Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Айде на катализаторите!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Айде на катализаторите!

    Аз пък се хванах,че 6 месеца не съм вдигал капака на едната кола,тръгнахме малко на разходка с двете и отворих на големия да му видя маслото,тоя на жената пак го забравих.Минахме там едни 600 километра,бре викам си,днес с кафето ще го отворя да го видя......и така до днес,прибрахме се след още 600 километра,стои си вън и все още се каня да го отворя та да видя дали му е там мотора,почват да стават 7 месеца и по спомени май маслото трябва да му е за смяна та май ше го видя в сервиза при смяната му.

    Това ако харчи по 2 литра на нам си колко километра да е изгърмяла 5 пъти до сега........а ние за катализатори си говорим тук
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Айде на катализаторите!

      Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
      За пикливо Поло за щерката утрепах над месец из Софийското равно поле докато намеря екземпляр ,почти като от магазина и без забележки по мотор и трансмисия,окачването не е проблем за кола ,то си е със стандартните ремонти.Та и от автовоза да е не е гаранция,по до0ре колата да е карана всекидневно ,тогава се личи състоянието и най-добре.
      В последната половин година тука при едни колеги карат точно такива нов внос от Италия . Сипват ги по цял автовоз . Аз лично предпочитам така да си видя колата и аз да си отстраня проблемите а не да взема нещо с десетки замаскирани проблеми лъснато и пастирано . Масова практика е запушения катализатор да се пробива в средата с едно срведло около 20 мм . Тогава чека не свети ама на газ анализатора става страшно . Последното такова беше едно 3 цилиндрово Поло . Дойде с изгорели клапани заради зверски задръстен катализатор . Отиде в Гърция перфектно
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Айде на катализаторите!

        Това си е супер и нищо не е рязано отдолу ,не е барано и си покрива газовете.Сега по новините обадиха новото двайсе ,че прокуратурата щяла да се занимава с газовите уредби.Това вече си е гигантска геноцидна интрига,поредната от 30 годишния период на мек преход,който требваше да е твърд.Кой издаде закона газовите да се узаконяват и преглеждат на ГТП,не аз всеки случай.Имам паспорт и документи за газовата и си ги пазя ,аз си я проверям за течове и си я карам за замерване на изгорели газове.Господата явно тестват народното търпение ,явно пак им е омръзнала властта и си играят на шикалки.До някоя година могат да си внасят население откъдето се сетят ,младите бягат и ние може би след тях ,при тях!Да си мерят по жълтите павета и по именията газовете на домашните любимци и своите!Има кой да ги съди ,ИСТОРИЯТА!
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • От: Айде на катализаторите!

          Така де !Няма само дизелите да тормозят.
          Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

          Коментар


          • От: Айде на катализаторите!

            Вие да сте видяли прокуратурата ни да свърши нещо в последния мандат на шефа им?

            Е да де, една банка катурнаха.

            Коментар


            • От: Айде на катализаторите!

              Който няма документи да ще си извади ,ще си оправи нещата.Номера е че от побоялщина и наглост вече ке чудят ква простотия да измислят от което да пати материала!Щото сме материал,ако знаят обаче кофти материал кви бели прави ......
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • От: Айде на катализаторите!

                Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                Който няма документи да ще си извади ,ще си оправи нещата.Номера е че от побоялщина и наглост вече ке чудят ква простотия да измислят от което да пати материала!Щото сме материал,ако знаят обаче кофти материал кви бели прави ......
                Никакви шансове... Материал...
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • От: Айде на катализаторите!

                  Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                  Никакви шансове... Материал...
                  А, що. Точно тоя материал много силно реагира ТОЧНО когато се пробват да го вкарат в пътя. Нещо там ред, закон, правила - веднага се намира кой да създаде организация за отпор.

                  Виж, когато властта прави простотии, е друго нещо.

                  Коментар


                  • От: Айде на катализаторите!

                    Те газовите си подлежат на регистрация и проверка от много отдавна. И си има съвсем обективни причини това да е така.
                    Утре, ако някой взриви паркинг на мол или на метрото, предназначен само за коли без газови, всички ще питат къде е държавата.
                    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                    Коментар


                    • От: Айде на катализаторите!

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      А, що. Точно тоя материал много силно реагира ТОЧНО когато се пробват да го вкарат в пътя. Нещо там ред, закон, правила - веднага се намира кой да създаде организация за отпор.

                      Виж, когато властта прави простотии, е друго нещо.
                      Аз за властта и простотиите имах в предвид. За как да не се “прекараме” сме виртуози, това няма как да го отрека. Аз балък в България не съм виждал, всички сме тарикати, за всичко. То и там е проблема де.
                      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                      Коментар


                      • От: Айде на катализаторите!

                        Има кой да взривява летища, метро и обществена търпимост.
                        На народа му дай да тегли и да плаща за горното!

                        Коментар


                        • От: Айде на катализаторите!

                          Нико , в района дето живеш сега има комари , предполагам.Да не са комари , ма москито има.
                          Разни хора , тип "мангали" , предполагам също.
                          Както съм я подкарал и хлеб се яде , също.
                          Чешам се по репата и стигам до извода , че и политици има.
                          Чешам се оше малко и стигам до извода : сичкото си ни е същото , като на ората по света.С една дребна разлика.Политиците!
                          Ясен в една тема рече да им не викаме маскари.Прав е!
                          Ма такива политици да ми викат мат'рял -нито са прави , нито майките им , нито някой от родата им.
                          Утре ще псувам.,
                          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                          Коментар


                          • От: Айде на катализаторите!

                            Тарикат голям съм брат ми....
                            Тоя сорт теми са голяма веселба!
                            Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                            Коментар


                            • От: Айде на катализаторите!

                              Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                              ...сичкото си ни е същото , като на ората по света.С една дребна разлика.Политиците!
                              Бъркаш.

                              И политиците са ни същите. Само навиците са ни различни.

                              Коментар


                              • От: Айде на катализаторите!

                                Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                                Тарикат голям съм брат ми....
                                Тоя сорт теми са голяма веселба!
                                Нали!
                                Правилата преди всичко, ма да не важат за мен...
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X