Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
    Понятие си нямам дали са съвместими и аз засега само снимки гледам. По скоро не гледайки снимки под увеличение, закопчалките са на различни места. Споменават нещо Самсунг, предполагам елементите, а зарядното е съвсем различно Rapid charger . Предполагам, ако пуснат ъглошлайф или перфоратор ще е вече с 4Ah батерия, да догонят конкурентите от Алди. Но с тези цени на безчеткови машини направо избиват рибата.
    Много ще ми е интересно да ги сравня с новият ми девалт dcd796...

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Дано НЕ пуснат скоро варианта с удар, че не знам дали ще успея да се въздържа... Сегашния ми PSBSA 20-Li A1 си бачка толкова добре, особено с 3Ah-овата батерия е направо звяр, само дето е по-голям и тежък като цяло. С интерес чакам първите ревюта и сравнения с предните модели. На картинките поне, всички от серията изглеждат доста добре пипнати и издържани като дизайн, еле пък за тия пари дето им искат...

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        E, помечтахме си малко, но да се върнем към действителността! Сега правих една рамка за краставици от арматура Ф12мм. Новото ъглошлайфче успя да направи 7,5 сряза с едно зареждане, въпреки куците дискчета. Батерията доста се напече, та изчаках 15 минути преди да я сложа за зареждане. В момента се зарежда, да видим дали спецификацията от 1 час е вярна.
        Оказа се вярна, зареди за 55 минути.
        Последно редактирано от mitko 53; 27-05-18, 14:38.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Дали не можеше да работи още. Аз имам 20в ъглошлайф и ми направи впечатление, че след като изстине батерията може да реже още малко. Другото ми впечатление е че с по-малък диск реже повече. С 2 батерии съм по 2ач.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Доколкото съм чувал не е добре да разреждаш батерията съвсем, щом не ще да тръгне, зареждай. И аз имам 20 вилтов, лидълски, само където го ползвам с две 3Ah батерии. Той си е друго нещо, но е много по обемист. Това дребното си е допълнение към винтоверта, добре е да пуснат и импактче, саблено трионче, фенерче със същата батерия, както кита на Бош.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Новия модел на ударната бормашина на parkside performance възможно ли е онлайн да се поръча...и някои поръчвал ли е как се случват нещата

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Аз не виждам да е ударна, поне според данните които са дали. Вероятно може да се поръча през Габко, поне докато е налична. Аз ще изчакам, може пък и за тук да отпуснат, заради гаранцията. Ако ли не, тогава догодина.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Аз пропуснах акумулаторното флексче - мнооооого малко е. Просто не бих му намерил приложение никакво. За сметка на това си напазарувах комплект еврейски и шестограмни ключове.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Аз имам 20 волтовия ударния с две скорости и мисля да се разделя с него заради този новия модел но явно не е ударен

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      За ударен засега нищо не се открива. А на втората снимка на батерията(малко е замъглена) https://www.lidl.de/de/parkside-perf...-20-a1/p259841 се вижда, освен верта и мултикътъра, също и ъглошлайф, но предполагам е с друга батерия, не 2,5 амперчасовата.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Да вудях че ще има флексче но предполагам че гамата от инструменти трябва да е като х20 team

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Eто ги и предложенията за понеделник https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?id=522&week=2 . Това зеге доста го забавиха. Каската също https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=11867 , отдавна я чакам.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Има някакви инверторни електрожени за 180 лв. https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=11600 .

                            Не разбирам нищо от такава техника и търся съвет дали става за ползване. Ще се купува за подарък.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Ivanov Преглед на мнение
                              Има някакви инверторни електрожени за 180 лв. https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=11600 .

                              Не разбирам нищо от такава техника и търся съвет дали става за ползване. Ще се купува за подарък.

                              Дефинирай ползване
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                Дефинирай ползване
                                За подпиране на врата става [emoji1]
                                За някакво заваряване - не съм много сигурен
                                I'm not Lost, I'm Discovering !

                                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X