Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пепелянка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пепелянка





    Бре, тоя Митков! Много бързо си карал, та скоростта на апарата не е била достатъчна да те хване бе! Гледам, че имаш и фен клуб.
    То това Харманли направо като Ню Мексико - кактуси, змии. Това в ляво на снимката е сигурно оръжието, с което си извършил убийството?!
    Хубава тлъста пепелянка.Нашите тук на север са малки и невзрачни.
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

  • #2
    да ви кажа по голяма пепелянка не бях виждал
    обикновенно са малки по една педя
    а тая беше две педи и половина сигурно,и верно беше бая охранена
    а я отрепах щтото ми бе излязла на пътя докато снимах по пътеката
    направо изтръпнах в първия момент като я видях иззад завоя
    а димитър е направил много скромен коментар за седалката
    всъщтност той я уши щтото тая с която взех мотора толкоз се хлъзгаше че не можеше да се седи въобщте на седалката като караш а стикерите леко ги нагрявам или по скоро опърлям иначе нямат отлепяне особенно оригиналните от завода

    Коментар


    • #3
      Две педи и половина?
      Сигурен ли си че е пепелянка? да не е някое Чернобилско чудо? А колко са големи Смоците? два и половина метра?

      Открихме и едно много голямо предимство на КДХ-а ... не му пада акумулатора (ако си закусил добре )
      Път без препятствия обикновено не води до никъде.

      Коментар


      • #4
        Ми то и аз нямам костюм

        Пък за пепелянката - чудя се на Митков що ги убива тези животинки ?? Някой херпетолог може да му излезе херпес от тая снимка
        2010 CRF 250 R

        Коментар


        • #5
          Митак кво да я правя според тебе
          стои ми на пътя
          а точно преди да я видя три четири двойки ученици подминах които се разхожзаха по пътеката
          ако ухапе някой от тях после трябваше камъка на моята тиква да си го джасна че не съм я претрепал
          а и обикновенно не съм много точен в хвърлянето на камъни ма тоя път взех та я уцелих
          а и стебе редовно минаваме от там ако те клъвне после кво щте обяснявам на жена ти

          Коментар


          • #6
            Ей,Митков!!!НЯМА ДА ТРЕПЕШ ПЕПЕЛЯНКИТЕ,ЧЕ ЩЕ СЕ РАЗПРАВЯМЕ!!!Като е на пътя на децата,ще вземеш да я преместиш или им кажи да не се разхождат там!То най-добре да им я покажеш и да им обясниш,че не е страшна ако не я закачат,и да ги научиш да си гледат в краката като ходят по такива места,ама едва ли...Вземете я махнете тая снимка и не се гордей с постъпката си,щото не бива така!Ако някой пририодозащитник случайно види това съвсем ще ни намрази.То не стига че разораваме девствените полянки по планините,ами сега и животните трепем!

            ПП.Ами жабата с кво те заплаши??
            К. Кулев

            Коментар


            • #7
              Жаботъпкач
              Що убиваш пепелянки бе? Все едно жена да убиеш!
              Ся шъ видиш к'во 'ш тъ напрай оная лудата актриса
              Митков - на съд в Хага
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #8
                А пепелянкатата май даже е в Червената книга за защитените (изчезващи!!!) видове!!
                К. Кулев

                Коментар


                • #9
                  Не, не мога да правя такива неща! Снощи размазах един комар, че ми е съвестно, а той бастисал двуметрова змия без да му мигне окото.
                  Ужас
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • #10
                    добре бе другия път щте я погаля по главата и щте и дам да яде
                    може даже да я заведа до детската градина да я разгледат децата па и тя тях да разгледа след това ще я заведа на ресторант

                    около харманли е най населеният с змии район в българия
                    има няколко души в града които отглеждат пепелянки и добиват отрова от тях
                    ако ви сръфа задниците на вас или на детето ви сигурно паметник щте и направите и щте кажете "горката пепелянка счупила си единия зъб докато клъвнала детенцето"
                    по тая пътека съм си разхождал децата :x
                    имам приятели които бягат там редовно
                    половината любовни двойки в града същто се търкалят из района
                    все млади момчета и момичета
                    ако ги ръфне тая красавица и вие сте им родители щте станете най големите природозащтитници
                    наскоро убиха една във входа на нашия блок
                    на стадиона същто съм виждал
                    в харманли въпроса със змиите е сериозен
                    то и тва момиче в софия дето я наръфаха уличните кучета беше голям природозащтитник май :x
                    ще вземеш да я преместиш
                    щте те викна тебе другия път да я преместиш калине даже си я вземи за домашен любимец ако искаш
                    обичам животните и никога не бих убил даже и врабче
                    тва обаче не важи за змиите

                    Коментар


                    • #11
                      Бе в случая каквото и да си говорите човека е постъпил правилно... Тъй че стига сте го опявали.. (СМЪРТ ЗА ЗМИИТЕ )Май никой тук не е бил хапан от змиа че да говорите така но както и да е , в интерес на истината ... тарантула ще изям но ако видя такова създание и да имам възможноста да го претрепя ....даже с кеф ще го направя.., но това не е по темата...
                      Тааа... Митков Кавазаки-то е ненормалка само неможах да разбера този скок тамка колко беше високичък щото като гледам може да има 1,5-2 метра.. че и като погледна предишната снимка там нагоре по това нанагорнище как профучаваш предполагам трасето е доста така......не за начинаещи...
                      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                      [/FONT]________________________________________
                      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                      [/CENTER]
                      [/CENTER]

                      Коментар


                      • #12
                        Много пъти съм срещал змии в гората, но не съм ги трепал. В общия случай - тя тръгва на една страна аз на друга и няма ядове. Не се е стигало дотам, но съм чувал, че ако не я закачаш и тя няма да те закача. Не казвам, че много си падам по такива срещи но не мисля, че трябва да ги трепем. (Освен при самозащита)
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #13
                          бе много нещта могат да се кажат но като се срещтнеш с такова нещто тогава трябва да се действа бързо и решително а и змията я срещтнах на една пътека по която няма място много много нито за заобикаляне нито за отстъпление
                          щте ви пусна снимка да я видите
                          а и да ви кажа честно не ми се пробваше дали щте тръгне да ме хапе или не

                          Коментар


                          • #14
                            Лятото спрях да си наплискам лицетокрай една река и една пепелянка около две педи ми хвърли ръкаваца ...
                            Пречуках я
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • #15
                              тва не трябваше да го казваш щтото сега щте видиш Калин кво щте те направи на лични съобщтения
                              откак я отрепах на ден по няколко критични такива ми пращта

                              между другото сега покрай параноята от тоя птичи грип не ми се мисли колко птици щте бъдат избити и то по голямата част без въобщте да са заразени
                              ма ние тука утрепахме една пепелянка преди да ни е ухапала и веднага се надигна вой

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X