Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стойностни книги - препоръки и информация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Михаел Кийл
    България под османска власт
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • Антъни Бурдейн: Поверително от кухнята.
      Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

      Коментар


      • Тао любов. Древнокитайска книга за любовта

        Чжан Чжунлан

        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • Dilyan Zagorchev
          Dilyan Zagorchev коментира
          Редактиране на коментар
          Много е хубава, четох я 2002г в казармата по време на нарядите.

      • Някой знае ли , дали книгата на Ерин Груел -The Freedom Writers Diary( не знам дали е правилно да се пише , че е нейна или по-скоро на нейните ученици ) я има издавана на български ?
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • Препоръчвам на всеки да прочете детската книжка "Полиана", която май не е само за деца
          "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
          Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

          Коментар


          • Тази беше забавна ))
            - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
            - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

            Коментар


            • [QUOTEтрилогията Тътени, Бурята, И стана ден, както и почти всичко друго от Цончо Родев][/QUOTE]Имам спомени от времето на "юноша бледен" помня Съкровищата на Лизимах. Никога повече не съм я видял, а би ми било интересно да я прочета в днешно време. Къде може да се намерят споменатите от теб неща ?
              Тази земя, по която тъпча сега,
              тази земя, която пролетен вятър пробужда,
              тази земя – не е моя земя,
              тази земя, простете, е чужда.

              Коментар


              • ezhko
                ezhko коментира
                Редактиране на коментар
                В chitanka.info. Иначе в knizhen-pazar.net

            • Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
              [QUOTEтрилогията Тътени, Бурята, И стана ден, както и почти всичко друго от Цончо Родев]
              Имам спомени от времето на "юноша бледен" помня Съкровищата на Лизимах. Никога повече не съм я видял, а би ми било интересно да я прочета в днешно време. Къде може да се намерят споменатите от теб неща ?[/QUOTE]

              В читанката ги има
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


            • "Атлас изправи рамене" на Айн Ранд, най-продаваната книга в УСА след Библията.
              На моменти ми идваше да строша телефона, добре че е служебен. Спохождаха ме мисли да се амбицирам и да изкупя колкото мога по-голямо количество в книжен вариант и да ги запаля. Това само заради прогнилите комунистически идеи.
              Въпреко това прекрасна книга(трилогия е)
              Препоръчвам я.
              ​​​​​
              "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
              Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

              Коментар


              • Паджеровод
                Паджеровод коментира
                Редактиране на коментар
                Срам ме беше да си призная, че не я разбрах и не я довърших, но слава богу имало и други

              • Skorpion_BG
                Skorpion_BG коментира
                Редактиране на коментар
                Да се присъединя към недовършилите тази книга. А това за мен е голяма, ама много голяма рядкост.

              • ag ro
                ag ro коментира
                Редактиране на коментар
                Много добра книга.

            • Чета бавно, от две седмици насам, "Метро 2035" от Дмитрий Глуховски, а тя междувременно взе да става странно актуална...

              Коментар


              • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                Редактиране на коментар
                Още когато Путин струпа войската си мисля точно това ... намери и другите книги от поредицата , задължително !!!

            • Форума спря, буквално. Само война и нищо друго.
              Ако има фенове на "Властелина" и "Хобит", то прочетете и предисторията "Силмарилион"
              "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
              Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

              Коментар


              • Dilyan Zagorchev
                Dilyan Zagorchev коментира
                Редактиране на коментар
                "Роувърандъм" струва ли си? Не че би отнела повече от 2-3ч......
                Интересна ми беше "Кодекс 632" на Ж. Р. дош Сантуш, измислен сюжет на основата на реални документи.

              • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                Редактиране на коментар
                Всяка прочетена книга си струва, но ако очакваш от "Роувъррандъм", "Писма до дядо Коледа " или някои от разказите , които е писал преди "Хобит" и поредицата за Средната земя да са свързани , ще се разочароваш. Творбите му са били за деца. Аз лично ги четох като ученик , защото се бях вманиачил на тема Толкин.

              • Dilyan Zagorchev
                Dilyan Zagorchev коментира
                Редактиране на коментар
                Аа не, изобщо не очаквам да са свързани, просто дали си струва. Ще я прочета като приключа сегашната поредица, така или иначе съм я изтеглил.

            • Къде мога да открия тази книга.При обичайните, тц
              "Споразумението за прехвърляне: драматичната история на пакта между Третия Райх и еврейска Палестина". От 1983г,автор Едуин Блек
              "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
              Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

              Коментар


              • Още една отметнах, любопитна и интересна, научих що е то "камбана" (нацистко оръжие)
                Джим Марс "Илюминатите"
                "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
                Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

                Коментар


                • Така, тази книга е само за разтуха на..... "воюващите страни" да речем, иначе не се връзва кой знае колко със заглавието. На мен лично ми допада стила на авторката, подозирам че има леееко вложено от кариерата ѝ
                  Саша Грей "Обществото на Жулиет"
                  "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
                  Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

                  Коментар


                  • Книга, която показва бита и душевността на обитателите на съвременна Русия.
                    Един полски писател с УАЗка пътува от Москва до Владивосток, общува с обикновените "хора" и описва всичко.
                    Алкохолен делир. Литературни репортажи за Русия от XXI век
                    Автор: Яцек Хуго-Бадер
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X