Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

    Първоначално публикуван от hristota Преглед на мнение
    http://www.monitor.bg/article?id=189630

    Появиха се доста свестни люде, които си позволяват да не харесват "изкуството", на "световно известния"... и той, видите ли страда. Щом не го е било срам да се появи с това изпълнение, не вярвам, че му пука за мнението на хората. Според мен това "момче" има психически отклонения, съдейки по едно негово интервю.
    http://www.bulpress.net/article/4798 / има го и по-дазад в темата, но е уникална глупост и трябва да се прочете от всички доброжелатели на "звездата" /
    Такива неща за себе си, не си позволяват да приказват и доказани музикални идоли на световната сцена. Незнам колко му е обидно на блеещия, ама голям смях е като четете тея фантазии в интервюто му.
    Искал да се самоубива... Когато и да го направи все ще е късно.
    Е нЕма такова интервю ..... АЗ това - АЗ онова.

    Коментар


    • #62
      До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

      Ако конкурса не се провеждаше в МОСКВА, а някъде другаде, изобщо нямаше да я има тази тема, тази петиция и целият този шум. Сексуалната ориентация - да не би Васил Найденов да е с нормална ориентация? Пее фалшиво - ами миналата година Йоана ли беше, не помня - също пя фалшиво на финала песента на Deep zone project. И то доста. Пеел на английски - ми и миналата година беше на английски. И повечето други песни от конкурса са на английски.
      Истинският проблем е, че Русия е много важна страна за всичките ни бивши естрадни величия. Просто това е единствената страна, освен България, където се продават албумите им
      На мен лично песента ми харесва (в смисъл - не е лоша, по принцип не слушам подобна музика), както и клипа. Изпълнението на живо - не. Дано го подобри.

      Иска ми се да обърнете достатъчно внимание и на „качествата“ на втората песен (пуснал съм в предното си мнение линк). Защото, ако отпадне Краси, идва тя.
      Какво БЪЛГАРСКО виждате в нея?
      Мелодията, езика, текста?!
      Какво я отличава от останалите?

      За мен тя е една сива, клиширана песничка, в стил блудкава балада от 90-те, изпята на английски по незапомнящ се начин. Със сигурност няма да направи впечатление на никой.
      В песента на Краси Аврамов ако не друго, то поне има български мотив от народна песен, тъпани, и т.н., т.е. въпреки, че е на английски, не може да се сбърка от коя страна идва.
      Ако подобри изпълнението си на живо - мисля, че песента като песен е по-добра от на Поли Генова.

      Коментар


      • #63
        До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

        Е какво излиза - да се избира по-малкото гадно ли?
        Винаги ме е забавлявала фалшивата загриженост, суетнята и цялата изсмукана от пръстите артистичност на тоя " конкурс".

        Коментар


        • #64
          До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

          Първоначално публикуван от mistral Преглед на мнение
          Е какво излиза - да се избира по-малкото гадно ли?
          Винаги ме е забавлявала фалшивата загриженост, суетнята и цялата изсмукана от пръстите артистичност на тоя " конкурс".
          Точно така. Това, което мен лично ме дразни в цялата история е не толкова фалшивото пеене, колкото болните амбиции на бившата комунистическа „естрада“ да прати „наш човек“ в Москва!

          Коментар


          • #65
            До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

            Сега - колеги , хайде като широкоскроени и интелигентни хора да развием плюенето по адрес на победителя ( по света победителите не ги съдят , а у нас .... ха,ха,ха) . Развитие предполага по-добър резултат от настояшия . Как да се получи - зависи от вас ?

            Нека всеки да каже от предложените песни - коя харесва и предпочита ( знам , че е късно вече - гласуването мина )- но нали можем да говорим лошо . Сега говорете нещо хубаво - за конкурса !
            Разбрахме , че много от вас могат да пеят по-добре ? Няма да го коментирам ( на нас самочуствие - дал господ ...).
            Коя песен предпочитате ?
            И друго - коя песен от предложените имате записана и си я слушате ?
            Коя от тях искате да я чуете отново ?
            Колко изпълнения на живо имат другите изпълнители ?
            Кой от другите изпълнители има продажби ?

            http://www.mp3.bg/news/3617.html Това за улеснение - тук са клиповете ( не от вечерта ) които може да видите и оцените !



            Това са въпроси за анализ на ситуацията . Давайте да видим каква ще стане ! Успех в избора !
            Последно редактирано от bgbul; 26-02-09, 14:05.

            Коментар


            • #66
              До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

              Е да си кажа.

              Няма никаква ситуация. Няма нужда от анализи. Този конкурс е едно от най-смешните музикални ...не знам какво....то не е и събитие, които се налагат по Националните телевизии, в най-гледаното време. Използва се националната струна т.е. барва се по това давайте да го гледаме и подкрепяме само и само защото някой е от България. И нЕкви журита, чудеса.......не е нормално....

              Това не е спорт. Там или си добър или не си. И винаги съм се вълнувал и подкрепял всеки български спортист когато е постигал нещо.

              Коментар


              • #67
                До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                Първоначално публикуван от mistral Преглед на мнение
                Е да си кажа.

                Няма никаква ситуация. Няма нужда от анализи. Този конкурс е едно от най-смешните музикални ...не знам какво....то не е и събитие, които се налагат по Националните телевизии, в най-гледаното време. Използва се националната струна т.е. барва се по това давайте да го гледаме и подкрепяме само и само защото някой е от България. И нЕкви журита, чудеса.......не е нормално....

                Това не е спорт. Там или си добър или не си. И винаги съм се вълнувал и подкрепял всеки български спортист когато е постигал нещо.
                Така е , но вече стана интересно - да не се отмятаме от позициите си !
                Човека си има концерти и изяви и без нас , и без Евровизия !
                За другите участници ...... не знам ....

                http://www.vbox7.com/play:6b953799 Това е преди скандала ! http://spisania.rozali.com/ot-story/p2896.html
                Хората дали пари за този и други концерти са гласували за Краси ! 19 000 човека - не са много , но за Поли са гласували 4000 човека . http://paper.standartnews.com/bg/art...article=233445 С този човек трябва да се гордеем , а не да повтаряме като папагали думите на ГОЛЕМИ БЪЛГАРСКИ звезди - имате ли техни албуми ??? .......Браво и аз ....
                Последно редактирано от bgbul; 26-02-09, 14:32.

                Коментар


                • #68
                  До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                  Първоначално публикуван от hristota Преглед на мнение
                  http://www.monitor.bg/article?id=189630

                  Появиха се доста свестни люде, които си позволяват да не харесват "изкуството", на "световно известния"... и той, видите ли страда. Щом не го е било срам да се появи с това изпълнение, не вярвам, че му пука за мнението на хората. Според мен това "момче" има психически отклонения, съдейки по едно негово интервю.
                  http://www.bulpress.net/article/4798 / има го и по-дазад в темата, но е уникална глупост и трябва да се прочете от всички доброжелатели на "звездата" /
                  Такива неща за себе си, не си позволяват да приказват и доказани музикални идоли на световната сцена. Незнам колко му е обидно на блеещия, ама голям смях е като четете тея фантазии в интервюто му.
                  Искал да се самоубива... Когато и да го направи все ще е късно.

                  Ох, мерси...Просълзих се..от смях!
                  Второто интервю ми напомня за една съученичка, дето разправя, че свирела на китара с Антонио Бандерас и си били първи приятели...
                  Този, който е взимал това интервю е герой! Незнам как се е сдържал човека да не се захили...
                  А в първата статия прочетох най-точното определение за ...как му беше името? ...А да Аврамов - Човекът Скимтеж.

                  Имал уникален глас, вдигал 10 октави...ама това означава ли, задължително, че трябва да може да пее? ...Явно НЕ!
                  Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                  A2 (+)

                  Коментар


                  • #69
                    До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                    Ето и следствените действия на противниците на ПОБЕДИТЕЛЯ в Българската Евровизия !

                    http://life.dir.bg/2009/02/24/news4049596.html

                    В това видео се признава , че Поли Генова е подкрепена от ...... БНТ. А сега - като тя не е победила - ( делаверата не мина ) - кой ще плати хвърлените на вятъра париииии ???

                    Нима някоя друга песен имаше шанс пред Поли , и ако Краси го нямаше - конкурса щеше ли да е истински ? ( блажени са вярващите.... )
                    Оказа се , че всички които скачат с/у Краси - подкрепят нагласения победител Поли ! Жалко за останалите ентусиасти и таланти !
                    Последно редактирано от bgbul; 26-02-09, 14:52.

                    Коментар


                    • #70
                      До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                      Айде стига световна конспирация!!! Стига вода от три кладенци!!! Тоя е не може да пее Не ми се прави сериозен анализ на стила и конкретното му изпълнение, но песента наистина прилича на Модърн тоукинг с елементи на Джими Съмървил, но изпята фалшиво. "Човекът глас" се опитва да пее, като скопците от католическите хорове навремето, но е на светлинни години от това пеене....
                      Аз казвам, че "царят е гол"!
                      Сега господин Българския бик (или каквото там значи псевдонима bgbul) може да ме обяви за завистливо българче, дърпащо талантливите си сънародници обратно в казана...
                      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                      Коментар


                      • #71
                        До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                        Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                        Айде стига световна конспирация!!! Стига вода от три кладенци!!! Тоя е не може да пее Не ми се прави сериозен анализ на стила и конкретното му изпълнение, но песента наистина прилича на Модърн тоукинг с елементи на Джими Съмървил, но изпята фалшиво. "Човекът глас" се опитва да пее, като скопците от католическите хорове навремето, но е на светлинни години от това пеене....
                        Аз казвам, че "царят е гол"!
                        Сега господин Българския бик (или каквото там значи псевдонима bgbul) може да ме обяви за завистливо българче, дърпащо талантливите си сънародници обратно в казана...

                        BG - България ,BUL - Bulgaria -( BGBUL ) аз съм Българин и нищо друго !
                        А относно мненията - че не си глaсувал - твой избор !
                        Поне сега посочи твоя избор или подкрепи песента , която ще ни представя в Москва !
                        Никога не бих те обвинил в нищо - ние сме равни . Просто в един спор трябва да се търси смисъла и да се стигне до разбирателство по въпроса на спора . Нищо друго . Всеки има право на мнение и МОЕ ЗАДЪЛЖЕНИЕ е да го приема - точка
                        Ако СЛУЧАЙНО някой желае да направи нещо добро за тази песен -моля , дайте подкрепата си . Пишете коментар !

                        http://mono.bg/index.php?p=view&id=2097

                        останалото - бъдещето ще покаже !

                        Коментар


                        • #72
                          До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                          Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                          ....че много от вас могат да пеят по-добре ? ...
                          То се знае, че е така, ако си позволя да съм в стла на блеещият човек - "фаворит". Истината, обаче е, че ако неможем да пеем то поне можем да слушаме. Що се отнася до другите песни , те са си на ниво БГ Евровизия. Нито блестят, нито са по-зле от предишни години. Имало е и по-добри, но виждам, че за по-стари времена и изпълнители да се говори е зле.
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА! ... и без чалга!
                          "Един казл едно, друг друго и...делото преуспяло..." /Я. Хашек/ :)

                          Коментар


                          • #73
                            До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                            По какво се разбере,че е българския участник !?...
                            ..ако ги няма буквите на екрана...
                            А за това "пеене" - явно не съм постигнал все още такова съвършенство,за да го изтърпя снизходително...
                            Далеч се стига не като се бърза, а като не се спира...

                            Коментар


                            • #74
                              До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                              Тази сутрин се появи "голямата американска звезда" при чалгаджията Бареков. Сега се оказа, че ПТС-а, /подвижна телевизионна станция/ му бил виновен за фалшивото скимтене. Обаче, поканил червената певачка Петя Боклуклиева, да му помага да оправи грешката. Тя пък, понеже никой, освен комунягите на "Позитано", не говорят за нея, се опитва да излезе по някакъв начин във фокуса на прожекторите.
                              Дано му ремонтира ПТС-а.
                              Последно редактирано от Тихомир; 27-02-09, 13:18. Причина: правописни грешки
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА! ... и без чалга!
                              "Един казл едно, друг друго и...делото преуспяло..." /Я. Хашек/ :)

                              Коментар


                              • #75
                                До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                                Първоначално публикуван от hristota Преглед на мнение
                                То се знае, че е така, ако си позволя да съм в стла на блеещият човек - "фаворит". Истината, обаче е, че ако неможем да пеем то поне можем да слушаме. Що се отнася до другите песни , те са си на ниво БГ Евровизия. Нито блестят, нито са по-зле от предишни години. Имало е и по-добри, но виждам, че за по-стари времена и изпълнители да се говори е зле.
                                Както винаги - стадното срамно папагалско) чувство на мига и после ...... няма никой !
                                ( всяко чудо за три дни , даже два )
                                И в репортажа се вижда и тук ( във Форума - също ) -противниците ги ....... няма . Само на думи. При гласуването ...... няма... жалко !

                                За блеенето и пеенето - човек дори да блее по този начин - в 4 октави е по-достойно от Плагиатството с подкрепата на Големите звезди наричано - пеене .
                                И сега въпрос загадка - кога и до какви висоти ще достигне храненичето (Поли) на БНТ и Йорданка Христова в ПЕЕНЕТО и в сърцата на нейните Фенове ?
                                Отговора след една година ?
                                Поздрави с тази песен ! http://www.youtube.com/watch?v=YjO_VXHxsRw
                                Последно редактирано от bgbul; 27-02-09, 11:20.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X