Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сайтове за майстори с рейтинг?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Сайтове за майстори с рейтинг?

    Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
    Именно де. Както казах - на теория идеята е прекрасна и главното - много нужна. На практика си е утопия...
    Ами не виждам защо да е утопия. Аз го ползвах сайта преди много време, още беше в началото на съществуването си (абе много време... миналата година беше). Избрах си от поне десетина майстори, гледах им рейтингите а май имаше и мнения, написани от клиенти, това не го помня. Избрах си едни, дето най ми харесаха и после останах доста доволен.

    След това от сайта ме подканиха да оставя рейтинг и аз го направих. Не съм им роднина на тия с тапицериите
    "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
    Gabriel Garcia Mаrquez

    Коментар


    • #62
      От: Сайтове за майстори с рейтинг?

      Първоначално публикуван от Андрей Боянов Преглед на мнение
      Ами не виждам защо да е утопия. Аз го ползвах сайта преди много време, още беше в началото на съществуването си (абе много време... миналата година беше). Избрах си от поне десетина майстори, гледах им рейтингите а май имаше и мнения, написани от клиенти, това не го помня. Избрах си едни, дето най ми харесаха и после останах доста доволен.

      След това от сайта ме подканиха да оставя рейтинг и аз го направих. Не съм им роднина на тия с тапицериите
      Виждал съм доста неща по строителните форуми, та затова така се изразих.
      Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

      Коментар


      • #63
        От: Сайтове за майстори с рейтинг?

        Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
        Виждал съм доста неща по строителните форуми, та затова така се изразих.
        Не, не, доста съм съгласен с тебе. Сигурен съм, че има и фалшиви мнения от баджанаци и етърви, но въпреки това смятам, че сайта може да работи, стига да набере достатъчно потребители и достатъчно сделки да почнат да минават през него.

        Сега, вярно че аз моя диван го претапицирах през този сайт, защото познавам едно от момчетата, дето го прави , но идеята ми хареса още като я чух в началото и при моя опит с този сайт останах доволен.
        "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
        Gabriel Garcia Mаrquez

        Коментар


        • #64
          От: Сайтове за майстори с рейтинг?

          Аз съм много невежа в строителния занаят, ама видях едно нещо. Няма майстор по всичко и за всеки. Може за един клиент да е добър, за друг да е неприемлив. Имах комшии майстори, старата квартира. Едва закърпих прогизнал гипс - картон, и викам комшито да питам за плоскости, за доукрепване. Дойде да види за какво става въпрос и почти ми събори кочинката само като пипна. Причерня ми! По неговите стандарти е за събаряне и е прав. По моите - за временно укрепване, докато се изнеса. Отвори ми повече работа.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X