Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Турските телевизии

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Турските телевизии

    Днес в петъчната си дописка в "Труд" К.К.пише: "Турската телевизия бТВ усърдно се надпреварва с турската телевизия "Нова".

    Помислих, че тези телевизии са отново препродадени. Този път на турците. Но дописката продължава:
    "бТВ и Нова излъчват ежедневно по 5-6 турски сериала."

    Уважаеми колеги, не забелязвате ли, че след 11,00 вие си лягате с едни други жени? Не чакайте от тях каквото е било преди! Те съпреживяват успехите-неуспехите на модната агенция край Босфора, ще има ли и ли не, аборт? Кой е бащата? Какво ще каже беловласият шеф на всички жени и мъже?

    Ако забележите, че мокрят възглавниците, то не е защото не сте им купили нова кола, или не сте ги завели в Акапулко...

    Те съпреживяват. Съпреживяват елеметарните ( елементаризирани) човешки страсти на безличните инак, герои на сериалите.

    Развитието на човека хомо сапиенс от изправянето на два крайника и ползването на елементарни оръдия на труда до мекото кресло пред компютъра е ставало за милиони години.

    Сега обратният процес протича с хиляди пъти по-бързи темпове!

    За да не ме "убият" с лежащото на повърхността "Като не ти харесва, изключи телевизора!", пояснявам: така и правя.

    Но знаете ли какво правят вашите деца и внуци, останали си вкъщи да пишат домашните си? Кой ще им каже да го изключат?

    Казват, че тези филми турската страна продавала много изгодно. Че тя и без пари ще ги даде!!

    Стига де не спира процеса: изправен, полу изправен с тояга, наведен подпиращ се на ръцете си...горе - сред клоните!

  • #2
    До: Турските телевизии

    Присъединявам се към по-горното мнение. Нямам нищо против коя да е нация, но количеството турски сериали в момента, е съизмеримо, само с количеството руски преди 20-на години.

    И на мен ми идват в повечко. Тенденциозно сменям канала.

    Коментар


    • #3
      До: Турските телевизии

      Не ми бъркай в раната... преди 30 мин. изгоних тъщата, щото ми беше пуснала някакво такова нещо, не издържах, дръпнах щепсела и казах, че докато съм там няма да работи телевизорът!
      Писна ми да слушам всякакви душевни терзания на едни пуритани, които в крайна сметка се оказвало, че оправили всичко, което не е до 2-ро коляно покрай тях... без значение от пол, възраст и вяра!
      Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

      Коментар


      • #4
        До: Турските телевизии

        Явно просто са по-евтини от бразилските и щатските сериали. Какво се чудите. Явно нещата в България наистина вървят към оправяне, щом това ви е проблема

        Между другото - давайте курбан че не сте живели в Северна Африка. Да видите какво е египетски в египетски сериал. Там вече е страшно.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #5
          До: Турските телевизии

          Пффф, и такива ли са пуснали?! Аз много отдавна не гледам въпросните телевизии, та за т'ва не съм в час. И по-добре...

          Коментар


          • #6
            До: Турските телевизии

            Не мислите ли, че проблема не е в турските,бразилските и египетските сериали, а в хората които ги гледат?
            Ако нямат публика - няма да ги излъчват, нали?Дори и без пари да им ги дават.
            Явно обаче рейтинга им е висок щом се множат...

            Коментар


            • #7
              До: Турските телевизии

              Наистина, много турски сериали. Сякаш все оше сме под турско робство.
              Това не може да е случайно.
              Дали не е задействуван някакъв план а ла Косово ?
              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • #8
                До: Турските телевизии

                Първоначално публикуван от walker Преглед на мнение
                Не мислите ли, че проблема не е в турските,бразилските и египетските сериали, а в хората които ги гледат?
                Ако нямат публика - няма да ги излъчват, нали?Дори и без пари да им ги дават.
                Явно обаче рейтинга им е висок щом се множат...
                Да, точно така мисля.

                Коментар


                • #9
                  До: Турските телевизии

                  А? Какви сериали? Какви жени?
                  Аз имам три жени около себе си и нито една не гледа турски или перуански сериали.
                  Споко!

                  Те тези зрители са пътници от друг влак, той сега е на спирка "сапунка", а довечера ще ги стовари в чалготеките.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Турските телевизии

                    Да, преди години имаше такъв ''бум'' и по чалгата,но сега девойките с едно име не са такъв хит.Доста от тях поизгърмяха.
                    Силно се надявам и това ''чудо'' да е за три дни.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Турските телевизии

                      Eй има едно копче на дистанционното - пише OFF/не OFF Road/......натиска се лесно - само трябва импулс от главния мозък.....Преди години ревяхте от Руско кино,Американското Ви дойде в повече....сега пък Турско.....Goblin е прав-молете се да няма Египетско,Етиопско или Монголско кино....а за Македонско какво ще кажете?!!!!! .....Хората за това са измислили дистанционното.....щрак и хоп.........Индийско имаше преди години,но по кината.....сетих се!!!!!Гледайте филми от Чукотка-чукчите със сигурност няма да пуснат 3456 епизод....като Дързост и простота......всичко е въпрос на импулс от ГМ.......щом се е стигнало до там вместо да карате джиповете си-да гледате с тъщата телевизия........
                      Последно редактирано от sithius (Виталий Ив. Димитров); 08-09-09, 21:19.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Турските телевизии

                        Сапунените сериали са стока която запълва определена ниша в мозъчния гардероб на някои човешки екземпляри.

                        От там нататък - стока се доставя от най-евтиния доставчик. Едно време бабите ревяха по Робинята Изаура, каките ревяха по Шатовалон. После щатските и бразилските сериали поскъпнаха. Предполагам в момента турските просто са най-евтини.
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • #13
                          До: Турските телевизии

                          Първоначално публикуван от sithius Преглед на мнение
                          Eй има едно копче на дистанционното - пише OFF/не OFF Road/......натеска се лесно - само трябва импулс от главния мозък.....Преди години ревяхте от Руско кино,Американското Ви дойде в повече....сега пък Турско.....Goblin е прав-молете се да няма Египетско,Етиопско или Монголско кино....а за Македонско какво ще кажете?!!!!! .....Хората за това са измислили дистанционното.....щрак и хоп....
                          Извинявай,но от всичко ли трябва да се изключваме? Ако пред вратата ми обират човек, аз да хлопна вратата и да се обърна,така ли?
                          Това ли е начина?
                          Не виждам нищо лошо в това да си кажем мнението по въпроса.
                          А иначе мисля, че щом като не харесваме такива сапунки и прочие е ясно, че натискаме въпросното копче на дистанционното...

                          Коментар


                          • #14
                            До: Турските телевизии

                            Първоначално публикуван от walker Преглед на мнение
                            ...Ако пред вратата ми обират човек, аз да хлопна вратата и да се обърна,така ли?...
                            Ако пред вратата ти обират човек който с усмивка казва на обирджията "ела, обери ме, харесва ми да ме обираш, вечер не мога без теб, специално за теб си купих читав телевизор" - мисля че определено хлопването на вратата е единственият ти разумен избор.
                            Издъних се на Тюринг теста

                            Коментар


                            • #15
                              До: Турските телевизии

                              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                              специално за теб си купих читав телевизор"
                              Малии, като се сетя как изглежда мазната физиономия на доня Хуанита в едър план на фулейчди... тръгват ми киселини

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X