Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

    Благодаря за инфото, тук има ли я тази разлика между подарък и други? 15 лири не са много, аз си мислех че за доста повече става дума. Сега си обяснявам защо на толкова много неща съм виждал "подарък".
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • #77
      От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

      Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
      Мисля да си купя това:

      https://m.fasttech.com/p/5710701

      Ако някой го намира някъде по изгодно да каже.
      Понеже съм настроил да гледам цените в Евро тук се оказа че курса спрямо $ е фалшив, кой знае от кога. Ще се огледам за друго място за купуване.
      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

      Коментар


      • #78
        От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

        Колеги, търся си 2 батерии за фенерчрто. Купувах от Елимекс, ама след въорото зареждане се скапват. Имах съмнения в зарядното (дойде си с фенера), ама те не продаваха зарядни. Къде да отида, за да си закупя 2 батерии и евентуално зарядно за тях, че зимата ще мине, а сега ми трябва по-често светлина?
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • #79
          От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

          18650 ако ти трябват ела да ти харижа 2-3 нови

          Коментар


          • #80
            От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

            Идвам.... къде?
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • #81
              От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

              В Драгалево вечер или в центъра денем.

              Коментар


              • #82
                От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                Колеги, търся си 2 батерии за фенерчрто. Купувах от Елимекс, ама след въорото зареждане се скапват. Имах съмнения в зарядното (дойде си с фенера), ама те не продаваха зарядни. Къде да отида, за да си закупя 2 батерии и евентуално зарядно за тях, че зимата ще мине, а сега ми трябва по-често светлина?
                Разглоби лаптоп стара батерия,със сигурност ще извадиш по читави от китайските файър и т.н
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #83
                  От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

                  Благодарности на Ясен! "Пакетът" му вече е при мен и светя. Имам да черпя. дано не ни беше последното виждане за тая година, че миналата беше по-рядко..
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • #84
                    От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

                    Темата за батериите винаги ще е актуална... даже като се замисля все по-актуална ще става
                    Пробвал съм много варианти в годините - ebay, китайката на Илиенци и т.н., но успехът е променлив и по-скоро слаб. Като цени и разнообразие при китайката на Илиенци е много атрактивно. Човек може да блее всякакви батерии поне час. За неща, обаче които са отговорни от години ползвам Valbis. Имат ... абе всякакви батерии. Правят всякакви батъри-паци без оскъпяване. В смисъл - плаща се само стойността на елементите, а свързването и фитването в (евентуално) оригинален корпус си влиза в тази цена.
                    Специално 18650 си купих PANASONIC (със защита) от тях есента на 2016. След първоначалното зареждане бая посветих с фенера и още не е свършила, за да я заредя отново.
                    Честно казано напоследък предпочитам да си купувам нещата от БГ, дори и да са малко по-скъпи, отколкото от Китай. От една страна става веднага и просто, а от друга все пак има и някаква гаранция (което си е важно). Да не говорим, че малко или повече правим услуга на нашата си икономика
                    Suzuki GSXR
                    VW Touareg
                    Mitsubishi Pajero II

                    Коментар


                    • #85
                      От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

                      То хубаво, ама в електронния си магазин имат само оловни акумулатори и нищо друго. Трябва да се ходи на крака, което за мен значи минимум час загубено време и 5+ кинта за гориво. Никак не излиза сметката. Иначе и аз предпочитам от тук, след това предпочитам от ЕС, и най-накрая от другаде.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

                        Прав си за ходенето на крака. Аз ги използвам като "last hope" и щом съм го докарвал до там ходенето ми е било най-малката грижа. Не са ме разочаровали до сега, де.
                        Китайката пък изобщо няма сайт. Ама ходенето там е нещо като посещение на пещерата на Али Баба, само че с плащане
                        Suzuki GSXR
                        VW Touareg
                        Mitsubishi Pajero II

                        Коментар


                        • #87
                          От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

                          Илиенци ми е близо, само се чудя китайката дали е тази, за която се сещам.
                          В една от малките будки срещу покритата търговска част?
                          Би трябвало да е тук според мен:

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clip.jpg
Прегледи:1
Размер:166.8 КБ
ID:5743180

                          Другия въпрос е дали при нея мога да си качествени 18650 или са само тъмни китайски изделия?
                          Поздрави.
                          Георги Тонев

                          Коментар


                          • #88
                            От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

                            В гората съм и ми е трудно с интернета, но китайката е в магазинче, което е долу, вляво на картата. Второто, мисля, ако влезнеш от вторият вход от бул. Рожен. След като го минеш паркираш на паркинга направо и магазинчето е там. На твоята карта е светлосиво, малко правоъгълниче, в долният ляв ъгъл.
                            Suzuki GSXR
                            VW Touareg
                            Mitsubishi Pajero II

                            Коментар


                            • #89
                              От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

                              Аха, мерси... значи е друга китайка с батерии, а не тази за която се сещам.
                              Ще мина тези дни да я потърся.
                              Благодаря.
                              Георги Тонев

                              Коментар


                              • #90
                                От: Търся препоръка за LI-ION батерии 18650.

                                Имам един вапорайзер,който работи с 18650.Дойде си с две батерии брандирани с логото и името на производителя-Haze,2600mAh не зная с какви елементи.Преди време купих от тук една червена(мисля Самсунг) 3100-3200mAч,нямаше botton,запоявах пъпка за да мога да я ползва,уж по голям ампераж,пък като работа...не съм впечетлен.Сега искам да су купя нови 1-2 батерии,но се чудя какви и от къде.Дали да търся нещо от Китай с доставка 1 месец и неясен произход или да търся тук.В началото на темата имаше линк към магазин в София,там ли да отида?
                                Cherokee WJ 4.0L- NP242
                                Honda Africa Twin XRV 750

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X