Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Връщане на стар анфтифриз и масло

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Връщане на стар анфтифриз и масло

    Не мога да намеря тема къде да върна източените антифриз и масло, за да опазим природата и животинките от немърливото изливане в някое дере. До колкото разбрах, във всеки сервиз са длъжни да ги приемат, но не стоят точно така нещата. С маслото е по- лесно, защото се намира някой да се грее с него, но антифризът е сложен за връщане. Някакви препоръки?
    R 727cc BB KIT
    ZJ V8
    WK2 V6

  • #2
    Е ти пред блока ли си ги сменяш?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      Аз пред нас,в легенчето,после по телефончето се свързвам с някой голям магазин за резервни части да видя дали не са им пълни казаните та да не се разхождам само.

      Хващай телефона и почвай да звъниш на центрове за смяна на масла,
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Е ти пред блока ли си ги сменяш?

        Радиатора на малолитражката даде фира пред нас. Или някъде по пътя за у нас, ма аз локвата видях като се прибирах с кучето по тъмно. Вкарах я в гаража, източих останалото в един леген и на другия ден си поръчах нов радиатор. Ремонтът мина успешно, ма с антифриза какво да правя?

        Още първата вечер в тъмното измих с маркуч на улицата с доволно много вода, а легена излях при следващия проливен дъжд пак там. Някакви други идеи?

        Коментар


        • #5
          Примерно

          https://nordholding.bg/deinosti/sbir...asni-otpadtsi/
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение


            Радиатора на малолитражката даде фира пред нас. Или някъде по пътя за у нас, ма аз локвата видях като се прибирах с кучето по тъмно. Вкарах я в гаража, източих останалото в един леген и на другия ден си поръчах нов радиатор. Ремонтът мина успешно, ма с антифриза какво да правя?

            Още първата вечер в тъмното измих с маркуч на улицата с доволно много вода, а легена излях при следващия проливен дъжд пак там. Някакви други идеи?
            Излей и маслото другия път,да са заедно,да не им е скучно
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Е ти пред блока ли си ги сменяш?
              Не живея в блок, но предполагам доста народ и пред блока си ги сменят........
              R 727cc BB KIT
              ZJ V8
              WK2 V6

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Това ... / Събираме опасни отпадъци, срещу заплащане от Ваша страна: / ... ме отказа

                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                  Това ... / Събираме опасни отпадъци, срещу заплащане от Ваша страна: / ... ме отказа
                  Е що? То за обикновените боклуци също си плащаш. Такса смет му викат.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #10
                    Баси, и това от наши хора
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • #11
                      7 долара тук,колко и стара гума.......10 бона глобата обаче,колко стара джипка,да не разчитат на това кой какво си мисли.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                        Баси, и това от наши хора

                        Добре де, признавам че съм постъпил глупаво като съм излял два литра антифриз съзнателно в дъжда. От общо четири, колкото е капацитета на трицилиндровото сузуки. Следващия път като се случи ще търся фирма, дето го преработва. Гложди ме съмнение дали точно го преработва, ма ще приема че не е моя работа. За да спя спокойно.

                        Коментар


                        • #13
                          Що, тук да си сбереш лайното на кучето пликчета и ръкавици са без пари. Ама говна бол.
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                            Що, тук да си сбереш лайното на кучето пликчета и ръкавици са без пари. Ама говна бол.
                            Само пликчета ти трябват,няма му бъркаш в задника я,11 долара за ммммм забравих за колко,зелени малкия размер,за Дого Аржентино няма да станат,ще прелива
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                              Що, тук да си сбереш лайното на кучето пликчета и ръкавици са без пари. Ама говна бол.
                              За пликчетата какво да ти кажа - събирам, ако е на оживено място, ма после мятам лайното в храсталака по-натам а пликчето в контейнера за пластмаси. Не мисля че е добра идея да се събират в кесии и да се пълнят контейнерите с тях. Но може и да греша, знам ли... Все пак живея в краен квартал, почти село, и биологичните отпадъци са част от кръговрата.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X