Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

    Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
    Ако десет човека го кажат, т.е. напишат, аз повече в такива теми няма да се обадя, докато го има форума....
    Виж пост #12, ако съм десетия, без да се отказвам от него ще го изтрия, за да останеш да пишеш. Как беше "не съм съгласен с мнението ти, но ще воювам за правото ти да го изкажеш"
    Ако се извиниш и за държавата, твой пост #27( може и да се е поазисчила, но не е Азис, аз понякога я наричам Абсурдистан) те пиша свой приятел.
    п.п. Много ми се идва на Другата България III - гроба на хан Кубрат.
    Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

    Коментар


    • #47
      До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

      Първоначално публикуван от kty Преглед на мнение
      Абе тя и на мен не ми харесва тази песен,но можеше и да е по-зле........я си представете, че песента ни беше като на испанците през 2008
      http://www.youtube.com/watch?v=wDr3utIn2ZM

      Де да беше! На мен тази на испанците много ми харесва! Весела е, има ритъм, става за танцуване. Мерси, че ни я показа!
      Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
      A2 (+)

      Коментар


      • #48
        До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

        Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
        Не бих си позволил да пусна това изпълнение в "Поздравявам ви с тази песен" тук, във форума!

        Студийният вариант може и да е добър за ценителите на този стил, но на живо е много зле. Там е дразнителят мисля, та толкова хора да наскачат тук срещу нея. А не английският език, всички пеят на него - трябва да свикваме с това.
        "Трябва" е мръсна дума!

        П.П. Цвети, наистина е сладка песничката, макар и малко инфантилна, но става за "друсане на дупета". Това е известният стил регетон, който се танцува изключително секси и провокативно (не като в клипа).
        Последно редактирано от Петя; 25-02-09, 20:43.
        НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
        Omnia vincit amor !

        Коментар


        • #49
          До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

          Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
          В следващия си пост се извиних , за това че не се изразих точно. Определението "педераски" е за конкурса и за начина по който се е класирал човекът-недоразумение.

          От там нататък - стоя зад вяка своя дума.

          Може да се умува много за дереджето на БГ музиката... И определено проблемът не е в липсата на талантливи изпълнители. Всеки финалист от мюзик айдъл може да изпее тая песен нормално.
          Колкото до "разбирачите".... Нормално е всеки човек с нормален слух, да му се свие стомаха като чуе това, така както е извито на живо.

          Ако някой от форума харесва това изпълнението на Аврамов,
          нека си признае и да напише - да, аз гласувах за тази песен, много ми харесва и искам да представлява България на Евровизия.

          Ако десет човека го кажат, т.е. напишат, аз повече в такива теми няма да се обадя, докато го има форума....
          Може би не ти се чете ? Няма нищо !
          Да , от предложените песни - АЗ гласувах за тази песен !
          Силно вярвам , че тя има шанс на финалите . Пожелавам и успех , както и на Краси Аврамов - Успех !
          Като толкова можете всички да виете по-добре от него - моля , Музик Аидъл ви зове ! Пробвайте се !

          Относно скачането на Величията - си мисля - " .... явно картите които е трябвало да гласуват за Поли ( Йорданка Христова и другите ) са сгрешили номера и са гласували за Краси .
          Сега се чудят как да излезнат от положение ? Ха, ха , ха .....Това беше предположение.... мое .. ?
          И колега - пиши си , не се връзвай - която и песен да бе спечелила - този конкурс е политика и ..... България трудно ще я допуснат да спечели ( пепел ми на устата ). Поздрави !

          Коментар


          • #50
            До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

            Първоначално публикуван от Christo Преглед на мнение
            Виж пост #12, ако съм десетия, без да се отказвам от него ще го изтрия, за да останеш да пишеш. Как беше "не съм съгласен с мнението ти, но ще воювам за правото ти да го изкажеш"
            Ако се извиниш и за държавата, твой пост #27( може и да се е поазисчила, но не е Азис, аз понякога я наричам Абсурдистан) те пиша свой приятел.
            п.п. Много ми се идва на Другата България III - гроба на хан Кубрат.
            Christo: Е, аз точно за неудачната комбинация от думи в пост 27 се извиних.... В желанието си да се разгранича от избора на тази песен като представляваща България, написах глупост.....
            За експедицията - пиши в темата, по принцип ще се радваме на нови попълнения.

            bgbul:- за теб разбрахме че си гласувал.... ама ми трябват десет човека.... И все пак съм изумен че на това казваш песен.... Е, явно въпрос на вкус..... Трябва да уважаваме вкусовете на другите.. Винаги съм смятал че критикуването на чалгата или който и да е друг стил е крайно и всяка музика има място под слънцето, щом някой я харесва.... Та затова и ще спра да коментирам по темата Евровизия. Приятна вечер на всички....

            Коментар


            • #51
              До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

              Тая евровизия всяка година е със скандали, купени есемеси, след това Слави щеше да участва но не участва, сега това.
              "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

              Коментар


              • #52
                До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                Не мога да проумея защо толкова хора се палят по най-абсурдният музикален конкурс от времето на Сан Ремо насам. Въобще музикалните конкурси не са нищо друго освен долна проява за нереализирали се музиканти. Колко от песните победители на Евровизия от последните 3-4 години в последствие се превръщат в хитове?

                Ако зависи от мен, на финала в Москва бих им пратил Васко Пед*раса да им пее на руснаците чалга аранжимент на "Калинка". Това заслужава Евровизия. Всъщност бих им пращал Васко Пед*раса всяка година поред дорде се откажат да провеждат тоя конкурс.

                П.С. Не понасям чалга, но си мисля, че една истински долнопробна чалга е най-перфектния избор за Евровизия.
                Vitara 2.0 V6
                Honda CRV (Gen 1)
                Honda CRV 2.2 I-CTDI (Gen 3)
                ВАЗ 2131

                Коментар


                • #53
                  До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                  Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                  Целото шоу евровизия е такъв безпомощнен соц. политически цирк че на клоуни като "човекът глас" им е точно там мястото.

                  Не виждам как някой сериозен изпълнител би тръгнал да се бута там - отделно че в България изглежда такива липсват.
                  Ами то си е в стил " Хачо Бояджиев " и "Златния Орфей" . Напълно се присъединявам към мнението ти !

                  П.С. "Човекът - глас " .... звучи ми като "Човекът- паяк " , "Ледения" , "Трите хикса" ... лично мнение . Интересно дали младежа е наел агенция по РR или сам си го е измислил
                  Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                  Коментар


                  • #54
                    До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                    "Добре дошла сред нас !
                    И направо - със задачата.
                    Ако не ви затруднявам - възможно ли е да получим информация за певческата дейност на Краси Аврамов на територията на Америка ( не уточнявам коя ). Ще е интересно ? Моля ! " Бгбул

                    Здравей Бгбул,

                    Ние май сме колеги

                    А по въпроса са Краси Аврамов и Америкa - аз живея в Австралия, но сега го потърсих по света и освен публикации свързани с България ... май други прояви по света не виждам. Едно нещо е сигурно, че ако има някаква извесност в Америка, то и ние ще знаем ... така че не знам дали това отговаря на твоя въпрос.
                    Последно редактирано от Lidka; 25-02-09, 23:22.
                    Ти си това,на което се правиш, затова внимавай на какво се правиш! (Кърт Вонегът)

                    Коментар


                    • #55
                      До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                      Първоначално публикуван от Lidka Преглед на мнение
                      "Добре дошла сред нас !
                      И направо - със задачата.
                      Ако не ви затруднявам - възможно ли е да получим информация за певческата дейност на Краси Аврамов на територията на Америка ( не уточнявам коя ). Ще е интересно ? Моля ! " Бгбул

                      Здравей Бгбул,

                      Ние май сме колеги

                      А по въпроса са Краси Аврамов и Америкa - аз живея в Австралия, но сега го потърсих по света и освен публикации свързани с България ... май други прояви по света не виждам. Едно нещо е сигурно, че ако има някаква извесност в Америка, то и ние ще знаем ... така че не знам дали това отговаря на твоя въпрос.
                      Благодаря за отговора !
                      За това не уточних коя Америка - надявах се при вас да има някакви изяви или новини за него .
                      В България - освен лични интервюта и обяснения за участия - други не открих .
                      В САЩ скоро ще отговорят - дали има някаква медиина врява или новина за Човека глас !
                      Иначе при нас е една голяма врява и какафония за това - дали Краси Аврамов е заслужил да е победител . Всички очакваха друга участничка да победи ( втората по класиране ), но ...... изненада - за повечето хора ! Необяснимо за тях ( аз глзсувах за Краси ) и съм доволен .
                      Дано на 16.май 2009 в Москва да се класира поне за втория кръг !
                      В Австралия - тази песен харесва ли ви ! Поздрави !

                      Коментар


                      • #56
                        До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                        Първоначално публикуван от Christo Преглед на мнение
                        А може би отговора е в самата Вас, от малкото контакти с "дорасли" българи емигрирали по време на демокрацията си мисля че хората не напускат географските ширини, а бягат от себеподобните си.
                        Малка корекция - аз напуснах България преди демокрацията, така че не съм сигурна дали попадам ва тази категория на забегналите от себеподобните ... да, търсех нови и различни места и хора, но не бягах ... а, и бях много влюбена също

                        Първоначално публикуван от Christo Преглед на мнение
                        Но не е ли такава и масовата културата на Холивуд.
                        Аз не съм във Холивуд, така че моето мнение не знам колко е валидно, но хора като Азис не съм видяла за всички тези години ... има тук таме по някои и друг "обикновен" хомосексуален тип, но това което е учудващо е култа на този (разбрахме се че ще го наричаме мъж) мъж.


                        Първоначално публикуван от Christo Преглед на мнение
                        Лично се радвам на Вас във форума.
                        Мерси
                        И аз се радвам да съм тук
                        Ти си това,на което се правиш, затова внимавай на какво се правиш! (Кърт Вонегът)

                        Коментар


                        • #57
                          До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                          Първоначално публикуван от kty Преглед на мнение
                          Абе тя и на мен не ми харесва тази песен,но можеше и да е по-зле........я си представете, че песента ни беше като на испанците през 2008
                          http://www.youtube.com/watch?v=wDr3utIn2ZM


                          Оооооо испанската песен е цвете в сравнение с тази на Краси, има ритъм и става за танцуване.Е не е Daddy Yankee - Gazolina нооо си е достатъчно добре за конкурс като този .Песента е точно както бяха песните победителки на Руслана и Елена Папаризу, но звучи малко инфантилно и за това не спечели.Песента на Краси Аврамов може да я предложим на съседите румънци.Когато туристите посещават замъка на граф Дракула да им я пускат за още по голям ужасТ и вцепеняване

                          Пс
                          Интересно защо някъде не се качат всички песни на желаещите за участие в конкурса ? Така обективно ще можем да преценим дали има нещо по-добро от преценката на журито.
                          Последно редактирано от PACH - Иван Тодоров; 26-02-09, 00:21.
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • #58
                            До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                            Абе какви са тея конкурси?! Песен да се явява на конкурс. СмЕх.
                            Конкурсът е на улицата, по фестивалите, да те намерят, да те купят, да те презапишат, да те търсят.

                            Само да вметна. Има една група - Ladytron. От UK. Едно от момичетата е българка - Мира. DJ Mira. Влезте им в сайта и вижте за какво става въпрос......

                            Коментар


                            • #59
                              До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                              Първоначално публикуван от Lidka Преглед на мнение
                              Малка корекция - аз напуснах България преди демокрацията, така че не съм сигурна дали попадам ва тази категория на забегналите от себеподобните ... да, търсех нови и различни места и хора, но не бягах ... а, и бях много влюбена също
                              Аз не съм във Холивуд, така че моето мнение не знам колко е валидно, но хора като Азис не съм видяла за всички тези години ... има тук таме по някои и друг "обикновен" хомосексуален тип, но това което е учудващо е култа на този (разбрахме се че ще го наричаме мъж) мъж.
                              Мерси
                              И аз се радвам да съм тук
                              Да разбирам, аз имам впредвид икономическите емигранти, които уважавам и дори говоря на децата си, че това е най-доброто решение за устройване в живота. За Австралия знам от съгражданин, и той е от преди демокрацията, че хората много работят и разчитат един на друг и всичко е така както виждаме в една Германия.
                              За завиждане сте, ...гледам сега при вас +20...24 по Целзий, а би трябвало да е след 8 вечерта.
                              Под Холивуд не разбирам географско административно определение, а вид култура.
                              Лошото е, че има такъв култ към "азисчината", но какво ли няма... чалга култура, мутрески стил, хора без един обложен с данъци лев в кола за 100 хиляди, престъпници диктуващи модата в нощта София, мочета гледаки мутрите в захлас и мечтачт да станат като тях, тинейджърки в припадък на концерт на чалгаджийка.
                              Филм на който не пада завесата, мотивира някой деца да не учат и да не работят.
                              Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

                              Коментар


                              • #60
                                До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                                http://www.monitor.bg/article?id=189630

                                Появиха се доста свестни люде, които си позволяват да не харесват "изкуството", на "световно известния"... и той, видите ли страда. Щом не го е било срам да се появи с това изпълнение, не вярвам, че му пука за мнението на хората. Според мен това "момче" има психически отклонения, съдейки по едно негово интервю.
                                http://www.bulpress.net/article/4798 / има го и по-дазад в темата, но е уникална глупост и трябва да се прочете от всички доброжелатели на "звездата" /
                                Такива неща за себе си, не си позволяват да приказват и доказани музикални идоли на световната сцена. Незнам колко му е обидно на блеещия, ама голям смях е като четете тея фантазии в интервюто му.
                                Искал да се самоубива... Когато и да го направи все ще е късно.
                                Последно редактирано от hristota; 26-02-09, 12:41.
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА! ... и без чалга!
                                "Един казл едно, друг друго и...делото преуспяло..." /Я. Хашек/ :)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X