на вещите

                      Шоу ми дъ мьни......обяснявам ти,че без спирачки не е добре,искаш да ти ги махна,плащаш си и ако не е много незаконно ти ги махам.

                      Преди да скочите предлагам да не зацепваме по темата,че ще намеся подобрения по джипки разни,та технотест,та сертификати на стоки,та начин на ремонт...........
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: За дългия живот на вещите

                        Добре, ще перифразирам.
                        Отивам на боядисване. Казвам искам я зелена. И я получавам жълта щото байхуя му го говорят звездите.
                        Копраим?
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: За дългия живот на вещите

                          РИвеш,ко праим,жълта е,що да е зелена
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: За дългия живот на вещите

                            Първо не плащаш. Второ...според моментното ти състояние...
                            HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                            Коментар


                            • От: За дългия живот на вещите

                              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                              Сложи в уравнението и някои други променливи.
                              Кефа от това, да си направиш нещо, което можеш, и те радва резултата, вероятността след като хвърлиш ключовете на колата на рома с баровското - вънка, вътре и всичко, и да си я получиш като подготвена за боядисване - след гюдерията, измита със струйката на цимента....С неработещо отопление на задния джам - поради същата тая гюдерия, с неработещ подгрев на седалките - щото мангала нагазил с кирливи колена по тях, без някой клавиш на аудиото - щото прахосмукачката много мощна, бате...


                              Та не ми е много скъпо свободното време, макар и да ми е малко.

                              А инак ми е кеф от ремонта на каквато и да повредена техника, защото мога, имам инструмент, и ми е приятно да се преборя.

                              Иначе - знам, какво е рекла тъщата - дъще, не се жени за майстор - нова техника у дома няма да видиш.
                              Отново - нека не бъркаме емиграцията с туризма, и секса с любовта.

                              На мен все още ми е трудно да обясня на някои хора защо предпочитам да нощувам на постелката от борови клонки, с платнище да ме пази от росата, вместо в пет звезден хотел. Да закусвам бисквити с полусварено нес кафе, вместо прясно изпечени кроасани с кафе ристрето. Да обядваш полусварено спагети, вместо езици от фламинго пълнени с трюфели върху плато от ананаси.
                              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                              Коментар


                              • От: За дългия живот на вещите

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                Добре, ще перифразирам.
                                Отивам на боядисване. Казвам искам я зелена. И я получавам жълта щото байхуя му го говорят звездите.
                                Копраим?
                                Смени си талона.

                                Това ако е станала пуканка. Че некой път ги уцелват без да искат, изпънат ги и като ревнеш, че не същия цвят, при боядисването а правят с кожа на портокал, пъпчива и със стечки.
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X