Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сайтове за майстори с рейтинг?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сайтове за майстори с рейтинг?

    Здравейте,
    Преди няколко месеца се завърнах от чужбина, където ми се наложи да правя няколко пъти ремонт. Там са популярни сайтове за майстори и фирми, където може да се прочете мнението за конкретния майстор или фирма или да се види поне някакъв рейтинг. Някой да е чувал за такива сайтове в България, защото ми се иска да мога да разгледам оценки от много хора.

  • #2
    От: Сайтове за майстори с рейтинг?

    До колкото съм запознат, такава услуга в България до момента няма..

    Коментар


    • #3
      От: Сайтове за майстори с рейтинг?

      Аз съм използвал ето този в Англия, ratedpeople Хубавото е ,че бързо разглеждаш оценките рейтинг и също така цени. Жалко че в България няма!

      Коментар


      • #4
        От: Сайтове за майстори с рейтинг?

        Аз бих казал ДОБРЕ, че в България няма. При това казано съвсем сериозно. Защото в противен случай всички приятелски кръгове от Фейсбук-а, щяха да напълнят сайта с най-ласкави оценки(проверено по други поводи) .
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #5
          От: Сайтове за майстори с рейтинг?

          Е и ти си прав, но според мен има начини да се проверяват тези оценки. Иначе никой нямаше да ползва услугите на такива сайтове. Аз поне съм доста доволен от този в Англия. Едното момче, което дойде беше Поляк и беше много коректен. Той ми каза, че за него оценките са най-важни и че ако получи лоша оценка едва ли ще го наемат отново.

          Коментар


          • #6
            От: Сайтове за майстори с рейтинг?

            Преди година си мислех за нещо подобно като идея, както и сайт за обратното- за лоши майстори. Поговорих с човек занимаващ се с изработване на сайтове и той ме отказа. По негово мнение няма как да се установи доколко е реално това, което се пише и ще започне масово очерняне на тоя и оня и най-много някой да почне да те съди.

            Коментар


            • #7
              От: Сайтове за майстори с рейтинг?

              В LinkedIn нали въведоха оценки, уж други хора се подписват за уменията ми. По-скоро се прави от учтивост, от хора, които не познавам .
              Тая работа с репутацията е като препоръките от работодател. Начин да ти върне щото си отишъл на по-престижно място. Дори в USA и Германия вече отричат тия практики.

              Коментар


              • #8
                От: Сайтове за майстори с рейтинг?

                Има, разбира се. Аз съм го ползвал преди няколко месеца и останах доволен - ето го: http://maistorplus.com/. Не знам сега как е, но тогава нямаше все още много майстори, регистрирани в него.

                А вие двамата (ако сте двама, де) съм сигурен, че знаете за тоя сайт.
                "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                Gabriel Garcia Mаrquez

                Коментар


                • #9
                  От: Сайтове за майстори с рейтинг?

                  Според мен това в нашите условия няма да работи коректно, идеята е добра ама...
                  ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                  Коментар


                  • #10
                    От: Сайтове за майстори с рейтинг?

                    За Варна мога да кажа отрицателни отзиви за няколко майстора. Само не знам има ли тема за оплакване.
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • #11
                      От: Сайтове за майстори с рейтинг?

                      Първоначално публикуван от BorisMitkov Преглед на мнение
                      Здравейте,
                      Преди няколко месеца се завърнах от чужбина, където ми се наложи да правя няколко пъти ремонт. Там са популярни сайтове за майстори и фирми, където може да се прочете мнението за конкретния майстор или фирма или да се види поне някакъв рейтинг. Някой да е чувал за такива сайтове в България, защото ми се иска да мога да разгледам оценки от много хора.
                      То в сайта за оффроуд няма /публичен/ рейтинг на майсторите по джипките, вие търсите такъв на плочкаджии, че и да е достоверен
                      Ако ще правиш конкретен ремонт в БГ, пусни описание какво и как го искаш, все ще се намери проверен майстор или фирма.
                      ________________________________________________
                      Subaru OUTBACK 2,5
                      Hyundai TUCSON 2.0

                      Коментар


                      • #12
                        От: Сайтове за майстори с рейтинг?

                        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                        То в сайта за оффроуд няма /публичен/ рейтинг на майсторите по джипките,
                        Това според мен не е никак лоша идея. Нека хората които си разбират от работата и са коректни да са известни на всички тук. Както и обратното разбира се.
                        Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Сайтове за майстори с рейтинг?

                          http://hausmeister.bg/bg/about/koi_sme_nie_-283.html
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #14
                            От: Сайтове за майстори с рейтинг?

                            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                            Да, тия съм ги виждал и по билбордовете. Но при тях май не можеш да видиш оценка на майсторите от страна на вече използвали ги клиенти...
                            "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                            Gabriel Garcia Mаrquez

                            Коментар


                            • #15
                              От: Сайтове за майстори с рейтинг?

                              Първоначално публикуван от Sasho74 Преглед на мнение
                              Това според мен не е никак лоша идея. Нека хората които си разбират от работата и са коректни да са известни на всички тук. Както и обратното разбира се.
                              ааа, сакън, не отново!
                              ________________________________________________
                              Subaru OUTBACK 2,5
                              Hyundai TUCSON 2.0

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X