Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ при избор на автоматична пералня със сушилня

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Помощ при избор на автоматична пералня със сушилня

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Хотпщънт Аристон.
    Скъсяваме ѝ гъза, работи си.
    С мочкането е според зависи. Ако ги искаш мега сухи са намочкани. Ама не всички. Ако ги изкараш ,"за гладене" са ок.
    Въпрос на сработване с техниката е.
    Имам приятел с аристон - и той е доволен .

    Коментар


    • #47
      От: Помощ при избор на автоматична пералня със сушилня

      Първоначално публикуван от gy6ter Преглед на мнение
      Имам приятел с аристон - и той е доволен .



      Само аз не,или може би сме изтискали всичко от нея

      Изчетох доста,и аз не разбрах дали е или не.Съдейки по енергиен клас А ...почва да ме съмнява
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #48
        От: Помощ при избор на автоматична пералня със сушилня

        Ако не ме разубедите до сутринта,утре отивам и вземам възможно най скъпото АЕГ само сушилня,пък ще чакам да ми върне парите ,от икономия...баси

        Поне ще се върже със всичко без телевизора,хладилник,печка,пералня...
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #49
          От: Помощ при избор на автоматична пералня със сушилня

          АЕГ - та, купени едновременно пералнята и сушилнята, заедно със свързващия кит са една върху друга и вече над 10 г не съм се сещал за тях. Не е като да не работят, въпреки че децата вече пораснаха за това време. Никога не са направили проблем. Имаше обаче нещо, че бяха на две цени . произведени в Турция и произведени в Германия, като разликата по спомени беше нещо като 200 лв на уред. Купих по-скъпите и не съжалявам.
          На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
          "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

          Коментар


          • #50
            От: Помощ при избор на автоматична пералня със сушилня

            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
            Ако не ме разубедите до сутринта,утре отивам и вземам възможно най скъпото АЕГ само сушилня,пък ще чакам да ми върне парите ,от икономия...баси

            Поне ще се върже със всичко без телевизора,хладилник,печка,пералня...
            Анатолий, не съм die-hard за Нoover, но пере и суши 9 кг без да мрънка и мачка. Има си няколко вида сушене - аз ползвам "за гладене". Излизат съвсем леко влажни, колкото да помогнат на ютията за перфектно гладене или да си изсъхнат почти гладки.

            Синът ми е много труден с дрехите (4ти клас) и любимата програма е да се върне омърлян от парка и през нощта пералнята пере и суши. И така... n пъти.

            И ще ти кажа цената е с пъти по-ниска от някое прехвалено AEG или Miele.

            T.
            Good guys drive Land Rovers!

            Коментар


            • #51
              От: Помощ при избор на автоматична пералня със сушилня

              Първоначално публикуван от ag ro Преглед на мнение
              АЕГ - та, купени едновременно пералнята и сушилнята, заедно със свързващия кит са една върху друга и вече над 10 г не съм се сещал за тях. Не е като да не работят, въпреки че децата вече пораснаха за това време. Никога не са направили проблем. Имаше обаче нещо, че бяха на две цени . произведени в Турция и произведени в Германия, като разликата по спомени беше нещо като 200 лв на уред. Купих по-скъпите и не съжалявам.
              Леле, сбъркал съм, Бош били, сега погледнах. ЕГН-то....
              На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
              "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

              Коментар


              • #52
                От: Помощ при избор на автоматична пералня със сушилня

                Аз взех лг преди година/две ли беше/. Нищо не мога да ти кажа обаче. Жена ми пере и тя суши. Мисля обаче че моето не с термопомпа. Даже ми е чудно в комбинирана машина къде ще я съберат.
                Моят модел беше с около 2-300 лв. по -йовтин преди една или две години.
                Доколкото знам беше директ драйв, пара за немачкане,няколко програми колко искаш да е намачкано, нфц-директно плащане на сметки през пералнята и някви други тихнологиЙ никому ненужни.
                Не се е чупила,жената не е мрънкала, много се пере- тотално щастие и душевен разкош.
                Последно редактирано от //Радо//; 16-09-18, 22:14.
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • #53
                  От: Помощ при избор на автоматична пералня със сушилня

                  Първоначално публикуван от Turbozmej Преглед на мнение
                  Анатолий, не съм die-hard за Нoover, но пере и суши 9 кг без да мрънка и мачка. Има си няколко вида сушене - аз ползвам "за гладене". Излизат съвсем леко влажни, колкото да помогнат на ютията за перфектно гладене или да си изсъхнат почти гладки.

                  Синът ми е много труден с дрехите (4ти клас) и любимата програма е да се върне омърлян от парка и през нощта пералнята пере и суши. И така... n пъти.

                  И ще ти кажа цената е с пъти по-ниска от някое прехвалено AEG или Miele.

                  T.
                  Тази марка я срещам само втора употреба тук.Не съм против и втора ръка,стига да има термопомпа.Сега ми влезе в тиквата да сменям и пералнята и стана още по сложно.Днес се опитах да направя трезва оценка на нещата, всъщност днес свършиха промоциите обаче тази която избрах бе намалена с 60 лв.с и без промоция ,все тая.Та ще изчакам утре да дойдат частите за старата да подкарам импулсното ,това ще ми даде време да подредя правилно нещата.Със сигурност ще има промяна.

                  Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #54
                    От: Помощ при избор на автоматична пералня със сушилня

                    Hoover e Candy с десен волан. Нещо като Опел и Воксхол. За Обединеното Кралство много марки са с отделни брандове.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Помощ при избор на автоматична пералня със сушилня

                      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                      Тази марка я срещам само втора употреба тук.Не съм против и втора ръка,стига да има термопомпа.Сега ми влезе в тиквата да сменям и пералнята и стана още по сложно.Днес се опитах да направя трезва оценка на нещата, всъщност днес свършиха промоциите обаче тази която избрах бе намалена с 60 лв.с и без промоция ,все тая.Та ще изчакам утре да дойдат частите за старата да подкарам импулсното ,това ще ми даде време да подредя правилно нещата.Със сигурност ще има промяна.
                      Аз имам 2 Hoover-a - и двата чисто нови - с транспортните болтове и уплътнения и всички жвъчки, книжки и маркучи. Вземам ги от познат, който вкарва с ТИРове - "транспортни дефекти".

                      И двете перални нямат никакви забележки като "транспортни дефекти"...

                      Т.
                      Good guys drive Land Rovers!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Помощ при избор на автоматична пералня със сушилня

                        Да докладвам,днес пристигнаха 2 бр.Миеле,пералня като космически кораб и сушилня с термопомпа.В момента работят и двете,шума е с една идея над шума на АЕГ хладилника.От три часа се въртя покрай тях ,още се запознаваме.Прави ми впечатление че сушилнята суши на много ниска температура,и дрехите са сухи.

                        Старата държеше между 40 и 60 градуса.Тази вероятно към 30 гр.Но суши доста по бързо.Не отделя никаква топлина в помещението.

                        В пералнята мога всяка секунда да добавя или махна дреха.На старата дори да я изключа от щепсела, трябваше да минат 5 мин.преди да се отключи вратата,което беше отвратително.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • #57
                          От: Помощ при избор на автоматична пералня със сушилня

                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          Да докладвам,днес пристигнаха 2 бр.Миеле,пералня като космически кораб и сушилня с термопомпа.В момента работят и двете,шума е с една идея над шума на АЕГ хладилника.От три часа се въртя покрай тях ,още се запознаваме.Прави ми впечатление че сушилнята суши на много ниска температура,и дрехите са сухи.

                          Старата държеше между 40 и 60 градуса.Тази вероятно към 30 гр.Но суши доста по бързо.Не отделя никаква топлина в помещението.

                          В пералнята мога всяка секунда да добавя или махна дреха.На старата дори да я изключа от щепсела, трябваше да минат 5 мин.преди да се отключи вратата,което беше отвратително.
                          За съжаление вече и Миелето не е това което беше.


                          Ако пералнята не тежи над 100 кила и ако гаранцията е по малка от 10 години значи са поредното менте
                          Land Rover Discovery II, V8 4.0
                          VW Golf VI variant
                          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                          Коментар


                          • #58
                            От: Помощ при избор на автоматична пералня със сушилня

                            Сишилнята Не разрешава претоварване,не суши сухи дрехи.Не мачка дрехите,то и старата не ги мачкаше.

                            Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • #59
                              От: Помощ при избор на автоматична пералня със сушилня

                              Със здраве да ги ползваш

                              Коментар


                              • #60
                                От: Помощ при избор на автоматична пералня със сушилня

                                Първоначално публикуван от Turbozmej Преглед на мнение
                                Аз имам 2 Hoover-a - и двата чисто нови - с транспортните болтове и уплътнения и всички жвъчки, книжки и маркучи. Вземам ги от познат, който вкарва с ТИРове - "транспортни дефекти".

                                И двете перални нямат никакви забележки като "транспортни дефекти"...

                                Т.
                                Дай координати на човека че ми трябват някой работи.
                                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X