Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

    Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
    И с тия 70/80лв ходи ли на митница? И какво ти взеха?
    Е позачакай малко. От китай нищо не ми е идвало за 2 дена. По-вероятно е да дойде в пощата. Зависи какво е писал китаеца на етикета, ама те обикновено пишат примерно 10 долара цена.

    Дребното от OLX дойде (LiitoKala lii-100. Ама е капризно откъм кабели. На портовете на монитора работи само с неговия си кабел, а на портовете на компютъра работи и с двата (другия е обикновен дебел двуметров бял USB2 кабел.

    Ще видим в колата как ще се справя. Ще сравнявам и с OPUS-а, като дойде. Довечера ще го видя и как се справя с адапторите на телефоните ми. На първо четене кефи - малко и простичко. Избираш си само тока на заряд. Точно като XTAR-а. Перфектно е като за в кола. Играе го и ПауърБанка - зарежда ми телефона. Като ми дойде USB анализатора ще меря и тоци.

    ПП: Зареди ми телефона до 100%, и то сравнително бързо. Значи поне тая му функция бива.
    Последно редактирано от sparkybg; 17-09-16, 11:28.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #47
      От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

      8
      Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
      Този сайт колега е фасттех - меката на вейпърите - щот има голямо разнообразие и избор.
      Но нито са толкова бързи, нито цените са им толкоз добри......
      Гиърите са за предпочитане.
      Ето ти доказателство:
      http://www.gearbest.com/batteries/pp_241350.html
      Успех!
      Купих vtc5 наSony, чакам резултата! Тия пичове на нова регистрация дават по 2лв. Толкова ми струваше шипинг застраховката.

      Между другото, батерии за фенери с голям капацитет има много и на много добра цена.
      Последно редактирано от disko04; 17-09-16, 16:50.
      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

      Коментар


      • #48
        От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

        Да, така е.
        Но за фенер голям изходящ ток ти не требе......
        Добрите батерии са скъпи именно заради тоз си показател.....
        За тез дет си наръчал той е 20А....
        Те за това полимерките са по тачени, щот там се говори за 40, 50 и вече 60С....
        Поздрави!
        VITARA, SAMURAI
        FIAT PANDA 4x4 CABRIO
        RENAULT ESPACE QUADRA
        ...и едно сивикче за града...

        Коментар


        • #49
          От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

          Това имах предвид, че батерии с голям капацитет и с по малко токове (не ставащи за моя случай) ставащи за фенер има на добри цени
          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

          Коментар


          • #50
            От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Е позачакай малко. От китай нищо не ми е идвало за 2 дена. По-вероятно е да дойде в пощата. Зависи какво е писал китаеца на етикета, ама те обикновено пишат примерно 10 долара цена.
            Сметката ми за 6 елемента VTC5 е 50лв, пуснах я през Англия да мине.

            Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
            От GearBest

            Купих vtc5 наSony, чакам резултата! Тия пичове на нова регистрация дават по 2лв. Толкова ми струваше шипинг застраховката.

            Между другото, батерии за фенери с голям капацитет има много и на много добра цена.
            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

            Коментар


            • #51
              От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

              Вчера зачоплих 18650 батерии,новите които съм купувал с китайски фенери,показаха 500-600 милиамперчаса капацитет,тези от стари батерии на лаптоп,между 1600-2200 милиамперчаса капацитет.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #52
                От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

                От лаптопа каква марка са?
                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                Коментар


                • #53
                  От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

                  На две тошиби купувани в US, бяха sanyo 2200. И двете батерии бяха със здрави елементи и дефектни електроники.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • #54
                    От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

                    Сони ,2600
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • #55
                      От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

                      Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                      Купих си от еBay едно боди Makita 481за около130лв безчетково (най мощното на фирмата, ама наистина е много мощно) , после купих 4 стари батерии за малко пари и оригинално зарядно втора ръка за 50лв пак от еBay. От елементите на 4 те батерии сглобих 2 (всъщност едната си е с здрави елементи и не съм я пипал), но големият проблем е платката вътре изпълнена с контролер на Моторола който когато запише някаква грешка или определен брой цикли не разрешава на зарядното да зарежда повече батерията, а зарядното както знаеш е добро нещо защото за 20/30 минути пълни 3Аh с принудително охлаждане чрез обдухване. Скоро ще дойде китайска платка (една за опит) която купих и която трябва да реши проблема с заряда но искам и нови читави елементи да сложа. Сега зареждам батериите с ТЕС-а. Всичките тези неща направени с качествени елементи би трябвало да превъзхождат оригиналните батерии за много по малко пари.

                      Между другото, ти скоро имаше тема за проблеми при копаене на дупки за кутии с бор корони, аз прецаках една машина на 220в докато правих това упражнание. Скоро извъртях с Макитата две кутии в тухла на Поротерм, тая машина се справи прекрасно.
                      Платката с контролера днес дойде, монтирах я на батерията и зарядното започна чинно да си я зарежда. С помощта на чайниците излъгахме япончетата. По ми се щеше да мога да препрограмирам оригиналните процесори, но за сега нямам време да опитвам дали може.
                      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

                        Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                        По ми се щеше да мога да препрограмирам оригиналните процесори, но за сега нямам време да опитвам дали може.
                        Не може. Не си губи времето. Това е най-задавания въпрос - кафе машини, зареждачки, електрожени и квото се сетиш. Като сметнеш в пари времето, което ще загубиш и 99.9999% -овата сигурност че резултата ще е нулев, ще ти стигне да си напазариш няколко оригинални батерии със все контролерите.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

                          Така, оригиналното зарядно наистина напъва батериите яко, не съм мерил тока на заряд до колко достига но премерих консумацията на устройството на 220в. Тя варира защото зареждането е по алгоритъм с пулсации но когато напъне батерията харчи от мрежата над 240 вата, а от долу си му пише точно 240 вата, така че явно наистина зарежда читава 3Ah батерия за 20мин. Моята явно е клекнала вече защото бързо я пълни и от 80% веднага отива на 100%. Като сглобя другата с новите елементи от gearbest (Sony VTC5) ще видя как се държат при тия големи токове на заряд.
                          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

                            Ако някой е поръчвал читави батерийки и има 1-2 излишни мога да му ги купя, че не ми се занимава за 2 батерийки да правя поръчки.
                            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                            Коментар


                            • #59
                              От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

                              Ако те устройват ребрандирани Панасоник 2.9 Ач елементи ела да ти дам. От батерисървис ми правиха една батерия за лаптоп и сложиха 5 по 2.9 и една 2.2. Мързи ме да се разправям с тях, затова си я преправих сам както трябва (и други работи бяха оплескали) и тия елементи останаха.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

                                ОК - къде?
                                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X