Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Между нас има ли Биткойнъри.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Между нас има ли Биткойнъри.

    Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
    Графиките на това нещо нямат нищо общо с каква да е валута. Във виртуалната държава Битхойния в момента има война явно. ...
    В нормалните държави, като почне нормална война, валутите им поевтиняват. Тук става нещо друго. Не знам, може би подготовка за война.

    Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
    Честито на спечелилите.
    Тър-пе-ни-е!

    Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
    Не са се нагушили добре тези които няма шанс да изгубят от нещото.
    Ще се смаяш, ама при еквивалент около 300 милиарда долара, едно криво движение на тази валута може да докара осезаеми загуби на всички, включително и на тия които никога не са я чували.

    Както във всеки истински инвестиционен балон, въобще не е задължително да има спечелили. Е - освен някой неочаквано и по странична линия.

    Коментар


    • От: Между нас има ли Биткойнъри.

      Само да споделя...

      Имам един много добър приятел. Човека НИЩО не разбира от компютри, компоти, интернет, как, кое, къде и защо става...
      Въобще не предположих преди половин година, че се интересува от крипто-манията...
      Та този пич... изтеглил парите на детето, които спестявал буквално с гладуване и ги вкарал с крипто валута. Проблема е, че се доверил на "много добри познати", които "нама проблем" и "до сега са печелили".... Набива кинтите по тая схема в swiscoin... Разбира се почна да ме убеждава, но аз - пас...

      Преди 3-4 дена решавам да погледна как върви swiscoin. Графиките показваха нещо съвсем, едва забележимо от нула, след някакъв пик, който е бил в средата на Ноември и стремглаво е паднал...

      Обадих се на моя приятел с настояване "да се спасява", да не пита "познатите", които са го вкарали в "схемата" и да тегли квото може...
      Дано не влезе в криминалните хроники!
      Публикувайте отговор

      Коментар


      • От: Между нас има ли Биткойнъри.

        Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
        ...
        Та този пич... изтеглил парите на детето, които спестявал буквално с гладуване и ги вкарал
        Тук не ще да е от криптовалутата.

        Коментар


        • От: Между нас има ли Биткойнъри.

          Неизвестен инвеститор или група от инвеститори са направили залог за 1 млн. долара, че биткойнът ще поскъпне до края на следващата година до 50 000 долара - близо три пъти над текущите цени според фючърсните и спот пазарите на водещата криптовалута, съобщава "Уолстрийт Джърнъл", цитиран от БНР.
          Още по темата
          България и биткойните й – уж бедни европейци, пък с милиарди!
          Деклариране на биткойните – тъмна Индия!
          Биткойн за начинаещи "миньори"! Как се стигна до тази лудост?
          Биткойнът – по-скъп от Boeing и Coca-Cola

          Ежедневни записи за търговия, публикувани в сряда вечерта от LedgerX, стартиращ електронен пазар за биткойн деривати, показват, че неидентифициран търговец или група от търговци са закупили биткойн "кол" опции (право за покупка на биткойн в бъдеще на дадена цена) с падеж през декември догодина.

          Самият залог е за "кол опции" в цена на биткойн от 50 000 щатски долара, като подобен залог е първият по рода си на борсата LedgerX.

          За тези биткойн опции са били платени малко под 1 млн. долара в рамките на последните 24 часа, като не е ясно дали става въпрос за една, или пък за няколко търговски сделки.

          Към момента един биткойн се търгува за 16 844 долара, а дали ще стигне до космическите висини от 50 хиляди, ще разберем.
          Започва все повече да ми мирише на зверска измама. Как ще се набалбука сума народ, да си вкара парите в т'ва и накрая ще остане в историята цялата работа.

          Коментар


          • От: Между нас има ли Биткойнъри.

            Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
            Само да споделя...

            Имам един много добър приятел. Човека НИЩО не разбира от компютри, компоти, интернет, как, кое, къде и защо става...
            Въобще не предположих преди половин година, че се интересува от крипто-манията...
            Та този пич... изтеглил парите на детето, които спестявал буквално с гладуване и ги вкарал с крипто валута. Проблема е, че се доверил на "много добри познати", които "нама проблем" и "до сега са печелили".... Набива кинтите по тая схема в swiscoin... Разбира се почна да ме убеждава, но аз - пас...

            Преди 3-4 дена решавам да погледна как върви swiscoin. Графиките показваха нещо съвсем, едва забележимо от нула, след някакъв пик, който е бил в средата на Ноември и стремглаво е паднал...

            Обадих се на моя приятел с настояване "да се спасява", да не пита "познатите", които са го вкарали в "схемата" и да тегли квото може...
            Дано не влезе в криминалните хроники!

            П.П. Още малко и ще е изгодно да се пазарува, в очакване да се играе второ полувреме на мача.
            П.П. 2: Имам една колежка, която доста ги "чува" нещата с курса за деня. Тя даде прогноза за малко по-късно... Но мисля да се съобразя с нейните очаквания и тогава....
            Публикувайте отговор

            Коментар


            • От: Между нас има ли Биткойнъри.

              Както и при всяка друга инвестиция, най-важният съвет е да не инвестирате повече, отколкото можете да си позволите да загубите.

              Коментар


              • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Както и при всяка друга инвестиция, най-важният съвет е да не инвестирате повече, отколкото можете да си позволите да загубите.
                Чак инвестиция не бих го нарекъл.По-скоро е хазарт.

                Коментар


                • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                  Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
                  Чак инвестиция не бих го нарекъл.По-скоро е хазарт.
                  Разликата не е принципна.

                  Коментар


                  • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                    Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
                    Честито на спечелилите.
                    Мерси.

                    Коментар


                    • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                      По Коледа биткойн милионерите ще продават биткойни, защото трябва да купуват коледни подаръци. Или вица на деня от Дир.бг
                      Only after the last tree has been cut down,
                      Only after the last river has been poisoned,
                      Only after the last fish has been caught,
                      Only then will you find that money cannot be eaten.

                      Коментар


                      • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                        Впрочем и аз мога да се броя сред спечелилите.

                        Коментар


                        • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                          Ще ни осветлите ли останалите какво спечелихте? Цяла сутрин се чешам по главата и го мисля, не ми се иска да е така и по празниците...

                          Коментар


                          • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                            Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
                            Ще ни осветлите ли останалите какво спечелихте? Цяла сутрин се чешам по главата и го мисля, не ми се иска да е така и по празниците...
                            А данъчните ???
                            Който чул на време - чул. Ако се е качил на влака, трябва вече да е слязъл. Има и такива, които непрекъснато се качват и слизат. Реактивки - им вика един мой приятел - спекулант. Но вече не е за участие.
                            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                            Коментар


                            • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                              От цялата работа печеливши ще се окажат само производителите на копачки в далечен Китай.
                              Иначе койнът си е чиста разработка на службите. Математически модел, портфейли и т.н. Историята на създавнето на всичко това е такъв странно съвпадащ низ от последователни случайности, случили се на двата противоположни края на света, че няма как да не са намесени държавни служби.
                              Облагането е въпорс на време. Сега са тръгнали по първия рубеж-на ограничението. Това е стандартна схема. Припомнете си как са се развили нещата с алкохола в щатите, някои наркотици в Европа и т.н. и ще видите как Биткойн ще следва точно този път. От пълна свобода, към забрани, после тежки ограничения, по-леки ограничения и накрая отново легализация с високи данъци. Това не зависи от цената на пазара. Тя винаги се колебае в широки граници. Балонирането също не спира процеса.
                              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                              Коментар


                              • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                                А защо да се слиза от влака? Всеки интересувал се малко от малко знае какво се случи днес и какво следва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X