Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акумулаторни електроинструменти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Акумулаторни електроинструменти

    Като за син Bosch цената не е лоша, ама като им гледам цените на другите машини със същата батерия, които не са на промоция....

    Имай предвид че като взимаш батерийна машина от дадена серия се почти се самозадължаваш после да купуваш от същата серия и машини и батерии.

    А конкретния:
    1. Е четков
    2. Е 1.7J

    Ако е за сериозна работа търси Makita, DeWalt или от сорта.

    Ако гониш цена спрямо възможности за чат-пат работа - безчетков Einhell Herocco 2,2J е 299лв без батерия. Със същата комплектация е около 600лв. Имам по-малкия му четков събрат, който макар и по-слаб по дефиниция (1.2J), и значително по-евтин), смея да кажа че съм доволен след 5 дни и 200 дупки 10-ка в бетон.

    Купих го защото и миналото лято по това време се скъса да вали и докато разпъваме и сгъваме кабели при всеки 10 капки дъжд не оставаше време за работа. На третия час ми избиха чавиите и отпраших с мръсна газ към най-близкия магазин.

    Утре след 17:30 съм на село. Ако ти се разхожда (Драгичево), ще видиш безчетков гайковерт, безчетков ъглошлайф, безчетков ударен винтоверт/бормашина, и въпросния четков перфоратор. Не съм пипал кабелна машина от месеци.
    Последно редактирано от sparkybg; 03-06-19, 19:56.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Акумулаторни електроинструменти

      Сериозна работа няма да види. Налага ми се по някой път да пробия 10-20 дупки за скобите за тръбите. А не искам на ток,защото се завирам по разни шахти пълни с вода, а последния път успях да хвана падащия контакт на удължителя на сантиметри от водата. Та задължително трябва да взема нещо на батерия. И нали да сме у джаза,да е нещо марково,щото било по-добро!Хич не ми се дават дебели пари,ама ако Енхела ще ми върши работа-що да не го взема него! А за утре-колко му е да се разходя.
      088пет722пет99
      http://www.hydropompi.com/

      Коментар


      • От: Акумулаторни електроинструменти

        Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
        Сериозна работа няма да види. Налага ми се по някой път да пробия 10-20 дупки за скобите за тръбите. А не искам на ток,защото се завирам по разни шахти пълни с вода, а последния път успях да хвана падащия контакт на удължителя на сантиметри от водата. Та задължително трябва да взема нещо на батерия. И нали да сме у джаза,да е нещо марково,щото било по-добро!Хич не ми се дават дебели пари,ама ако Енхела ще ми върши работа-що да не го взема него! А за утре-колко му е да се разходя.
        Работил съм със такъв Бош,добре е.

        Понеже съм ,а и работя със макита и девалт,не ти препоръчвам Бош.Смятам че ще допуснеш голяма грешка ,не че са лоши,но са безбожно скъпи а не са по добри техните инструменти.

        Единственото Ноу хау което виждам е безжичното зареждане при бош.


        п.п Имам по мощния вариант на бош,2.5 джаула или 2.6 беше

        Както ти каза Спарки,имаш ли батерии и зарядни,нататък е лесно.Бодитата не са скъпи.
        Та вържиш ли се с Бош,имаш право само да плащаш !

        Макита и девалт дават много повече за по малко пари.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Акумулаторни електроинструменти

          Аз не знам дали един ударен винтоверт няма да ми върши работа. Както казах, не ми се налага да правя стотици дупки днеска.От девалта в кои модели си заслужава да се угледам?
          088пет722пет99
          http://www.hydropompi.com/

          Коментар


          • От: Акумулаторни електроинструменти

            Винтоверт не. Трябва да си е перфоратор. Механиката няма нищо общо. Вимтоверта/бормашината си е за инцидентни неща от зор заман.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Акумулаторни електроинструменти

              Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
              Аз не знам дали един ударен винтоверт няма да ми върши работа. Както казах, не ми се налага да правя стотици дупки днеска.От девалта в кои модели си заслужава да се угледам?
              Забрави за винтоверт и отвори в бетон,тухла и т.н
              За девалт мога да кажа кой да не вземаш

              Девалт DCH 243 не вземай

              За макита 202 гарантирам,стига да ти е удобен,понеже тежи и е дълъг.

              Dewalt DCH 133 е добре

              12 мм. Пробиват всички,въпроса е колко на дълбочина.

              Важно е също арматура има ли,ако да ,удара да е минимум 2 джаула.

              При среща с арматура,тези около 1 джаула само хабят батерията.Тези около и над два джаула минават през арматурата.
              Последно редактирано от Roninn; 03-06-19, 22:41.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Акумулаторни електроинструменти

                Свикнеш ли без кабели..., кабелите са отживелица за мазохисти. Да живеят 18-те волта (или 20 както ни лъжат някои). Имам безчеткова Макита DHR242Z купена втора употрба за без пари като тази същата

                https://www.ebay.co.uk/itm/Makita-18...8AAOSwu95c9W0L

                Като дойде си викам, чакай да я разглобя да я посмажа малко, трудно и сложно и отворих кутията с механиката (доста сложна) и много съжалих, вътре беше като нова. Бързо я сглобих и от тук нататък не съм отварял никоя от Макитите които имам, няма смисъл. Къртенето за толкова лека машина е финно и прецизно заради мнгото удари в секунда но не като на голям и тежък къртач, разбира се. Пробиването обаче е върха. С лекота яде твърд бетон.

                https://m.youtube.com/watch?v=8ocMcy7FXgk

                Това видео е самата истина. 242 е по удобна от 202.
                Последно редактирано от disko04; 03-06-19, 22:47.
                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                Коментар


                • От: Акумулаторни електроинструменти

                  И аз поради същата причина избрах макита, машина външно пребита от работа поизносен колектор (няколко комплекта четки) механиката и в перфектна кондиция, няма никъде да е избутала греста и да работи на сухо, както повечето китайски. Единствените проблеми по маханиката, които съм срещал са от натрупване на прахоляк, просто почистваш, няма какво да смениш. Същевременно пък може да си поръчаш всяка една част от машината, включително винтчетата и табелките.
                  И при мен кабелните прашасват.
                  0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                  Коментар


                  • От: Акумулаторни електроинструменти

                    Всички наши макита са 202 и къртят и пробиват безкомпромисно.Ще вземам скоро още някакви макита.Колебая се за този новия безчетков 171 ,само хвалби от всякъде вкл.и от колеги,ама с този 1 джаула ме притеснява,от друга страна,ако има проблем,ще продължа с някой от старите.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Акумулаторни електроинструменти

                      Не знам какво се очаква от машинката , според мен си върши отлична работа . При мен се ползва за пробиване в тухла и бетон , монтаж на конструкции за картон. Върши си работата безпроблемно , лек и компактен е в общи линии съм доволен .

                      Коментар


                      • От: Акумулаторни електроинструменти

                        Надявам се,да съм си решил проблема-
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20190604_151126.jpg
Прегледи:1
Размер:520.4 КБ
ID:5814815
                        За същата сума,която бях приготвил за един перфоратор на БОШ,се снабдих с четири инструмента-перфоратор,шлайф,винтоверт и импакт! Дано да остана доволен!
                        088пет722пет99
                        http://www.hydropompi.com/

                        Коментар


                        • От: Акумулаторни електроинструменти

                          И няма да съжаляваш!!

                          Коментар


                          • От: Акумулаторни електроинструменти

                            Ейнхел ли е това
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Акумулаторни електроинструменти

                              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                              Ейнхел ли е това
                              Като гледам-да.Флекса е старият четков.Импакта е безчетвов,и аз си взех такъв,макар и да не знам за кво ми е .
                              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                              Коментар


                              • От: Акумулаторни електроинструменти

                                Импакта е ужасно полезна машина.
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X