Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Турските телевизии

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Турските телевизии

    Турските сериали всъщност са много полезни. Време е нашите турчеещи се съграждани да разберат, че в 21 век жена с шалвари и забрадка не е хипер ултра дупер яко. Мога да доразвия тезата, ама сигурно ще наруша поне 1243324 правила на форума.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #47
      До: Турските телевизии

      Не виждам нищо странно. Промиването на мозъци започна през далечната 1990 година с чалгакултурата и продължава с различните сапунени сериали. Телевизията е основен инструмент за манипулиране на масите. Съпреживявайки проблемите на сапунените герои, хората забравят за истинските проблеми на деня. Тъп народ по-лесно се управлява. На ЕС му трябват черноработници, а не лекари и инжинери от България. Спасението е да се натисне навреме червеното копче на дистанционното.

      Коментар


      • #48
        До: Турските телевизии

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Турските сериали всъщност са много полезни. Време е нашите турчеещи се съграждани да разберат, че в 21 век жена с шалвари и забрадка не е хипер ултра дупер яко. Мога да доразвия тезата, ама сигурно ще наруша поне 1243324 правила на форума.
        Нали това и аз разправям. На турските управници основната им мисъл е да приложат този фокус върху собствените си граждани. Ако покрай това леко придвижат напред и нашите турци от селата, ще ни направят супер услуга.

        Още повече, че тук тези сериали се излъчват на български. Това е добър начин да се прокара малко български език в някои райони.

        Коментар


        • #49
          До: Турските телевизии

          Мненията за 25-тия кадър са преместени тук: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=70410
          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

          Коментар


          • #50
            До: Турските телевизии

            Първоначално публикуван от sineto Преглед на мнение
            Тези сериали са петата колона в дългосрочната програма на Турция за присъединяване към евросъюза.Ако сте забелязали,в тези филми има един силно видоизменен показ на турската действителност в определено европейски вид.Та нали това е целта.Всички в Европа да видят,че в Турция и жените са равноправни и ходят с миниполи и не са религиозни фанатици,че исляма не е страшен.....Друг е въпроса, че това въобще НЕ Е работа на българските политици, както и да прокарват лобито на турските интереси.Защото тези филми, бъдете сигурни ,не са се появили така изневиделица на пазара и очаровали мениджърите на двете най гледани телевизии.Не е минало без съвещаване-увещаване на високо равнище. Да живее тройната коалиция. Да живеят рейтингите.
            Това е истината по въпроса, уви! Турция непременно ще влезе в ЕС. Това е заложено дълбоко в духа на европейската идея. Турция в основата си е сродна с този дух, колкото и да звучи абсурдно. Силната симпатия на Европа към престъпните албанци (някой да не се обърка - не казвам, че всички са такива) също се дължи на него. А сериалите са само част от програмата да се осъществи приемането на Турция в ЕС. Да ни стане симпатична и ако не сме "за", то поне да не сме "против". Удивих се като разбрах колко много юноши гледат тия сериали. Като се пипне и историята в училище, както вече и отдавна се прави, че уж нямало никакво турско робство, резултатът е ясен. Да не говорим за все по-силното влияние на чалгата, на която корените са турско-арабската музика.
            Можем да сме сигурни, че "съветването" на високо равнище идва отвъд границите на България. Просто вече не сме независими! Ценностите на Европа трябва да са ценности и на България! Иначе....

            Коментар


            • #51
              До: Турските телевизии

              Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
              Така е! Затова аз възпитавам децата си в дух на национализъм, расизъм и ксенофобия, та барем поне малко да компенсирам етническите толерантности, либерализми, глобализации и прочие лъжи, дето ги заливат отвсякъде.
              супер яко го каза, но ти споделям и една от мойте дългогодишни мании: стремя се да не ползвам (до колкото мога и имам познания де) турски думи в речника си.... ти ползва ''барем'' (това за пример) ;-).
              а и аз някак си ги чувствам не много случайни тези сериали..... тези водещи на новини които заекват на всяка втора дума, полицая който го ''мъмриха'' че бил груб когато арестувал ''оня'' дето поруга Българския флаг на връх национален празник......
              чувствам се обиден и емигрант в собствената си държава...... другите май имат повече права.... за нас останаха само задълженията......
              висете отпуснато

              Коментар


              • #52
                До: Турските телевизии

                Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                Наистина, много турски сериали. Сякаш все оше сме под турско робство.
                Това не може да е случайно.
                Дали не е задействуван някакъв план а ла Косово ?
                Плановете си ги правим тук в България. Ето какво ни предлага съботният "Труд": в дните без турски сериали, ще пеят и танцуват наши "звезди":
                Мими Силвестър, Боби Турбото, Ива и Боги, Ивана Мулти, Мон Дьо и Соня Ву...

                Et vous???

                От българско, по-българско!

                Коментар


                • #53
                  До: Турските телевизии

                  Европейски съюз ли?-Никога. Не и за държава с такова правосъдие, което тиква в затвора бремена жена действала в условията на неизбежна отбрана. Ако филма беше хамерикански, щеше да има поне още 2-3ма убити и пак да свърши хепи енд. А сега какво-да чакаме нови извънредни серии. Аман и бактън! Но не унивайте. Докато чакаме новите серии, има още 4-5-6 други сериали, някой знае ли по кои телевизии ги дават. Да каже, и в колко часа
                  Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                  0894328706

                  Коментар


                  • #54
                    До: Турските телевизии

                    Знам че тук има умни и мъдри хора,дайте ми елементарен отговор на въпроса, с думи прости и ясни,защо и как някой може да гледа нещо като сериала ПЕРЛА конкретно.Мислех да пускам нова тема за това,или аз нещо не съм добре,или този народ се е побъркал окончателно.Изнервям се тотално като видя тази помия.Отивам на гости гледат Перла,идва ми да се хвърля през терасата издържам тридесетина минути на тормоза и се изнизвам,в любимото ми заведение до нас пак същото,сервитьорките са се втренчили в някаква рязана карабина.Кажете ми защо и как се получава така,това някаква психоза ли е,промити мозъци ли сме,или има някаква друга причина,аз нямам обяснение.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Турските телевизии

                      Спокойно По Коледа половината щяли да свършат. Но за това пък след Нова година имало закупени още 10ина нови
                      Ще ви чакам при Странжата........
                      http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2477971
                      Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                      0894328706

                      Коментар


                      • #56
                        До: Турските телевизии

                        Първоначално публикуван от walker Преглед на мнение
                        Не мислите ли, че проблема не е в турските,бразилските и египетските сериали, а в хората които ги гледат?
                        Ако нямат публика - няма да ги излъчват, нали?Дори и без пари да им ги дават.
                        Явно обаче рейтинга им е висок щом се множат...
                        Абсолютно съгласна..проблема е на тези, които ги гледат.
                        В българският език няма дума, която в множествено число завършва на Й

                        Коментар


                        • #57
                          До: Турските телевизии

                          Първоначално публикуван от константин трендафилов Преглед на мнение
                          Здравейте
                          Днес единия сериял свършва.Дано да не почне нов.
                          Май е почнал обаче,оня ден пускам телевизора и навсякаде турски сериали,е поне за разнообразие да вкарат някой латино

                          Коментар


                          • #58
                            До: Турските телевизии

                            Аз веднга превлючвам, ако видя турски сериал и също съм на мнение, че са прекалено много, особено по btv

                            Коментар


                            • #59
                              До: Турските телевизии

                              ААААББЕЕЕЕЕЕЕЕЕ писна ми от тези турски сериали

                              Коментар


                              • #60
                                До: Турските телевизии

                                От всички подобни творения получавам обратен рефлекс на гълтача.Много унизително,хора дори не включвайте на тези канали.Последния път когато включих се оказа че героиня от гюмус станала мега звезда в България...това не е моята България.Оставам с впечатлението че става въпрос за някакъв зомбиленд...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X