Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малоумни политици, слаба държава............

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Малоумни политици, слаба държава............

    Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
    Има, тоя циганинът, дето му седи името в запис на заповед. Въпреки незнанието му по случката.
    И аз и всички други ЧъСъЙ, въпреки незнанието им по случката.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Малоумни политици, слаба държава............

      Гагич, нищо лично към теб. Факт е, че професията ви е от най-мразените, както и че яко се злоупотребява с нея за престъпления в особено големи мащаби. Всичко това срещу неподозиращи хора, често пенсионери и срещу хора с психични отклонения. Което прави нещата особено грозни, еле ако нямаш начин да се защитиш превантивно. Туй да оставиш човека на улицата на стари години без да е виновен си е мародерство. Значителна част от бездомниците твърдят, че са жертви на подобни измами. Имаше и една схема с фалшиви наследници, колегата за малко да изгори. И ЧСИ имаше набъркан вътре.

      Коментар


      • От: Малоумни политици, слаба държава............

        Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
        Гагич, нищо лично към теб. Факт е, че професията ви е от най-мразените...
        Навсякъде по света е така. Но и разказ като "Андрешко" няма в нито една друга литература

        Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
        Лобизъм е едното, ама има и още нещо, което е ... ?
        Фамилните имена на повечето нотариус(к)и. НякоЙ са известни, напр. Цацарова, Влахова, Фидоошува, ноооооо другите също са Имена с голямо И макар и непознати на мат`ряла.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Малоумни политици, слаба държава............

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Навсякъде по света е така. Но и разказ като "Андрешко" няма в нито една друга литература
          ....
          Познаваш цялата световна литература?
          Освен това поне по Англия няма как да откраднеш имота на неподозиращ човек. Разпитвах даскала ни, разправя интересни неща. У Лондон имало 2 (двама) нотариуси, само за особено големи сделки. Тука нотариус у всяко по-голямо село, и си принуден да им ползваш пре-скъпите услуги. Аз кихнах близо 4 хилки да си прехвърля имот. И на всичко отгоре не носели грам отговорност по тежестите или по някаква измама по имота.
          Та, не навсякъде е като тука. Измамите с държавна протекция да вървят на поточна линия.

          Коментар


          • От: Малоумни политици, слаба държава............

            Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
            Познаваш цялата световна литература?
            Освен това поне по Англия няма как да откраднеш имота на неподозиращ човек. Разпитвах даскала ни, разправя интересни неща. У Лондон имало 2 (двама) нотариуси, само за особено големи сделки. Тука нотариус у всяко по-голямо село, и си принуден да им ползваш пре-скъпите услуги. Аз кихнах близо 4 хилки да си прехвърля имот. И на всичко отгоре не носели грам отговорност по тежестите или по някаква измама по имота.
            Та, не навсякъде е като тука. Измамите с държавна протекция да вървят на поточна линия.
            Кой тоА "даскал ви"? За "нотариусите" в Англия имаше отделна тема. Всеки адвокат тип "solicitor" може да упражнява "conveyancing". В Лондон 400 ли, 4000 ли бяха, не си спомням.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Малоумни политици, слаба държава............

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Кой тоА "даскал ви"? За "нотариусите" в Англия имаше отделна тема. Всеки адвокат тип "solicitor" може да упражнява "conveyancing". В Лондон 400 ли, 4000 ли бяха, не си спомням.

              Не споря, просто казвам какво съм чул. А в коментирания Лондон наще убавци от коментираната ОПГ задълго щяха да гледат небето на квадрати. Вместо това скоро минава 3 годишното лишаване от права, после ще почнат да мърсуват с нови сили.
              Снощи гледах моя човек по една от телевизиите, ЧСИ не са му върнали имотите, дето ги взеха без надлежни документи. ЧСИ са като черна дупка, не съм чул да са върнали плячка.

              Коментар


              • От: Малоумни политици, слаба държава............

                Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                Вместо това скоро минава 3 годишното лишаване от права, после ще почнат да мърсуват с нови сили.
                А-а-а-а, още не е влязло в сила въпросното лишаване от права
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Малоумни политици, слаба държава............

                  Ето го коренът на злото.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB_IMG_1530016825504.jpg
Прегледи:1
Размер:223.3 КБ
ID:5792953

                  ПП нали знаете таз свиня
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Малоумни политици, слаба държава............

                    Нали! Да не се чудиш що имате такова име ЧСИ тата. И ОПГ, щото и прокуратурата е гледала разсеяно. Туй ако не е престъпление не знам какво е. Ако карам без гражданска, или ако мина много над ограничението край някоя хранилка, че и такива идеи имаше. Или неползването на правото ми да се осигурявам, криминализираха го отдавна. Неползване на конституционно право води до затвор у КМБ. Крадене на имоти на поточна линия не води до затвор.

                    Коментар


                    • От: Малоумни политици, слаба държава............

                      Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                      Или неползването на правото ми да се осигурявам, криминализираха го отдавна.
                      Па те е излъгАл некой даскал.
                      А за ОПГ-то, виж бекграунда на линка по-горе:
                      Роден на 20.01.1962 г. в гр. София. През 1989 г. завършва първият петгодишен випуск на Висшата полицейска академия, Факултет „Сигурност“. Едновременно със специализираното обучение успешно полага изпити и върху пълният лекционен курс по „право“ на Софийски университет „Св. Климент Охридски“.
                      Ноември 1989 г. – май 1995 г. е служител на МВР - сектор „Криминална полиция“ към СДВР. Неколкократно награждаван и повишаван в длъжност и звание. През 1993 г. е повишен в ранг „Старши инспектор“ и е назначен за „началник група“. През май 1995 г. изразява остро несъгласие с формите и методите на работа и напуска по собствено желание системата на МВР.
                      През юни 1995 г. е поканен да работи в Отдел „Трудно събираеми кредити“ към ПЧБ.
                      През 1997 г. се вписва като адвокат при САК.
                      От 01.02.1999 г. със заповед на Министър на правосъдието е назначен за държавен съдебен изпълнител при СРС. През 2005 г., съвместно със съдебни изпълнители от София, Пловдив, Стара Загора, Бургас и Варна се включва в работни групи за изготвяне на текстове на Закон за „частното съдебно изпълнение в Р. България“ , както и за изготвяне на Устав на бъдещата Камара.
                      През м. септември 2005 г. е вписан по право като частен съдебен изпълнител.
                      Досега 101 % "разкриваемост" на "деяния" има при тия, към които петимно желаете да се завърне системата - държавни служители и най-вече полицаи. Ма поне не са по проЙзход мръсни часНици, налЕ?
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Малоумни политици, слаба държава............

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Па те е излъгАл некой даскал.
                        ...
                        Е като кажа на работодателя, че не искам да ме осигурява, и он вика че го пращам у пандиза. Тъй или иначе тия 800 лева дето отиват за чаветата аз трябва да ги изкарам, не шефът.
                        Сега закони ли да ровя, ти си вещият в тая част!

                        Па ЧСИ дали да са държавни - все ми е тая. Желателно е Законът да се спазва като гепят имоти на поточна линия, не само мен да гледат дали плащам надлежно.

                        Коментар


                        • От: Малоумни политици, слаба държава............

                          Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                          Па ЧСИ дали да са държавни - все ми е тая. Желателно е Законът да се спазва като гепят имоти на поточна линия, не само мен да гледат дали плащам надлежно.
                          А-а-а-а, искаш-искаш си социализЪма и държавното!
                          Щото като са държавни копче не можеш да им кажеш. Оди ритай срещу ръжена и се съди с държавата в СтрасТбург.
                          Особено пък като станат полицаЙ или част от ВКС (туй военно-космически сили, да не си помислиш, че друго значи) след онуй лелеяно посрещане.
                          Щото това искате, нали?
                          Ахъм, те по Таатово време ама ич не правиха далавери, сетих се Много ни отне тъз пуста демокраСтия, много...
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Малоумни политици, слаба държава............

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            ...Ето го коренът на злото....
                            Къде го?
                            В смисъл коренЪт е в това , за което въпросният говори , или в това кой го казва ?
                            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                            Коментар


                            • От: Малоумни политици, слаба държава............

                              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                              Къде го?
                              В смисъл коренЪт е в това , за което въпросният говори , или в това кой го казва ?
                              Е то това е то въпроса
                              Кой както го вижда
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Малоумни политици, слаба държава............

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                А-а-а-а, искаш-искаш си социализЪма и държавното!
                                Щото като са държавни копче не можеш да им кажеш. Оди ритай срещу ръжена и се съди с държавата в СтрасТбург.
                                Особено пък като станат полицаЙ или част от ВКС (туй военно-космически сили, да не си помислиш, че друго значи) след онуй лелеяно посрещане.
                                Щото това искате, нали?
                                Ахъм, те по Таатово време ама ич не правиха далавери, сетих се Много ни отне тъз пуста демокраСтия, много...
                                Не ми приписвай какво искам, че е грозно. Рядко ще намериш някой да мрази соца повече от мен.
                                И писанието ти е в стил "що биете негрите". В смисъл, че и по-крадливи имало от ЧСИ.
                                Туй дето искам е всички да спазват закона, не само на мен да вменяват да ползвам свое право, че и с пандиз да плашат!
                                Гагич, наистина ли не вдяваш колко грозна е тая мародерщина дето я практикуват някои твои колеги? И не е само Чолаков.
                                Туй да гладувам цял живот, да плащам 20 г. ипотека и някой да ми го вземе без да знам...
                                Един се самоуби пред офис на ЧСИ и всинца се чудим що не е взел и ЧСИ за компания при св. Петър. Въпрос на време, ако не спрат с тия гнасни практики.
                                https://devnyacity.blogspot.com/2017...ra-zagora.html

                                Адв. Филипова за Фрог: ЧСИ-та с присъди мъчат хората
                                https://frognews.bg/obshtestvo/aktua...at-horata.html

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X