Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Между нас има ли Биткойнъри.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Между нас има ли Биткойнъри.

    Именно. Ако някой съумее да предвиди някой полит. катаклизъм или подобен, един "къс влог" в криптовалута би му оправило финансовото настроение за доста време напред .

    Аз се чудя, дали е добра идея да вкарам кеш в биткойнти за няколкомесечен "влог" и да си избия разхода за някой дребен масраф: парно, почивка, текущи разхиди...
    Публикувайте отговор

    Коментар


    • От: Между нас има ли Биткойнъри.

      Без да съм чел цялата тема давам и мойте 5ст за който го интересува.В момента положението е следното,машина(компютър) за копане = 4500лв (втора употреба с остатъчна гаранция) дневен приход 15-17лв,това е при положение че обменяте изкопаното за деня веднага,за който си ги трупа монетите и чака по-изгоден курс съотношението може да се промени.Не е нужно да имате каквито и да е специални умения (всичко е елементарно) за да се включите.
      Grand Cherokee(wj)2.7crd

      Коментар


      • От: Между нас има ли Биткойнъри.

        Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
        Именно. Ако някой съумее да предвиди някой полит. катаклизъм или подобен, един "къс влог" в криптовалута би му оправило финансовото настроение за доста време напред .
        Вече не се клати толкова много

        Коментар


        • От: Между нас има ли Биткойнъри.

          Първоначално публикуван от 318is Преглед на мнение
          Без да съм чел цялата тема давам и мойте 5ст за който го интересува.В момента положението е следното,машина(компютър) за копане = 4500лв (втора употреба с остатъчна гаранция) дневен приход 15-17лв,това е при положение че обменяте изкопаното за деня веднага,за който си ги трупа монетите и чака по-изгоден курс съотношението може да се промени.Не е нужно да имате каквито и да е специални умения (всичко е елементарно) за да се включите.
          Тия пари, 4500, не е ли добре да се закупи някаква валута.
          Моето неопоколебимо мнение е, че копането е рентабилно при държавен ток (или алтернатива) + подарен/наскеден/дтржавен хардуер.

          Публикувайте отговор

          Коментар


          • От: Между нас има ли Биткойнъри.

            Лично аз се заигравам по борсите,но със значително по-малки суми(толква ми стиска),докато закупуването на хардуер е значително по-надежно от към възвращаемост на инвестицията и печалба.Как расъждавам аз-инвестирате в компютър 4500лв който за 2 месеца ви изкарва да речем 1200лв(по груби сметки) и ако в този момент цялата система рухне вие спокойно можете да продадете наличния хардуер на малко по-ниска цена от тази за която е закупен като печалбата за тези 2 месеца да ви покрие загубите от продажбата и да излезнете на 0.Това е песимистичния вариант.Сега си представете да инвестирате 4500лв в виртуална валута която утре може да не струва и стотинка.Колкото до вашето непоколебимо мнение не съм съгласен,но пък това си е мое мнение,има онлайн калкулатори които ви показват за колко киловата изразходван ток какъв приход получавате.
            Grand Cherokee(wj)2.7crd

            Коментар


            • От: Между нас има ли Биткойнъри.

              Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
              Тия пари, 4500, не е ли добре да се закупи някаква валута.
              Биткоин например?

              Коментар


              • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                А колко кв. ч. хаби този комп?
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                  Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                  А колко кв. ч. хаби този комп?
                  На този въпрос се отговаря "а в САЩ бият негрите"

                  Коментар


                  • От: Между нас има ли Биткойнъри.



                    1,4 мегавата потребление. Е на това му се вика сметка за ток
                    And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                    Коментар


                    • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                      На мен зимата ми се губят едни 15 мегавата
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                        А колко кв. ч. хаби този комп?
                        Средно 950w-1kw,но това не е от голямо значение понеже печалбата за деня която споменах 15лв-17лв е точно печалба (след покриване на разхода за ток). Има и още едни фактор за който може би не си давате сметка,а той е че въпросните компютри отделят прилично количество топлина,а пък идва зима и сметката за отопление отпада което автоматично увеличава дневната печалбата!Като пример мога да кажа че една машинка отоплява 20 квадрата стая при външна температура от -15градуса.
                        Grand Cherokee(wj)2.7crd

                        Коментар


                        • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                          Гледам в последно време много се говори за Mining Box, не е ли по добре от ПЦ конфигурация?

                          Коментар


                          • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                            Успех!

                            П.П. при евентуален обрат на движението на цените и ако тенденцията се задържи неблагоориятно, няма ли да се отрази негативно и върху цената на хардуера...

                            Публикувайте отговор

                            Коментар


                            • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                              Ако разгледате онлайн магазините по цяла европа ще установите че видеокартите способни да "копаят" или липсват или има ограничени количества на цени х2-х3 спрямо същите карти преди 2-3 месеца,а mining box и разните там ASIC's устройства има бол.От което следва....?
                              Grand Cherokee(wj)2.7crd

                              Коментар


                              • От: Между нас има ли Биткойнъри.

                                Първоначално публикуван от 318is Преглед на мнение
                                Ако разгледате онлайн магазините по цяла европа ще установите че видеокартите способни да "копаят" или липсват или има ограничени количества на цени х2-х3 спрямо същите карти преди 2-3 месеца,а mining box и разните там ASIC's устройства има бол.От което следва....?
                                Много неща може да следват. Примерно тези дето правят боксовете са се подготвили добре. Хубави видеокарти не се търсят само от копачи. Боксовете не се купуват, в смисъл няма търсене от копачи.
                                Видеокартата е за предпочитане, защото може да се ползва и за други неща. И.т.н
                                Обаче според това което гледам като спецификации, хубав бокс е по производителен от видеокарта...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X