Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчвам този филм

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръчвам този филм

    Предлагам в тази тема всеки да дава името и кратко инфо за някой филм който го е впечатлил. Това го правя защото се виждам в чудо докато намеря нещо добро за гледане.

    аз последно гледах Crank - филмчето е добро но на някои места доста измислено. в главната роля е ДЖЕЙСЪН СТЕЙТЪМ /от Transporter/
    Танки грязи не боятся!

  • #2
    На някои места ли ? Този "огън в кръвта' може да впечатли само някой шестокласник .
    B+

    Коментар


    • #3
      Опитват се да наподобят "Доберман" (горещо го препоръчвам), който от своя стана пък си е една игрална манга (да не се бърка с Манго ).
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        Crank е супер шантав филм но става за гледане. Доста се смях докато го гледах.
        От вчера гледам Prison break. Завладяващ е.

        Коментар


        • #5
          Някаде четох ,че Prison Break и той щял да е минимум 5-6 сезона.
          Това до някаде убива кефа.Един филм трябва да има край.

          Иначе и аз очаквам новите епизоди

          Ако има привърженици на сериала "Приятели",
          препоръчвам "How i meet your mother" - смешно сериалче.

          Коментар


          • #6
            Да,"Prison break" е интересна закачка .На мен ми харесва.
            B+

            Коментар


            • #7
              Някои знае ли от къде мога да сваля субтитри за "Over there".
              Имам целия първи сезон но суб намерих само до 6 епизод.
              След малко (21:30) почва 11 епизод по НВО.

              Коментар


              • #8
                Ха ,ми да и аз имам до 6 .От тук :http://subs.unacs.bg/search.php
                B+

                Коментар


                • #9
                  В Арената има целия сезон със субтитри ама няма сиид.
                  Аз го свалих от някъв френски торент.

                  Коментар


                  • #10
                    Ми има си филми и филми. Според настроението. Много различни неща се е случвало да ме впечатлят из различните творения. Например:

                    1. Бог на войната (Lord of War) - изприщих се от кеф докато го гледах. Този път в Холивуд са надминали не себе си, ами всичко. Хем реалистичен, хем по действителен случай, хем направен с адски хъс. Жесток е и хич да не е друго, заслужава си заради монолога на Никалъс Кейдж относно АК47 )) 10 по десетобалната.

                    2. Kill Bill 1 & 2, вече старичко, ама от сърце Не съм гледал нещо друго, което да е правено с такава душа от режисьора си. В това отношение дори горното мууви отстъпва. Малко глупавко, малко манга, мнооого кръв (та чак смешно да ти стане), закачки със старите кунг-фу филми и фин черен хумор. И никаква особена идея... Е как да не се влюби човек в тоя филм ?! Ми то аман от "дълбоки житейски драми" )) 9 по десетобалната.

                    3. Тайландски дракон (Tom Yum Goong) - много внимателно да се подхожда към този Празноглав и безсмислено-наивен, от типа на Тигър и Дракон (но не толкова тъп като Герой, (Hero)). Идея и сюжет няма да намерите, но хореографията на бойните изкуства е просто задължителна за истинските фенове на тоя тип кино. При това няма грам въжени истории, те са за китайците... От операторска гледна точка има моменти, които са меко казано впечатляващи - някои кадри са по 5-6 минути без прекъсване, през което време се кефиш на изродски мариз. Не знам дали става ясно какво имам предвид, от техническа гледна точка това е бая трудно осъществимо. Та, ако знае човек какво му се гледа и ЗА какво да гледа, дори и в такъв филм има какво да впечатли. 7 по десетобалната, за кино-майсторлък

                    4. От по-новите, Децата на хората (Children of Men) е направен нестандартно. Има едни скромни батални сцени, които са заснети по страхотен начин. Адски живо и реалистично, на моменти се сдухвах че съм там и ще ме гръмнат Макар и не нов като тематика, представянето на доброто старо е изпипано. 8 по десетобалната, за реализъм.

                    5. Щрак (Click) е готина комедийка с Адам Сандлър, не разчупва особено шаблона, ама пък е с поука И ме кефи той как малко дървено играе Чувството за хумор е по-добро, отколкото е в Hitch да речем, ако трябва да направя сравнение. 5 по десетобалната.

                    6. Ако за майтапчийски сериали ще си говорим, откакто изгледах South Park, който на всичкото отгоре е и анимационен, просто нищо друго не ми е смешно. Гледам една серия на Приятели и си мисля как може хората да намират това за смешно. То е повече от банално, социално-битово, лигаво, сексуално-подигравчийско (е лошо нема, де ), и прочие изметно. Не, South Park ме увреди безвъзвратно, всичко друго вече ми е тъпня... 11 по десетобалната, за общочовешко значение и нагнетяване на морални ценности посредством неудържими псувни, което отдавна се знае, че е най-добрият начин за това ))

                    Бах, стана по-дълго, отколкото ми се искаше... Много сори...
                    Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от kinex
                      Някои знае ли от къде мога да сваля субтитри за "Over there".
                      Имам целия първи сезон но суб намерих само до 6 епизод.
                      След малко (21:30) почва 11 епизод по НВО.
                      Серия с такова име в Prison Break няма и в двата сезона.... кажи кой номер е серията ще ти пратя субтитри.
                      no signature no problems

                      Коментар


                      • #12
                        "Over there" се казва серяла. 13 епизода.
                        Превеждат го "Воина в пустинята"

                        Коментар


                        • #13
                          B+

                          Коментар


                          • #14
                            Препоръчвам ви тези:

                            16.Blocks\16 пресечки

                            Lucky number slevin\Късметът на Слевин

                            Приятно гледане!
                            Луд умора нема,само се поти!!!

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от vokel

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X