Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За пушачи или непушачи какво мислите.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За пушачи или непушачи какво мислите.

    Хм, аз така, като бивш пушач от 8 години вече, дали ще ми е възможно да задам един въпрос под формата на запитване? Ама първо да поясня нещо. След като спрях да пуша (ако някой се интересува как мога да споделя опит), пушачите почнаха да ми миришат - неприятно. И взех та си помислих, как ли съм вонял на жена ми докато съм пушил, а на децата, ами на любовницата? Та въпросът ми е следния:

    Не пуша, но похапвам боб, смилянски с кисело зеле и чесън, здравословно е обаче и газоотделящо. Е не е канцерогенно, нито миризмата се пропива в дрехите с дни. Как ли ще реагира един пушач, с който споделяме едно помещение 3-4 или 8 часа?

    Коментар


    • От: За пушачи или непушачи какво мислите.

      Първоначално публикуван от GN2355 Преглед на мнение
      Хм, аз така, като бивш пушач от 8 години вече, дали ще ми е възможно да задам един въпрос под формата на запитване? Ама първо да поясня нещо. След като спрях да пуша (ако някой се интересува как мога да споделя опит), пушачите почнаха да ми миришат - неприятно. И взех та си помислих, как ли съм вонял на жена ми докато съм пушил, а на децата, ами на любовницата? Та въпросът ми е следния:

      Не пуша, но похапвам боб, смилянски с кисело зеле и чесън, здравословно е обаче и газоотделящо. Е не е канцерогенно, нито миризмата се пропива в дрехите с дни. Как ли ще реагира един пушач, с който споделяме едно помещение 3-4 или 8 часа?
      Ако знае предварително че пърдиш...Какъв е проблема?На кино ходиш да гледаш филми,на сладкарница да ядеш пасти...Защо да няма кръчми,в които да се пуши?Ей тая странна логика не я разбирам...Не че ви пречи,дразни ви че някъде някой прави нещо което не ви харесва...Какво ви пука господа НЕПУШАЧИ,че на някой някъде му е разрешено да си пуши?Завист ли е това?Ама не се хабете де...пак ще се пуши някъде,колкото и да ви е неприятно.Пак казвам,темата,разделението и озлоблението са излишни.Наздраве!
      Виден столичен ихтиолог

      Коментар


      • От: За пушачи или непушачи какво мислите.

        Първоначално публикуван от GN2355 Преглед на мнение
        Не пуша, но похапвам боб, смилянски с кисело зеле и чесън, здравословно е обаче и газоотделящо. Е не е канцерогенно, нито миризмата се пропива в дрехите с дни. Как ли ще реагира един пушач, с който споделяме едно помещение 3-4 или 8 часа?
        Е що реши че всие пушачи не пърдят? Да не се окаже че ти ще си тоя, дето да избяга пръв.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: За пушачи или непушачи какво мислите.

          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
          ?На кино ходиш да гледаш филми,на сладкарница да ядеш пасти...Защо да няма кръчми,в които да се пуши?Ей тая странна логика не я разбирам...

          Не съм виждал кръчми в които да не се пуши!!!!!!!
          Последно редактирано от Тихомир; 22-01-11, 18:22. Причина: опр. на цитат

          Коментар


          • От: За пушачи или непушачи какво мислите.

            Първоначално публикуван от stiv0702 Преглед на мнение
            Не съм виждал кръчми в които да не се пуши!!!!!!!
            Не бойте се деца. Ще видите. Ще видите и гори в който не може да се влиза, кръчми в които не се пие, жени които не са женски, чужди тротоари които вие требе да чистите, градове в които не пускат с автомобили, сини,розови и лилави зони, 5 килограмови камби и пипери, донозаври, педераси, крокодили и деца роботи (включително нашите собствени ). Само имайте малко търпение. Всичко ще видите.
            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

            Коментар


            • От: За пушачи или непушачи какво мислите.

              Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
              ...Пак казвам,темата,разделението и озлоблението са излишни.Наздраве!
              Нидьейтьи рьвьа господа пушачи! Къде съм обелил дума срещу вас? Споделих мисли и си зададох въпроса, какво би било отношението ви ако ви пърдя по 8 часа под носа?

              Относно пушенето, аз съм с 2 ръце за! За непушачите тук е толкова изгодно да се пуши много, че се примирявам ако във влака някой ми лъха на тутун ;-)

              Коментар


              • От: За пушачи или непушачи какво мислите.

                Първоначално публикуван от GN2355 Преглед на мнение
                какво би било отношението ви ако ви пърдя по 8 часа под носа
                Това все още не е забранено,нали?Значи може.
                Пушачите ще пушат навън,останалите ще пърдят,уригват,мляскат,псуват.Супер!

                Лицемерието е,че на управниците изобщо не им пука за нашето здраве.
                Животът е толкова прекрасен!JEEP Grand Cherokee 5,2

                Коментар


                • От: За пушачи или непушачи какво мислите.

                  Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                  Не бойте се деца. Ще видите. Ще видите и гори в който не може да се влиза, кръчми в които не се пие, жени които не са женски, чужди тротоари които вие требе да чистите, градове в които не пускат с автомобили, сини,розови и лилави зони, 5 килограмови камби и пипери, донозаври, педераси, крокодили и деца роботи (включително нашите собствени ). Само имайте малко търпение. Всичко ще видите.
                  Напълно вярно....за съжаление. И ще стане скоро.
                  Последно редактирано от Тихомир; 22-01-11, 18:27.

                  Коментар


                  • От: За пушачи или непушачи какво мислите.

                    Това съм го писал и преди в други теми, но ще се повторя. Непушач съм принципно, макар и от време на време на паля лула или пура (средно по-рядко от веднъж седмично). Има заведения, в които наистина е нетърпимо от цигарен дим, дори на заклети пушачи им пречи. Има обаче и други, в които винаги се е пушило, но никога не съм усещал да ми пречи. Разликата е само във височината на таваните и вентилацията... Пълната забрана е и пълна глупости. Може да се въведе норма за минимална височина на тавана за заведение, в което е разрешено да се пуши. Могат и да се замерват концентрациите на различни вещества във въздуха, съответно да се въведат изисквания за вентилацията. Който не ги изпълнява, става изцяло за непушачи. Останалите могат да избират. Просто и ефективно, всички ще са доволни, предвид факта, че дори на пушачите не им е комфортно в силно задимени помещения. Е, да. По-скъпото помещение и по-скъпата вентилация, както и ограничената конкуренция, биха се отразили леко на цените... на пък ето един сравнително приемлив стимул за намаляване на цигарите.
                    Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                    Коментар


                    • От: За пушачи или непушачи какво мислите.

                      Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
                      Много обичам някой да ми говори с менторски тон и да ми казва коя е истината..
                      Даже се разплаках за изтровените невинни хорица.
                      Колега, разбрахме ти отдавна мнението и отношението.
                      Постовете ти преливат от пусто в празно.
                      Всеки има право да си мисли каквото иска.
                      Има закон, ще го спазвам.
                      Относно заведенията - вчера собственика на едно от най-посещаваните доскоро кафенета в Балчик сподели, че ще го затваря. Щото е над 50м2 и язък, дето се набута с вентилациите, и не му се набутва пак да прегражда. Оборот 40 лв. 1000лв. наем.
                      Интресно, дотук пушачите са много по-толеранти в мненията си от непушачите...
                      Относно здравето - докато живеех в София първо пуших, после 10 години ги спрях. При тестовете при пулмолозите дробовете ми бяха на 80% от нормата, грубо казано. От 10 години пак пуша, онзи ден при правиха изледването - 120% спрямо нормата. Ама и живея на чист въздух и съм постоянно в гората.
                      Както казваше един познат "един пакет цигари в гората се равняват на половин час бягане за здраве в Борисовата градина"


                      Оди го кАжи това на Дянков! И изобщо на Заговорниците на Световният Фиск.
                      Ако не се раздухва тази истерия, как ще се прокара пет кинта за кутия цигари (с тенденция това един ден да ни се струва евтино). Как ще се провежда рекета с постоянните преустройства, разстройства, спагети от вентилатородуси и пр кипеж свързан с едни парични потоци, като на всяко кранче и отпред, и отзад, седи по един бирник и функционира...
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X