Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Слави Трифонов

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Re: Слави Трифонов

    Точно това исках да кажа... Сигурно са много, ама много повече от колкото и самите вие истъквате неговите недъзи, като човек, водещ и певец и шоумен, но неможе ли поне веднъж да погледнем положителните неща на един човек и да ги истъкнем. Той и Васил Кунчев е убил дете, но това съвсем незначи, че е убиец... Добре че хората неса били озверени като нас, защото това щеше да е първото нещо, което щяхме да прочитаме за него в историите...
    Незнам за сенките в оркестъра му ама ми стана смешно. Някой тук има ли представа как се става известен музикант. Колко труд е необходим да свириш както свират музикантите от кукубент. Един истински музикат почти никога няма детство подложен е на много лишения... Та ако ти си положил толкова усилиа в живота си и си толкова добър дали ще стойш при някой като сянка...
    Нека всеки от нас може "да свири на тънката струна на душата на смачкания и обезверен средностатистически българин" и да прави "чист популизъм" като помага на хора в беда. Колко от вас могат да се похвалят, че са помогнали на някое сираче, защото да помогнеш на някого такъв не е само да можеш да му дадеш пари достатъчно е да му убърнеш внимание и да му покажеш, че всеки човек може да бъде обичан, да му дариш искрицата надежда за по-добър живот. Ето това са полужителните неща, който в 99% от нас "истинските българи" липсват и за съжаление невиждам промяна...
    Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

    Коментар


    • #32
      Re: Слави Трифонов

      Първоначално публикуван от Tiger Преглед на мнение
      Бе и аз не мога да понасям чалгата и опитите му да пее, нито пък изцепките като водещ.
      Постоянно го спрягат като диктатор и упражняващ тормоз над персонала си. Щом всички го твърдят, сигурно е така...

      ОБАЧЕ, не може да се отрече, че дава пари за благотворителност. И то не малко. А колко от БГ бизнесмените го правят? Сред вас има бизнесмени, колко от вас помагат някъде?

      А, че освен поръчковите въпроси, които повдига, ще отречете ли, че засяга и проблеми, по които никои не иска да помогне или държавните институции са се скатали? След намесата му, както става и в други предавания, като например "Господари на ефира", изведнъж се намира кой да оправи нещата.

      Така че, освен лошото за него, аз мога да кажа и добро. Нищо не е само черно или само бяло!
      Подкрепям на 99% това мнение! Искам да кажа и една поговорка : " На сила на човек може да му се вземе ,ама не може да му се даде!" , а той Слави Трифонов дава ,пък кой ще вземе...
      По отношение на чалгата - никога не съм харесвал никаква чалга, и ако трябва да избирам между сръбска, гръцка или българска чалга, просто избирам да си тръгна от заведението! В случая обаче мисля че чалгата е по скоро средство, с което да се стигне до закърнялата душица на българина (щото все пак 90% от българите слушат чалга нали, даже и във дискотеките, което пък е пълен абсурд). Т.е. според мене С. Трифонов си е патриот от всякъде и използва чалгата като инструмент за да внуши определени чувства и идеи на хората, а това че печели ,освен симпатии ,и доста пари ,мисля че няма нищо лошо в това. По- добре да печели пари създавайки национално самочувствие у масите, отколкото убивайки националното самочувствие както някой други видни наши съвременници! Между другото това че за Трифонов чалгата е само инструмент се доказва от факта че той е много посредствен изпълнител ( това се признава и от най върлите чалгаджии) ,така че едвали някой ходи на представленията му за да се наслаждава на певческите му умения. В заключение към тези , които по стар български обичай сочат всяка стърчаща над масите глава с укор и неприязън, ами че посочете поне една наша, съвременна публична личност, която да е по-достойна за уважение де! Общо взето единствения аргумент, който извадихте срещу този Човек е това че от време на време се изявява в музикален стил, който на нас не ни допада! А това че бил диктатор са пълни глупости, хората му са доста лоялни към него, а и той самия често става обект на шеги от страна на подчинените му, на тези които пожелаят дава и поле за самостоятелни изяви, а това са все неща разминаващи се с понятието диктатура.
      В крайна сметка Слави нито ми е брат нито ми е сват (даже не ми е и адаш) че да го защитавам чак толкова! Просто ме дразни негативизма на сънародниците ми, който те не пропускат да изразят при всеки сгоден случай!
      "Do not correct a fool, for he will hate you;
      Correct a wise man, for he will appreciate you."

      Коментар


      • #33
        Re: Слави Трифонов

        Първоначално публикуван от DINI Преглед на мнение
        Точно това исках да кажа... Сигурно са много, ама много повече от колкото и самите вие истъквате неговите недъзи, като човек, водещ и певец и шоумен, но неможе ли поне веднъж да погледнем положителните неща на един човек и да ги истъкнем. Той и Васил Кунчев е убил дете, но това съвсем незначи, че е убиец... Добре че хората неса били озверени като нас, защото това щеше да е първото нещо, което щяхме да прочитаме за него в историите...
        Незнам за сенките в оркестъра му ама ми стана смешно. Някой тук има ли представа как се става известен музикант. Колко труд е необходим да свириш както свират музикантите от кукубент. Един истински музикат почти никога няма детство подложен е на много лишения... Та ако ти си положил толкова усилиа в живота си и си толкова добър дали ще стойш при някой като сянка...
        Нека всеки от нас може "да свири на тънката струна на душата на смачкания и обезверен средностатистически българин" и да прави "чист популизъм" като помага на хора в беда. Колко от вас могат да се похвалят, че са помогнали на някое сираче, защото да помогнеш на някого такъв не е само да можеш да му дадеш пари достатъчно е да му убърнеш внимание и да му покажеш, че всеки човек може да бъде обичан, да му дариш искрицата надежда за по-добър живот. Ето това са полужителните неща, който в 99% от нас "истинските българи" липсват и за съжаление невиждам промяна...
        С голяма част от казаното от DINI съм съгласен!
        Нито съм привърженик на Слави нито съм негов противник. За всеки човек има място на тоя свят. Аз не съм човека, който ще го възхвали или ще го упрекне, поради простата причина, че не го познавам. Ако някой си мисли, че от екрана го е опознал жестоко се лъже. Това на екрана е БИЗНЕС, там той е такъв какъвто го изисква бизнеса, за да има просперитет. В живота какъв е като човек нямам представа, сигурно няма и да добия, а и най-важното нямам желание. Чул съм от много хора, че много помагал на хора в беда, също съм чул, че бил голям чешит, тежкар и нямал уважение на останалите хора - приказки всякакви, не ме вълнуват, проблема си е негов с това какъв е. Ако е направил добро - евала! Ако е сътворил лошо да си понесе последствията.
        Щях да забравя - гледам негови предавания когато има интересни гости и когато ги случа разбирасе.

        Ще си позволя да направя обаче една вметка за музиката, макар че темата е за друго.
        Не ми харесва отношението към музиката и песните (не само неговите)!
        Чалга - що е то чалга? Някой може ли да даде точна дефиниция на произношението "чалга"? Това някакъв стил в музиката ли е или категоризира появилите се "изцепките" във всеки един от стиловете? Наистина незнам, не ми се смейте. Ако някой може с ЕДНА приказка достоверно да ми обясни ще му бъда особено задължен.
        Аз лично съм се убедил, че във всеки един стил има и плява, и хубави песни и музика.
        Какво слушам ли?! Слушам всякаква музика, абсолютно, без изключение. Танцувам на всякаква музика, без изключение. Но любимата ми е българската народна музика - родопски и македонски песни най-вече. ХорАта ме зареждат с енергия вместо да ме изморяват. За гайда пък да не говоря, чуя ли я разтрепервам се и настръхвам целия. Но също един от любимите ми албуми е "Kings of metal" на Manowar - http://bg.wikipedia.org/wiki/Manowar Между тези два стила каквото се събира като музика (според мен почти всичко) го слушам. И във всяка една намирам по нещо хубаво и красиво за душата! Може би затова незнам хората какво разбират под чалга!

        На Слави, както и на всеки друг, желая най-безценното - здраве!
        След здравето - кой както смогне!

        Коментар


        • #34
          Re: Слави Трифонов

          Първоначално публикуван от DINI Преглед на мнение
          Точно това исках да кажа... Сигурно са много, ама много повече от колкото и самите вие истъквате неговите недъзи, като човек, водещ и певец и шоумен, но неможе ли поне веднъж да погледнем положителните неща на един човек и да ги истъкнем. Той и Васил Кунчев е убил дете, но това съвсем незначи, че е убиец... Добре че хората неса били озверени като нас, защото това щеше да е първото нещо, което щяхме да прочитаме за него в историите...
          Незнам за сенките в оркестъра му ама ми стана смешно. Някой тук има ли представа как се става известен музикант. Колко труд е необходим да свириш както свират музикантите от кукубент. Един истински музикат почти никога няма детство подложен е на много лишения... Та ако ти си положил толкова усилиа в живота си и си толкова добър дали ще стойш при някой като сянка...
          Нека всеки от нас може "да свири на тънката струна на душата на смачкания и обезверен средностатистически българин" и да прави "чист популизъм" като помага на хора в беда. Колко от вас могат да се похвалят, че са помогнали на някое сираче, защото да помогнеш на някого такъв не е само да можеш да му дадеш пари достатъчно е да му убърнеш внимание и да му покажеш, че всеки човек може да бъде обичан, да му дариш искрицата надежда за по-добър живот. Ето това са полужителните неща, който в 99% от нас "истинските българи" липсват и за съжаление невиждам промяна...

          +1
          Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
          LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
          Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

          Коментар


          • #35
            Re: Слави Трифонов

            Циничен Чалгаджия (душевно най- вече) със съмнителен морал и още по-съмнителен патриотизъм.
            Болеста си е нещастие за което му съчувствам , както и на всеки със здравословни проблеми.
            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
            0899187766

            Коментар


            • #36
              Re: Слави Трифонов

              Моето мнение съвпада доста с тези на DINI i sl.daskalov.
              Мисля че дори и тези които не го харесват Слави му желаят все пак да се оправи.
              Всеки човек си има своите добри и лоши страни.Няма да кажа нали сме българи еди-кво си...но наистина се изтъкват повече отрицателните качества и постъпки на човек от положителните.Изтъква се много повече колко чалга песни е изпял и какви пари и направил,вместо на колко деца от домове и т.н. е помогнал.Само да напомня че освен чалга има и не малко изпяти народни песни...може още много неща да се изпишат ама съм дотука...Желая му здраве на човека
              Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
              A2 (+)

              Коментар


              • #37
                Re: Слави Трифонов

                Не мисля, че намесването на чалгата беше уместно в тази тема. Също така не мисля, че пеенето на чалга следва да е повод за критика - това си е бизнес. Виж за пеенето на вулгарни песни - друга тема.

                Отдавна не гледам предаването му, т.к. за мен се изчерпи, но го уважавам за голяма част от изразените позиции и за много от действията му. Със също толкова голяма част от действията му не съм съгласен.

                Както на всеки друг, който има здравословни проблеми - бързо оздравяване.

                На всички вас - да не ви се случва.

                П.П.: Безмислено е да се стига до конфронтации във форума на тема чалга, моя е по-голям, моя по-ръбат и т.н. Тези които слушат чалга ще си я слушат и занапред и сигурно няма да минат на Павароти. Тези, които слушат Висоцки (и пускат текстовете му във форума) едва ли ще преминат към Азис също.

                Коментар


                • #38
                  Re: Слави Трифонов

                  Мисля, че чухме достатъчно мнения по въпроса! Благодаря на всички за което! Но смятам, че темата си изчерпа и хората все на чалга ги избива /за което си има друга тема/, за това предлагам Модераторите да заключат темата!
                  Поздрави.
                  Vitara 1.6 8V; +/-80hps; Kobra NT-235/75 R15; FJ 48"

                  Коментар


                  • #39
                    Re: Слави Трифонов

                    все пак в началото на темата беше поставен и въпроса "какво мислите за слави като човек, като мъж"
                    така, че надли някой е излезнал извън темата

                    надали има трезвомислещ, човек който да злорадства заради задравословното състояниена г-н трифонов

                    но аз не съм съгласен, че той е радетел за доброто на България
                    лично мое мнение, е че един човек, който има такъв рейтинг, общественно положение и доста направени пари, би следвало да
                    защити позициите които изразява отдавайки се и на политиката
                    докато трифонов само се заиграва с обществото, за което си има и
                    думата популизъм
                    LR RR Classic VM2.5

                    Коментар


                    • #40
                      Re: Слави Трифонов

                      Първоначално публикуван от fenek Преглед на мнение
                      А ти защо пък се засягаш? ...............
                      A бе колега , нещп много ти се засягат хората
                      Първоначално публикуван от fenek Преглед на мнение
                      ............... по принцип избягвам да се намесвам в теми за щяло и нещяло ("на всяка манджа миродия") но днес нещо ми дойдоха в повече критиките на някой хора.. да ме извиняват многоуважаваните!
                      Че то не останаха ,,многоуважавани'' от теб !
                      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                      0899187766

                      Коментар


                      • #41
                        Re: Слави Трифонов

                        Първоначално публикуван от DINI Преглед на мнение
                        Незнам за сенките в оркестъра му ама ми стана смешно. Някой тук има ли представа как се става известен музикант. Колко труд е необходим да свириш както свират музикантите от кукубент. Един истински музикат почти никога няма детство подложен е на много лишения... Та ако ти си положил толкова усилиа в живота си и си толкова добър дали ще стойш при някой като сянка...
                        Dini, нямам предвид, че хората са изтощени от работа, а че вече не се изявяват като личности със свое мнение. Всички са подчинени на една централна фигура. От това шоуто само загуби от колорита си

                        Първоначално публикуван от DINI Преглед на мнение
                        Нека всеки от нас може "да свири на тънката струна на душата на смачкания и обезверен средностатистически българин" и да прави "чист популизъм" като помага на хора в беда. Колко от вас могат да се похвалят, че са помогнали на някое сираче, защото да помогнеш на някого такъв не е само да можеш да му дадеш пари достатъчно е да му убърнеш внимание и да му покажеш, че всеки човек може да бъде обичан, да му дариш искрицата надежда за по-добър живот. Ето това са полужителните неща, който в 99% от нас "истинските българи" липсват и за съжаление невиждам промяна...
                        За съжаление не се отказвам от думите си за популизъм. Сирачетата са онеправдани членове на обществото ни. Но да помагаш само на тази социална прослойка не е единственият начин да бъдеш човек и да бъдеш полезен. С тези деца се спекулира непрекъснато, не знам защо хората продължават да се връзват на тези популистки маневри!
                        Наистина критериите ми са високи, но не е лесно да си лице на нация - тогава изискванията по подразбиране стават много големи. А "Шоуто на Слави" като качество е на светлинни години зад предаването "Ку-ку", с което започнаха

                        Вярно форума взе да го избива на жълт вестник...Може би просто имаме нужда да сверим мненията и критериите си, защото рядко се виждаме и нямаме друга форма на общуване.
                        НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                        Omnia vincit amor !

                        Коментар


                        • #42
                          Re: Слави Трифонов

                          Само да ми докарат жипката, с колко народ ще се видя и запозная...
                          Vitara 1.6 8V; +/-80hps; Kobra NT-235/75 R15; FJ 48"

                          Коментар


                          • #43
                            Re: Слави Трифонов

                            Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
                            С тези деца се спекулира непрекъснато, не знам защо хората продължават да се връзват на тези популистки маневри!
                            Не ми пука дали е спекулация, щом се прави добро за малките! Нека има повече такива спекулации, та поне малко да им се оправи живота!

                            Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
                            А "Шоуто на Слави" като качество е на светлинни години зад предаването "Ку-ку", с което започнаха
                            Дали е по-добро? Особено онова предаване, в което казаха, че има ядрена заплаха и хората хукнаха към убежищата... Едва не ги осъдиха тогава. Предпочитам по-лошото предаване сега, когато не си позволяват такива "шеги".

                            Коментар


                            • #44
                              Re: Слави Трифонов

                              Първоначално публикуван от Tiger Преглед на мнение
                              Не ми пука дали е спекулация, щом се прави добро за малките! Нека има повече такива спекулации, та поне малко да им се оправи живота!



                              Дали е по-добро? Особено онова предаване, в което казаха, че има ядрена заплаха и хората хукнаха към убежищата... Едва не ги осъдиха тогава. Предпочитам по-лошото предаване сега, когато не си позволяват такива "шеги".

                              Tiger, спекулация е: и още как! реално погледнато аз издържам сериозно количество такива деца /чрез данъците, които плащам/ при това 90% от тях изобщо не са сираци, имат си по двама родители, които са ми ги "натеплезили" без да ме питат. "Два кашона дъвки и близалки", но връчени пред камерите на ам,найсе TV-та, са си цинична гротеска.
                              А "Ку-Ку", ех-хх, това е направо епопея!!!
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • #45
                                Re: Слави Трифонов

                                Данъците, които плащаме почти не ходят за социална дейност, а потъват здраво къде ли не... Знаеш ли, че всеки месец в комисионни за банки от прехвърляне на пари между НОИ и Здравната каса заминават по около 2 000 000 лв.?! Колко полезни можеха да са тези пари...

                                А за благотворителната дейност - не се е изразявала само с "Два кашона дъвки и близалки". Освен това, мисля че поне половината е правена без медийно представяне. Но може и да не е така - не гледам много телевизия, нито чета вестници.

                                Иначе си прав за това, че голяма част от децата в домовете си имат родители и са дадени там само за отглеждане. И така не могат да бъдат осиновявани. Да не говорим, че повечето са от ромски произход.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X