Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
    Не мога да открия нищо по въпроса в сайта на Кompernass, ако може някакъв линк!
    Модел PHKSA 12 A1
    https://www.kompernass.com/index.php...oduct%2Fsearch

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Благодаря за линка! Виждам че нашите пак са го проспали.
      Относно дали загрява батерията на ъглошлафчето 12 волта.. Еми загрява при непрекъсната работа. Срязах 7 пръчки арматура Ф12 една след друга, източих тока докрай и батерията така се напече че зарядното не искаше да я зарежда към 15 минути, докато се охлади.
      Последно редактирано от mitko 53; 10-07-18, 07:26.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
        Благодаря за линка! Виждам че нашите пак са го проспали.
        Относно дали загрява батерията на ъглошлафчето 12 волта.. Еми загрява при непрекъсната работа. Срязах 7 пръчки арматура Ф12 една след друга, източих тока докрай и батерията така се напече че зарядното не искаше да я зарежда към 15 минути, докато се охлади.
        Това ме интересуваше, мерси!

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Здравейте. Някой има ли мнение за тази водоструйка?





          Nissan Terrano 2.7 TDi
          ----------------------------
          Нещо което работи - не се пипа!

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Страница 139 от настоящятя тема явно не си чел.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Аз пък си купих кантарка. Според нея съм някъде между 65 и 85 кг, а като хапна и пия две бири, олеквам 5 кг... Сигурно (положително) има някаква закономерност, според положението ми върху нея, но още не мога да я хвана. Още преди години (съвсем малко след като почнаха да продават "инструменти") ги бях отписал, ма не знам сега какво ми стана.
              За 15 кинта няма и да се разправям с рекламации, разбира се.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Гледам румънещите ще пускат въпросното циркулярче на 12 волта, а предполагам, от същата серия и инпакт драйверче на 12V https://www.lidl-flyer.com/b8e79055-...691.1505896571 .

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Тази маса ли, тезгях ли, гледам другата седмица и в Румъния ще я пускат https://www.lidl.de/de/parkside-univ...600-a1/p282599 , за герунга би паснала идеално. А това пък е пак от Германия https://www.lidl.de/de/parkside-abbr...700-a1/p282586 , да видим тази година дали ще дойде насам.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                    Аз пък си купих кантарка. Според нея съм някъде между 65 и 85 кг, а като хапна и пия две бири, олеквам 5 кг... Сигурно (положително) има някаква закономерност, според положението ми върху нея, но още не мога да я хвана. Още преди години (съвсем малко след като почнаха да продават "инструменти") ги бях отписал, ма не знам сега какво ми стана.
                    За 15 кинта няма и да се разправям с рекламации, разбира се.
                    Премести го на твърда и равна настилка. На мека и неравна настилка правят номера електронните кантари.
                    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                    Телефон - в профила!

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Излезе някакво упътване на големия къртач, явно ще го пускат и в България https://www.kompernass.com/admin/vie...0A1_LB7_22.pdf . Тука има доста такива, други марки в диапазона 330-360 лева.
                      В румънския лидл гледам и нов модел герунг PKZS 2000 A1, предплагам е вече с дискове 255мм.
                      Последно редактирано от mitko 53; 12-07-18, 06:25.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Излязоха някакви данни за малкия импакт https://www.lidl.de/de/parkside-akku...-12-a1/p282596 . По подобие на Бош е с две скорости, само реверсът му разположен не традиционно.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Бех на село...Измих си колата с на комшията водоструйка Керхер ама една мъненка,дръта,жълта,екстра ми помогна за колата и двора туй машинка и днес на прибиране са обзаведох с една Лидл-ска.
                          Само въпросче едно:
                          Кво значи "неутрален почистващ препарат на основата на биологично разградими анионни тензиди"бре !!!!
                          Кво ша стане ако му турна веро примерно?Разредено естествено.
                          Последно редактирано от traun; 15-07-18, 13:43.
                          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                          0888854582
                          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Ще влезеш в черния списък на всички екологични организации на поне 4 континента.
                            Изпробвай я по-скоро и дай мнение! Имаше една на същите пари преди време,изглеждаше по друг начин,но има вероятност карантията да е същата. Беше пълен ташак.
                            Sent from my Nokia s fenerche

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              ЕеееемИ ша я пробвам другияТ УЙкенд на село!!!Ама ако бачка като на комшията ще ми е повече от достатъчно...
                              Абе един друг комшия явно си я беше взел Лидл-ската още в четвъртък и в събота ми /ни/ наду главите цел ден та до 21,30 още жулеше,а ниЙ бЕхме вече на трета рикиЙка!!!
                              Та аз с бодра стъпка одИх да му правя забележка и я видех с периферното зрение!Ама понеже бях ядосан и го не питах за отзиви!
                              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                              0888854582
                              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Колеги, някой от вас да е ползвал ексцебтър шлайфа, който се задава в събота? Някакви отзиви за него?
                                Питам, защото имам една врата за жулене, а нямам с какво. Няма и как да я разкача от пантите за по-удобно та ще бъде приключение. Моля споделете, дали си струва или не.
                                Поздрави!
                                Renault Koleos, Dinamique, 175hp http://www.youtube.com/watch?v=lq3eCuMXeEw

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X