Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЛАМПЕРИЯ В КРУИЗНО КОРАБЧЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: ЛАМПЕРИЯ В КРУИЗНО КОРАБЧЕ

    Първоначално публикуван от IVO 68 Преглед на мнение
    Първо за "нивелира".
    Ако използваш нивелир, може да се получи много страшна история накрая! По време на работа кораба още не е оборудван и заема определено положение спрямо повърхността на водата./крен и диферент/. След оборудване и пълно бункероване положението ще е друго и ще се окаже, че правите линии определени от нивелира вече не са прави а наклонени и става много "красиво".
    За пример само ще дам "специалистите" на една фирма за РVС дограма. Сменяха някои врати с нови и не се вслушаха в съвета за нивелира, ама после правиха нови рамки и нов монтаж.

    Относно "зачертаното" - това е някакво помещение или склад, има и врата зададена./или баня, ако е това на рисунката под четежа/
    Всички цистерни на борда се обозначават с правоъгълник или квадрат с диагонални линии.

    Така най-просто мога да поясня информацията!

    Иво,на чертежа има общо пет правоъгълника с диагонални линии.Не са ли много за да са цистерни?Има два в стая 3 ,един в стая 2 и два-в кърмовата стая.Аз ги определям като гардероби и шкафчета...

    Коментар


    • #47
      До: ЛАМПЕРИЯ В КРУИЗНО КОРАБЧЕ

      Първоначално публикуван от Мещера Преглед на мнение
      Иво,на чертежа има общо пет правоъгълника с диагонални линии.Не са ли много за да са цистерни?Има два в стая 3 ,един в стая 2 и два-в кърмовата стая.Аз ги определям като гардероби и шкафчета...
      В корабостроенето на чертежите така се отбелязват цистерни!
      Не са много. Може да бъдат със следното предназначение:
      - горивна;
      - шламова;
      - за питейна вода;
      - фекална;
      - за отработени ГСМ.
      Цистерни всякакви! А някои са в повече от една в зависимост от конкретния случай.
      Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
      VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

      Коментар


      • #48
        До: ЛАМПЕРИЯ В КРУИЗНО КОРАБЧЕ

        Мда,това което съм качил,е новият план,проект.Чакам да ми пратят стария,тоест това което е в момента кораба и тогава ще се изясни и тоя проблем.
        Ама най-ясно ще стане на място.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X