Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение


    Погледни между 1,30 и 1,50 минута . Предполагам че и твоят модел е PHD 150 D3 . Надявам се че това ще ти свърши работа .
    Ужас,как съм го пропуснал това,направо ме е срам.Да ,същата е и при мен.

    Ама понякога е тегаво,снощи около 4 часа се опитвах да разбера кои са пробките за източване и наливане на масло в скоростите на служебната баничарка,изчетох де що намерих и така и не разбрах,накрая го направих по трудния начин.И добре че,нямаше и капка масло пък не тече ,явно и тоя преди мен не е успял да разбере откъде.



    Вчера я ползвах,ама се вижда малко от нея.
    Последно редактирано от Roninn; 11-03-18, 15:46.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Водоструйка зимата или на топло(ако се ползва често),или се пълни с антифриз(течност за чистачки).Другият вариянт,разпъва се маркуча за високо налягане в права линия,като машината трябва да е малко по-високо.Пуска се въздух на входа и някой държи пистолета натиснат докато започне да излиза само въздух.Имам трифазна керхер и я зазимявам по този начин,убийственно ми действа размотаването и прибирането на маркуча,20метра е.
      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
        Ето снимки:[ATTACH=CONFIG]949771[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]949772[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]949773[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]949774[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]949775[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]949776[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]949777[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]949778[/ATTACH]
        За шмиргела с лентов шлайф можеш ли да споделиш впечатления.Идеята ми е малко глупава и опасна от гледна точка на електротехниката,искам да позлвам такъв като му уплътня десния предпазител и капна малко вода за да да почиства шкурката и на него да си точа ножове.Етикета от работа ли е почернял така или от пожара?За шмиргел няма да го ползвам,предполагам за лентовия шлайф и точене на ножове би трябвало да му стига силата.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
          За шмиргела с лентов шлайф можеш ли да споделиш впечатления.Идеята ми е малко глупава и опасна от гледна точка на електротехниката,искам да позлвам такъв като му уплътня десния предпазител и капна малко вода за да да почиства шкурката и на него да си точа ножове.Етикета от работа ли е почернял така или от пожара?За шмиргел няма да го ползвам,предполагам за лентовия шлайф и точене на ножове би трябвало да му стига силата.
          Идеята не е добра поради няколко причини:
          1-мощността малее точно за шлайфа
          2- скоростта е висока и ще изплиска водата и ще те изкъпе
          3- тея шкурки не са предназначени за водно
          4- идеята на водното шлайфане е водата да охлажда в зоната на контакт с детайла, а не да мие шкурката
          5- самите шкурки доста подскачат в зоната на слепване

          Та като цяло - не става
          По-добре издебни като пускат редукторния шмиргел - той си е точно за водно и за заточване
          I'm not Lost, I'm Discovering !

          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
            Имам 4 водоструйки общо,трите са Кирхнер,едната е малка и я подарих на дядото ,втората и третата са в гаража,сравнително висок клас домашни.И двете са замръзвали и течат,работят но течат.Взех такава от Лидъл от предишната година с идеята че кирхерите ме оставят полека лека.Ми според мен лидълската си е екстра за парите,същите възможности на кирхерите съм ги плащал по 600-700 лв.за брой.

            В лидълската не ме кефи дюзата метла,с две пластини регулиращи се,ама става.Това да дърпа препарат още не се сещам как да го накарам да работи също.
            И аз имам лидълска от малките купена за 1 лев от вторичните Беше и счупено екцентричното маховиче което бута четирите буталца защото е от цам и отпред детайла по който влиза водата той пък е пластмасов . И двете ги направих от дурал и сега си работи безгрижно . За тази цена е повече от добра Поне при Керхер за да дърпа препарата трябва да свалиш струйника от дръжката .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              И аз имам лидълска от малките купена за 1 лев от вторичните Беше и счупено екцентричното маховиче което бута четирите буталца защото е от цам и отпред детайла по който влиза водата той пък е пластмасов . И двете ги направих от дурал и сега си работи безгрижно . За тази цена е повече от добра Поне при Керхер за да дърпа препарата трябва да свалиш струйника от дръжката .
              При мен на кирхерите се завърта една пластмаса на дюзата метла.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                За шмиргела с лентов шлайф можеш ли да споделиш впечатления.Идеята ми е малко глупава и опасна от гледна точка на електротехниката,искам да позлвам такъв като му уплътня десния предпазител и капна малко вода за да да почиства шкурката и на него да си точа ножове.Етикета от работа ли е почернял така или от пожара?За шмиргел няма да го ползвам,предполагам за лентовия шлайф и точене на ножове би трябвало да му стига силата.
                От пожара е опушен, стопиха му се всички пластмаси, кабел, пускув бутон, врътки разни, а даже и преходната втулка на камъка. Сложил съм му друг ключ, а на вала набих парче парнаджийска тръба Ф16, да ползвам дискове с отвор 16. От опушването има леко офазяване на корпуса, около 20 волта. Ама си работи кучето. За ножове и длета си го ползвам на сухо, върши работа даже и за брадви. На вода си имам самоделка с мотор от пералня.
                Последно редактирано от mitko 53; 12-03-18, 07:26.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                  Имам водоструйка парксайд ама не знам точно кой модел . Ползвал съм я малко и не мога да бъда 100 % категоричен , но май на една от приставките трябваше да се издърпа дръжката напред и почва да смуче препарат . След малко ще погледна упътването и ще пиша отново .
                  На моята, първо се монтираше накрайникът с ротационната четка, както казваш се изтегля в предно положение сглобката, да превключи на ниско налягане и тогава смуче препарат. Ползвам в за сапунисване на колата и за килими.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Току майла ми излезе това
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      В Германия е 95 евро с доставката.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Случайно попаднах в Kompernass на най- новото попълнение от серията Х20 https://www.kompernass.com/index.php...gory&path=1727 . Явно скоро ще се появи в продажба.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Да наруша малко правилата... За 18лв. има на промоция детектор за кабели, тръби, дърво и кухини. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_72.JPG
Прегледи:1
Размер:26.0 КБ
ID:5783664. Пробвах го за кабели и тръби (метални). Работи си. С включена батерия на 9V. е. Обаче не е в Лидл а в Кауфланд.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от komisar Преглед на мнение
                            Да наруша малко правилата... За 18лв. има на промоция детектор за кабели, тръби, дърво и кухини. [ATTACH=CONFIG]950558[/ATTACH]. Пробвах го за кабели и тръби (метални). Работи си. С включена батерия на 9V. е. Обаче не е в Лидл а в Кауфланд.
                            Както вече ти писаха във фейса.. - не струва, и аз го имам. Лъже доволно че да не му се довериш

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Акумулаторната отвертка, която купих на 08.03.2018г е просто прекрасно. Компактни, с четири накрайници и с куфарче, в което има 30- на битове. за разлика от миналата година дори цената на отвертката е по-ниска. А има повече неща.. Сега, отново очаквам доларните прожектори.
                              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Водоструйката (219 лв ) е слабичка - въпреки 2 опита с препарат и изплакване остават непочистени петна , без четка не става . Струята от вариото не е добра - основно пръска една струя ф 5-6 см , по средата и малко пръски отстрани , не прави "метла" . Ще направя опит за ашладисване на накрайник от керхер да видим какво ще стане . За миене на градинско оборудване ще стане , пък може и доматите да си пръскам от по-далече вместо да ходя между редовете .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X