Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вечните-Кавъри

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
    0878 79 20 61 Борис

    Коментар


    • Това също е великолепно изпълнение:



      Макар че съм фен на това на Винсент Гало в Аризонска мечта
      пп Това беше за кавърите, ма се отнесох
      Последно редактирано от сто; 21-07-21, 21:45.

      Коментар


      • В памет на Дъсти Хил, преди няколко дни си отиде единия брадатко от триото:

        Дъсти с кавър на Елвис:


        И още един, няма да пускам оригинала:


        И Дъсти на сцената 10-на дни преди да си отиде:

        Queen o’ the Hebrides’ golden tears, Distillation o’ two hundred years
        Skal, Prost, Salud, Kampei, Cheers, Slainte-mhath! Laphroaig!

        Коментар


        • Днес преди 72 години е роден Mark Knopfler, също преди 30 години е издаден Черният албум...

          Коментар


          • Преди много съм искал да свиря Private Investigations и The Unforgiven както следващите изпълнения...
            Нека са поздрав за всички, които като мен са мъчили "кухарката"😉



            Коментар


            • Кольо
              Кольо коментира
              Редактиране на коментар
              Ти си свириш супер.
              Ако е до мъчене-моите опити за свирене са такива...

          • байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
            Суперспам - спама на суперите

            Коментар




            • и оригинала
              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
              Суперспам - спама на суперите

              Коментар


              • байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                Суперспам - спама на суперите

                Коментар


                • Нещо което ми попадна днес и звучи интересно:

                  Queen o’ the Hebrides’ golden tears, Distillation o’ two hundred years
                  Skal, Prost, Salud, Kampei, Cheers, Slainte-mhath! Laphroaig!

                  Коментар


                  • Вчера го чух по радиото.....хареса ми. Не можах да го намеря live:


                    Ииии как са го правили миналият век...

                    Коментар


                    • За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                      0878 79 20 61 Борис

                      Коментар


                      • Когато отидох на училище и ме попитаха какъв искам да стана като порасна, написах “щастлив”. Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че не разбират живота.
                        Днес щеше да е на 81г....



                        Всъщност, слушайки текста.....нищо не се е променило кой знае толко от тогава.

                        И кавъра:

                        Коментар


                        • Освен че е №1 в , човека си прави сериозни интерпретации


                          Най-популярният кавър...


                          И оргиналът:

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            Hey Joe - Best cover

                            Понеже причислявам Гагича към форумните класици, съответно редовно препрочитам , та реших и аз да го чуя тоз прословут оригинал...



                            Ма нещо не ме грабна много...Но пък съм почти сигурен, че съм чувал кавър, който май е доста популярен, някакъв рошав китарист, май да беше...леко мургав...
                            Queen o’ the Hebrides’ golden tears, Distillation o’ two hundred years
                            Skal, Prost, Salud, Kampei, Cheers, Slainte-mhath! Laphroaig!

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от mdim Преглед на мнение

                              Понеже причислявам Гагича към форумните класици, съответно редовно препрочитам , та реших и аз да го чуя тоз прословут оригинал...



                              Ма нещо не ме грабна много...Но пък съм почти сигурен, че съм чувал кавър, който май е доста популярен, някакъв рошав китарист, май да беше...леко мургав...
                              A у нета викат на Били Робъртс това било фалшификат. Не бил успял да я запише песента. На "Листата" бил първият запис......преди рошавият да я направи абсолютен рок стандарт


                              Подозирам, че и този запис е направен/повторен след като песента е станала известна...

                              Коментар


                              • mdim
                                mdim коментира
                                Редактиране на коментар
                                Може, аз чета Уикипедията, там казват, че държи правата от 62-а, а листата я записват 65-а.

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X