Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Слави Трифонов

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Слави Трифонов

    Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
    Чалгаджия с претенции, който имаше достатъчно добър бизнес усет за да опакова чалгата си с патриотична опаковка, за да я продава по-успешно.
    Нека си прави бизнеса, но да не претендира да бъде нещо като морален авторитет или съвестта на нацията!
    Едно към едно се присъединявам към това относно бизнеса му! Относно здравословните му проблеми разбира се мога да изпитвам само съчувствие, както и към всеки друг!
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • #17
      Re: Слави Трифонов

      Първоначално публикуван от DINI Преглед на мнение
      Дай Боже на никой да несе случва подбно нещо, което се случва със Трифонов. Да невиждаш е най-страшното нещо на този свят. Както се казва това е все едно да си погребан жив...
      Относно него, ние българите все се стараем да гледаме сламката в очите на другите и никога гредата в своите и точно в този момент всеки писал против него в тази тема е меко казано безсрамен поне за мен. Това е човек, на който съм ходил на всичките му турнета. Аз лично никога несъм му бил върл фен, но признавам, че в Българиа просто по голям в шоу бизнеся няма. Всеки от нас можеше да научи нещо от интервюто, което даде той и попринцип от изявите му като човек. Той никога неказва АЗ той цени екипа си и признава всичките му качества както и винаги е готов да застане зад всеки един. Това е най-достойното качество, което несъм виждал в нито един ШЕФ в момента...
      Пожелавам всеки му да има неговата слава и да направи нещото, с което може да привлече масите от хора, който съм виждал да ги привлича той! Възхищение получава и от факта, че то изпя песни, който хората незнаеха или просто бяха забравили, песни, който всеки достоен Българин е хубаво да е чул и да ги знае, а аз съм виждал с очите си как един стадион хора ги пееха с него и ги знаеха наизуст.
      Пожелавам му сърдечно да се оправи и да бъде щаслив, защото той го заслужава десетки пъти повече от тези чичко паричковци, който окрадоха държавата, и който неса влизали в един детски приют и неса похарчили една жалта пара за някой в беда. ЕВАЛА
      4ао
      Ето това се казва мнение от трезвомислещ човек, което напълно подкрепям. На останалите злобари, то живота им го връща!

      П.С. Плюете плюете "чалгите".. ама по дискотеките друсате гюбека.. !

      Коментар


      • #18
        Re: Слави Трифонов

        Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
        Чалгаджия с претенции, който имаше достатъчно добър бизнес усет за да опакова чалгата си с патриотична опаковка, за да я продава по-успешно.
        Нека си прави бизнеса, но да не претендира да бъде нещо като морален авторитет или съвестта на нацията!
        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
        Едно към едно се присъединявам към това относно бизнеса му! Относно здравословните му проблеми разбира се мога да изпитвам само съчувствие, както и към всеки друг!
        Добре и точно казано, присъединявам се!

        fenek имайте си право на мнение но с констатациите я карайте по-леко...!
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #19
          Re: Слави Трифонов

          ей специалист fenek що о ....аш всички теми бее.не знам кого от форума познаваш ама аз не друсам гюбеци по дис.и темата е за слави трифонов а не за чалгата

          Коментар


          • #20
            Re: Слави Трифонов

            Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
            ей специалист fenek що о ....аш всички теми бее.не знам кого от форума познаваш ама аз не друсам гюбеци по дис.и темата е за слави трифонов а не за чалгата
            А ти защо пък се засягаш? Такива върли противници на чалгата като тебе колко съм ги виждал.. и аз не обичам чалга но след 4-тото уиски почва да ми допада.. е гюбеци не друсам .. казах го за да разведря темата, ти пък взе че се обиди!

            А чалгата не я намесих аз, ти явно четеш между редовете:

            Първоначално публикуван от V93
            Чалгаджия с претенции, който имаше достатъчно добър бизнес усет за да опакова чалгата си с патриотична опаковка, за да я продава по-успешно.
            Не виждам защо трябва да се караме за глупости... по принцип избягвам да се намесвам в теми за щяло и нещяло ("на всяка манджа миродия") но днес нещо ми дойдоха в повече критиките на някой хора.. да ме извиняват многоуважаваните!

            Коментар


            • #21
              Re: Слави Трифонов

              Айде сега на одобрение пак.. то човек не може да си каже мнението.. стига с тая диктатура, много ви се моля..!

              Коментар


              • #22
                Re: Слави Трифонов

                Чалгаджия.
                Кво повече да коментираме.Нормален човек с чалга не се занимава.
                Върха на падението му , беше дуета с мангалката.Отврат.
                0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                Суперскан България www.decbg.com
                Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                Коментар


                • #23
                  Re: Слави Трифонов

                  Цитат:
                  Мнение на V93
                  Чалгаджия с претенции, който имаше достатъчно добър бизнес усет за да опакова чалгата си с патриотична опаковка, за да я продава по-успешно.
                  Нека си прави бизнеса, но да не претендира да бъде нещо като морален авторитет или съвестта на нацията!


                  Цитат:
                  Мнение на davc
                  Едно към едно се присъединявам към това относно бизнеса му! Относно здравословните му проблеми разбира се мога да изпитвам само съчувствие, както и към всеки друг!
                  На същото мнение съм.

                  Коментар


                  • #24
                    Re: Слави Трифонов

                    +1
                    Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
                    имат право да гласуват на избори.

                    Коментар


                    • #25
                      Re: Слави Трифонов

                      Първоначално публикуван от DINI Преглед на мнение
                      Дай Боже на никой да несе случва подбно нещо, което се случва със Трифонов. Да невиждаш е най-страшното нещо на този свят. Както се казва това е все едно да си погребан жив...
                      Относно него, ние българите все се стараем да гледаме сламката в очите на другите и никога гредата в своите и точно в този момент всеки писал против него в тази тема е меко казано безсрамен поне за мен. Това е човек, на който съм ходил на всичките му турнета. Аз лично никога несъм му бил върл фен, но признавам, че в Българиа просто по голям в шоу бизнеся няма. Всеки от нас можеше да научи нещо от интервюто, което даде той и попринцип от изявите му като човек. Той никога неказва АЗ той цени екипа си и признава всичките му качества както и винаги е готов да застане зад всеки един. Това е най-достойното качество, което несъм виждал в нито един ШЕФ в момента...
                      Пожелавам всеки му да има неговата слава и да направи нещото, с което може да привлече масите от хора, който съм виждал да ги привлича той! Възхищение получава и от факта, че то изпя песни, който хората незнаеха или просто бяха забравили, песни, който всеки достоен Българин е хубаво да е чул и да ги знае, а аз съм виждал с очите си как един стадион хора ги пееха с него и ги знаеха наизуст.
                      Пожелавам му сърдечно да се оправи и да бъде щаслив, защото той го заслужава десетки пъти повече от тези чичко паричковци, който окрадоха държавата, и който неса влизали в един детски приют и неса похарчили една жалта пара за някой в беда. ЕВАЛА
                      4ао
                      Dini, извинявай, но не съм съгласна с теб. Момчетата наистина започнаха велико - патриотично, с разум, ентусиазъм и много висок дух и смелост, но впоследствие шоуто се изроди. Вече 2 години не го гледам по причини, че простотията в него стана твърде мнооого по моите стандарти. А това с българската пропаганда си е чист популизъм. Слави просто умело усеща откъде духа вятъра и как да свири на тънка струна на душата на смачкания и обезверен средностатистически българин. Ако се вгледаш по-внимателно, обаче, ще видиш, че действията му са много често поръчкови от една и или друга политическа сила. Освен това Слави твърде често казва "АЗ" и ако обърнеш внимание на оркестъра, ще забележиш, че са станали на сенки - придатък на един "велик" шоумен. Отделен е въпросът, че той не знае как да се държи и често се излага пред гостите си (особено чуждестранните), излагайки по този начин и България, щото се води на най-актуалния водещ на живо шоу у нас.
                      Тъй като съм привърженик на цялостната медицина, ще добавя, че причините за всяко заболяване се крият в самия човек.
                      И още нещо - пожелавам от сърце на Слави на "прогледне" и да се излекува напълно!
                      НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                      Omnia vincit amor !

                      Коментар


                      • #26
                        Re: Слави Трифонов

                        Първоначално публикуван от fenek Преглед на мнение
                        Ето това се казва мнение от трезвомислещ човек, което напълно подкрепям. На останалите злобари, то живота им го връща!
                        П.С. Плюете плюете "чалгите".. ама по дискотеките друсате гюбека.. !
                        fenek, най-и-единствения път, когато съм танцувала на чалга беше след един маскен бал, когато ,продължавайки със силно приповдигнато настроение в една дискотека, се завихрихме в салса и на третото парче забеляхах, че нещо с музиката не беше наред... Веднага се изместихме в съседната зала и продължихме със салсата, макар че там се свиреше рап или нещо такова, ама на кой му пука!

                        Айде да не се обиждаме взаимно щото тук сме за полезно+приятно и да не разваляме форума...
                        НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                        Omnia vincit amor !

                        Коментар


                        • #27
                          Re: Слави Трифонов

                          Оправихме чалгата и Слави Трифонов/каквато е темата/,ако искате да отворим тема Христо Стоичков и футбола.
                          B+

                          Коментар


                          • #28
                            Re: Слави Трифонов

                            Първоначално публикуван от fenek Преглед на мнение
                            П.С. Плюете плюете "чалгите".. ама по дискотеките друсате гюбека.. !
                            Много грешиш Не слушам чалга и мразя циганията много-ако ти слушаш чалга и си неин привърженик е друг въпрос вече

                            Коментар


                            • #29
                              Re: Слави Трифонов

                              Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
                              Много грешиш Не слушам чалга и мразя циганията много-ако ти слушаш чалга и си неин привърженик е друг въпрос вече
                              Абе ти как си се залепил към мен, като гербова марка! Ще слушам каквото ми е кеф, и въобще не ми дреме за хорското мнение. Ако искате ми треснете и още 50 червени картона, все ми е тая.. утре сутрин ще изляза от вкъщи и пак ще съм си аз и ще знам кой съм, а не някой виртуален офроудаджия...

                              ПОЗДРАВИ!

                              Коментар


                              • #30
                                Re: Слави Трифонов

                                Бе и аз не мога да понасям чалгата и опитите му да пее, нито пък изцепките като водещ.
                                Постоянно го спрягат като диктатор и упражняващ тормоз над персонала си. Щом всички го твърдят, сигурно е така...

                                ОБАЧЕ, не може да се отрече, че дава пари за благотворителност. И то не малко. А колко от БГ бизнесмените го правят? Сред вас има бизнесмени, колко от вас помагат някъде?

                                А, че освен поръчковите въпроси, които повдига, ще отречете ли, че засяга и проблеми, по които никои не иска да помогне или държавните институции са се скатали? След намесата му, както става и в други предавания, като например "Господари на ефира", изведнъж се намира кой да оправи нещата.

                                Така че, освен лошото за него, аз мога да кажа и добро. Нищо не е само черно или само бяло!
                                Последно редактирано от Tiger; 23-04-07, 00:22.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X