Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от KingofROAD Преглед на мнение
    Откъде си го купувал? Цената за България ли се отнася? Реалния дебит на изхода какъв е при 10 баровия?
    От българска фирма, дето ги продава. Потърси в google "компресор scheppach" и излиза като първи резултат.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Намерих го, каква пневматика успяваш да захранваш с него? там пише само входящия дебит 412л/мин. изходящия поне до 300л/мин. доближава ли се?
      -Чем занимаетесь по жизни?
      -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
      -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        50А плазма с 60А горелка може да работи постоянно. Е, в един момент и компресора започва да работи постоянно.

        Засега ми стига за всичко.

        Изходящия дебит е хлъзгаво понятие и всеки си пише каквото си иска.

        412 литра в минута входящ въздух са 532 грама в минута. Изходящия е същите грамове в минута, а литрите зависят от налягането (абсолютното).
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          ахам, а колко литра по ТТД потребява тази плазма?

          На мен ми трябва за гайковерти, такери, ъглошлайфи, тресчотки и др. под. пневмоинструмент.
          Има ли смисъл от 100л бутилка? Гледам на райдър такъв компресор, вероятно същатата глава (двуцилиндрова), но 100л. бутилка. цената е подобна.
          -Чем занимаетесь по жизни?
          -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
          -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            За такера няма дерт и с извънредно малък компресор.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Днес има промоция на електроинструменти от Lidl.de.
              Ползвайте промо код "Heimwerken" и за избрани продукти ще получите 20% отстъпка. Аз си поръчах безчетковия винтоверт. Излиза 56€ + 5€ доставка до немски адрес.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                А аз им теглих сиктира окончателно и си напазарих ъглошлайф, перфоратор, зарядно и батерии 1.5, 3 и 4 Ah на прИмоция от Бриколаж.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнение
                  Днес има промоция на електроинструменти от Lidl.de.
                  Ползвайте промо код "Heimwerken" и за избрани продукти ще получите 20% отстъпка. Аз си поръчах безчетковия винтоверт. Излиза 56€ + 5€ доставка до немски адрес.
                  Благодарско за кода, наистина става страхотна оферта така. Жалко, че на този етап просто не мога да намеря причина да го взема, сегашните ми машинки, ми покриват всички нужди. Виж ако безчетковия ъглошлайф беше наличен, веднага щях да го налазя. Тръгнах да поръчвам сабления трион(само тялото без батерия), ама не покрива минимума като цена за да сработи кода. Ще се чака друга възможност явно.

                  П.П. След добавка на комплект ножчета за триона, стана работата, вече е поръчан.
                  Последно редактирано от M.A.K.; 08-07-18, 13:47.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    А аз им теглих сиктира окончателно и си напазарих ъглошлайф, перфоратор, зарядно и батерии 1.5, 3 и 4 Ah на прИмоция от Бриколаж.
                    Безчеткови ли са ?
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Ето и най- новото допълнение на 12 волта https://www.lidl.de/de/parkside-akku...-12-a1/p282656 . Предполагам е на Grizzly, батерията прилича на тази от ъглошлайфчето и вертчето. Аз поне съм скептичен каква работа ще свърши на 12 волта.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                        Ето и най- новото допълнение на 12 волта https://www.lidl.de/de/parkside-akku...-12-a1/p282656 . Предполагам е на Grizzly, батерията прилича на тази от ъглошлайфчето и вертчето. Аз поне съм скептичен каква работа ще свърши на 12 волта.
                        Оказва се, че доставчикът е Kompernass. В сайта им има ръководства за това циркулярче. Параметрите му са сходни с модела на BOSCH.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Има ли някой тук, който да е оборудван с малкото 12V-тово ъглошлайфче и да го ползва постоянно и без да го жали? Интересно ми е, предвид клиповете с тестове дето съм гледал, където са показвали как батерията вдига притеснително висока температура, дали се скапва прекалено бързо при по-интензивно и редовно ползване.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4974f5de083a3c226cfd63e75e80fdd5ad2e64ba.jpg
Прегледи:1
Размер:320.5 КБ
ID:5793899

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            20 волтовото е на ръба на търпимоста, а това е по- слабо.
                            Sent from my Nokia s fenerche

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнение
                              Оказва се, че доставчикът е Kompernass. В сайта им има ръководства за това циркулярче. Параметрите му са сходни с модела на BOSCH.
                              Не мога да открия нищо по въпроса в сайта на Кompernass, ако може някакъв линк!

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от M.A.K. Преглед на мнение
                                Има ли някой тук, който да е оборудван с малкото 12V-тово ъглошлайфче и да го ползва постоянно и без да го жали? Интересно ми е, предвид клиповете с тестове дето съм гледал, където са показвали как батерията вдига притеснително висока температура, дали се скапва прекалено бързо при по-интензивно и редовно ползване.

                                [ATTACH=CONFIG]963395[/ATTACH]
                                Страшно полезно тулче! Батерията не загрява, по-скоро моторът загрява. Не съм изсмуквал докрай батерията, трябвало ми е инцидентно за дребни работи. Но наистина от зелено доста бързо преминава в жълто и после си кара така. До червено чак не съм го чакал. Но пак повтарям - за дреболии се е утепало!
                                WG 2.7 CRD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X