Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Слави Трифонов

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Re: Слави Трифонов

    Първоначално публикуван от Tiger Преглед на мнение
    Данъците, които плащаме почти не ходят за социална дейност, а потъват здраво къде ли не... Знаеш ли, че всеки месец в комисионни за банки от прехвърляне на пари между НОИ и Здравната каса заминават по около 2 000 000 лв.?! Колко полезни можеха да са тези пари...

    А за благотворителната дейност - не се е изразявала само с "Два кашона дъвки и близалки". Освен това, мисля че поне половината е правена без медийно представяне. Но може и да не е така - не гледам много телевизия, нито чета вестници.

    Иначе си прав за това, че голяма част от децата в домовете си имат родители и са дадени там само за отглеждане. И така не могат да бъдат осиновявани. Да не говорим, че повечето са от ромски произход.
    Това, че два милиона биват гушкани /примерно от бат Гойко, защото основна част от плащанията минават през СИ-банк, на "кака Гойковица"/ изобщо не значи, че данъците ни, не стигат. Напротив, означава, че стигат и остават!!!
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • #47
      Re: Слави Трифонов

      Слави според мен е шоъменЪТ на България. Просто всички други са пълни аматьори. Слави копира идеи чат-пат, но пък определено има излъчване, води шоу и няма нужда да гледа в сценария всяка дума за да бъде интересно.

      Въпреки, че на моменти е дразнителен с прекаленото си самочувствие, като шоумен аз лично го признавам.
      VW Touareg V10, 5000cc

      Коментар


      • #48
        Re: Слави Трифонов

        Естествено че няма нужда да гледа сценария,нали за това има аутокю(в смисъл-сценария е на монитор над или под камерата) .Що ли не го харесвам много?
        В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

        Коментар


        • #49
          Re: Слави Трифонов

          Първоначално публикуван от tutin Преглед на мнение
          Слави според мен е шоъменЪТ на България. Просто всички други са пълни аматьори. Слави копира идеи чат-пат, но пък определено има излъчване, води шоу и няма нужда да гледа в сценария всяка дума за да бъде интересно.

          Въпреки, че на моменти е дразнителен с прекаленото си самочувствие, като шоумен аз лично го признавам.
          точно тук според мен много бъркаш
          при слави импровизацията е под всякаква критика
          и много ясно си личи кога е излезнал извън сценария
          LR RR Classic VM2.5

          Коментар


          • #50
            Re: Слави Трифонов

            То критици много, на нас да критикуваме ни дай.

            Айде кажи друг шоумен, който да се справя поне толкова добре колкото Слави, ако не по-добре ?

            Къци Вапцаров ? Тоя пич дето води 10-те Най ? Камен Во ?

            Стига, те са като новородени в сравнение с него. И без да възхвалявам по какъвто и да е начин Слави, отново казвам намирам го за доста дразнителен на моменти поради прекалено високото му самочувствие и това, че понякога се има за Алфа и Омега - началото и края на всичко. Дразня се като вземе да подвиква и да третира хората все едно всички трябва да са му в краката.

            Но. И има голямо но.

            Не веднъж съм си мислил какво отнема да водиш предаване и то дълго всеки ден. Предаване с много високи очаквания от страна на публиката. Гледано от милиони. Е не му е лесно и се справя отлично по моя преценка. На мен ми се налага да изнасям разни презентации, това онова от време на време, стреса е голям. А този човек не спира да говори, това ме изумява в него. Клишетата са относителна рядкост и хумора в повечето случаи си го бива.

            В този ред, има едно ново предаване Комиците. Е това е аматьорщина от професионалисти. Просто погледнете как са се събрали хора с опит и колко им е зле шоуто. Това е защото те може поотделно да са добри комици, обаче без лидер и човек, който да управлява нещата и развитието -шоуто изглежда трагично. Аз повече се дразня на Комиците от колкото да ме разсмива като го хвана.
            VW Touareg V10, 5000cc

            Коментар


            • #51
              Re: Слави Трифонов

              Мите, просто вземи и отиди на едно негово шоу на живо, когато ги заснемат за да ги дадат по телевизията и ще се отречеш от думите си. Били сме по работа, знаем... Толкова нагласена работа не съм виждал другаде. Това че после всички неприятни и грешни места се изрязват и монтират по належащ начин е заслуга на монтажистите
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #52
                Re: Слави Трифонов

                и аз не го харесвам и просто не гледам предаването му , но от друга страна болест на никого не бих пожелала

                а куадра е прав - и аз си мислех, че има настроение в студиото поне от музикантите - е да ама не, те когато не са в кадър едва ли не си бъркат в носовете с отегчени физиономии- студиото е безумно малко и ако си на преден ред трябва да си много внимателен защото танца на балета е върху краката ти - всичко е режисирано и преди излъчване доизкусурено. Била съм в предаване на Слави три пъти, защото нямаше как да не съм - първия път отидох с голям ентусиазъм след това само по задължение

                искам да отворя скоба, че за мен всички от бенда са изключителни музиканти и по-специално Маестрото е човек, имащ пълномото ми уважение

                Коментар


                • #53
                  Re: Слави Трифонов

                  Чесно не съм ходила да гледам предаването на живо,ама за Маестрото и за Евгени Йотов мога да кажа,че са си пичове и извън шоуто
                  Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                  A2 (+)

                  Коментар


                  • #54
                    Re: Слави Трифонов

                    Не гледам предаването и не бих отишъл на шоуто. Просто не ме кефи. Относно Слави имам противоречиво мнение, но май надделява отрицателното. Преди години беше земен човек - карали сме мотори заедно. Славата и парите го направиха високомерен и алчен.

                    Коментар


                    • #55
                      Re: Слави Трифонов

                      Е, мене ми се наложи по работа (срам не срам, ама се занимавах с част от РR-а на Филип Киркоров като беше последния път тука) та ги видях що за хора са...Ако знаете пък Филип какво рядко лайно е, не е истина...
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #56
                        Re: Слави Трифонов

                        Е то само като го видиш ти е ясно...
                        Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                        A2 (+)

                        Коментар


                        • #57
                          Re: Слави Трифонов

                          Изобщо не ти е ясно, можеш само да предполагаш, но после разбираш колко ти е била бедна фантазията
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #58
                            Re: Слави Трифонов



                            Не съм ходил на шоуто, не знам, сигурно сте прави. Трябва да отида някой път, все се глася да го направя и така и си намирам други неща..
                            VW Touareg V10, 5000cc

                            Коментар


                            • #59
                              Re: Слави Трифонов

                              Мнението ми за Слави Трифонов е противоречиво. Ще се опитам да го систематизирам:

                              Уважавам го защото:

                              1. Има лидерски качества. Успя да събере и организира много силен екип. Това му позволи да е на върха на шоубизнеса дълги години.

                              2. Направи истински пробив в нашия шоубизнес, като внесе високи критерии в него.

                              3. Опитва се да възпитава младите в дух на родолюбие и донякъде успява(друг е въпроса защо го прави).

                              4. Пръв разчовърка темата за медиците ни в Либия, докато Иван, Надето и "цялата демократична преса" се правеха, че не съществува.

                              5.Направи парите си буквално "пред очите" на хората.С неимоверни усилия.

                              Не го уважавам защото:

                              1. Е брутален популист.
                              Демонстрира голямо разминаване между думе и дела.
                              Например постоянно в шоуто си се възмущава от политическата класа и престъпните групировки, които смучат кръвта ни, а по приеми и рождени дни е много близък с тях. Самият той се носи като мутра ( охрани, ескорти, черни Хамъри..)
                              Раздава го родолюбец, но постоянно атакува националистите.
                              Омразата му към Атака се корени в това, че той искаше да влезе в политиката, като яхне националното чувство на българите. Той забави учредяването на партия, защото не му стискаше( играеше го приятел с политиците) и докато се накани се появи Атака...

                              2. Той вкара поп-фолка в дискотеките.
                              Преди него също се слушаше такава музика, но не беше "престижна".
                              Той и Кукубендсъздадоха музикално много-добре направени парчета, които пробиха в дискотеките 96-97год.( "едно ферари","тайсън кючек", нещо там беше с комбайна и т.н.)

                              3. Като лично присъствие е отвратителен. Срещал съм го няколко пъти на живо и мога да кажа, че се държи адски високомерно и нагло.

                              4. Като певец не е блестящ

                              5. Не знае кога трябва да спре.
                              Последно редактирано от Георги Василев; 25-04-07, 15:21.
                              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                              Коментар


                              • #60
                                Re: Слави Трифонов

                                Ето една статия по темата от Мартин Карбовски в днешния "Стандарт":
                                http://www.standartnews.com/bg/artic...article=186849

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X